این مردمی اواسط زمستان سنت شناخته شده به عنوان روز موش خرمای کوهی امریکا آغاز شده است با یکی از کانادا بهترین و شناخته شده سایه-مصاحبه مخلوقات زنگ طولانی و سرد زمستان پیش رو است.

نوا اسکوشیا را Shubenacadie سام آمده از لانه خود در شمال شرقی هالیفاکس صبح امروز و با توجه به گرداننده دیدم سایه اش.

فرهنگ عامه آن است که اگر یک موش خرمای کوهی امریکا می بیند سایه آن در فوریه. 2 آن را به عقب نشینی به آن نقب زدن, نوید شش هفته بیشتر از آب و هوای سرد است که بد نیست با اکثر استانداردهای کانادا. هیچ سایه — باز هم با توجه به فرهنگ عامه است گفت پیش بینی بهار-مانند درجه حرارت در راه هستند.

سام که همیشه اولین موش خرمای کوهی امریکا در آمریکای شمالی به یک پیش بینی در مورد چگونه زمستان طولانی خواهد داشت با Wiarton ویلی در انتاریو ارائه یک حدس می زنم حدود یک ساعت بعد.

متاسفانه این جشن در Shubenacadie حیات وحش پارک اطراف سام سالانه prognostication لغو شد در این سال با توجه به یک انسان پیش بینی آب و هوا که برای پر باد snowstorm برای ضربه زدن به منطقه امروز.

پنسیلوانیا Punxsutawney فیل همچنین ظاهر این صبح با خود بالا-hatted گرداننده قبل از یک جمعیت بزرگ در پرخور دستگیره و بر خلاف Nova Scotia پسر عموی بین المللی شناخته شده جوندگان پیش بینی اوایل بهار.

روز موش خرمای کوهی امریکا مراسم ممکن است چیزی برای انجام با Feb. 2 فرود میدوی بین زمستانی و بهار اعتدال اما هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید.

برخی می گویند این سنت را می توان به اساطیر یونانی و یا آن را شروع کرده اند می تواند با Candlemas یک مسیحی سفارشی به نام برای روشنایی شمع در جشن از تصفیه از مریم باکره.

یک اسکاتلندی دوبیتی خلاصه تا خرافات: “اگر Candlemas روز روشن است و روشن وجود دارد خواهید بود دو زمستان سال است.”

در قرون وسطی در اروپا کشاورزان بر این باور بودند که اگر خارپشت آمده از لانه خود را برای گرفتن حشرات بود که یک نشانه مطمئن از اوایل بهار.

زمانی که اروپایی ها مستقر در شرق آمریکای شمالی موش خرمای کوهی امریکا بود جایگزین برای جوجه تیغی.

در ساحل غربی آنها در حال حاضر تماس در marmots مانند ون جزیره بنفش. مانند groundhogs, marmots یک نوع از زمین سنجاب.

برای بسیاری از زمستان خسته کانادایی موش خرمای کوهی امریکا روز یک خوش آمدید, حواس پرتی, اما این میناکاری-بینی جوندگان ندارد و سابقه زیادی وقتی که می آید به بلند مدت پیش بینی.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

در کتاب خود “روز آبشار نیاگارا زد خشک” climatologist دیوید فیلیپس نقل از یک نظرسنجی از 40 سال از اطلاعات آب و هوا از 13 شهرهای کانادا به این نتیجه رسیدند که وجود دارد تعداد مساوی از ابری و آفتابی روز در فوریه. 2.

در آن زمان groundhogs ” پیش بینی حق داشتند تنها 37 درصد از زمان.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر