رگبار و رعد و برق حرکت را از طریق L. A. منطقه

نور, دوش, دوش گرفتن و جدا رعد و برق انتظار می رود برای ادامه حرکت در سراسر منطقه لس آنجلس از طریق پنج شنبه.

باران انتظار می رود که سنگین ترین در صبح و اوایل بعد از ظهر اما معطل خواهد شد از طریق بسیاری از روز به خصوص در مناطق کوهستانی که در آن می تواند همچنان تا اوایل روز شنبه گفت: کتی Hoxsie یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در اخنرد.

درجه حرارت تنها انتظار می رود برای رسیدن به پایین و یا اواسط دهه 60 در سراسر سواحل و دره ها.

وجود دارد همچنین احتمال رعد و برق در صبح ادامه به این بعد از ظهر برای لس آنجلس و ونتورا شهرستان و همچنین آب های نزدیک جزیره کاتالینا آب و هوا خدمات گفت. هر رعد و برق می تواند تولید مختصری سنگین بارندگی, توفانی و وزش باد و تگرگ و waterspouts بیش آبهای ساحلی.

سطح برف انتظار می رود به رها کردن به 5000 فوت شنبه با چند اینچ جدید برف در حال سقوط در مناطق رفت و آمد مکرر Hoxsie گفت. زمستان آب و هوا انتظار نمی رود که برای مطرح هر گونه مشکلات عمده برای کوه عبور می کند.

تبلیغات

بارندگی در مجموع انتظار می رود به پايين و با کمتر از یک چهارم اینچ در بسیاری از مناطق و به یک نیم اینچ در کوه هر چند هر منطقه ای که می بیند یک رعد و برق می تواند مقادیر بالاتر با توجه به آب و خدمات.

باران انتظار می رود که به روشن تا یکشنبه و ابرها هوا را به آسمان آفتابی. خواهد شد که به دنبال شادی بخش دریایی بادها و بالاتر از دمای معمولی دوشنبه و پایدار از طریق بقیه از این هفته با توجه به آب و خدمات.

“دوشنبه است که آن را واقعا جهش قابل توجه مقدار و قطعا روز سه شنبه آن را یکی دیگر از 5 درجه گرمتر” Hoxsie گفت. “بنابراین ولی مناطق و حتی برخی از دشت ساحلی خواهد بود تا به پایین 80s سه شنبه.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im