شما باید پوشیدن ماسک در فروشگاه مواد غذایی? Coronavirus مشاوره را نگه می دارد در حال تغییر

آن زمان به پوشیدن پوشش صورت در هنگام رفتن به فروشگاه مواد غذایی و داروخانه و یا قرار ملاقات های پزشکی?

که آخرین مشاوره از Riverside County مقامات بهداشت به عنوان آنها سعی کنید به سرعت گسترش coronavirus که بیمار بیش از 8,500 مردم در دولت و کشته شدن نزدیک به 200.

مقامات فدرال و حفظ آن با افراد سالم نیازی به پوشیدن ماسک در اغلب شرایط وجود دارد اما به نظر می رسد به یک باور در حال رشد است که بیشتر مردم باید پوشش چهره خود را بیشتر.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم:

تبلیغات

به همین دلیل است که رودخانه توصیه این ؟

مقامات منتشر ماسک جدید راهنمایی سهشنبه پوشش چنین ضروری است که خرید مواد غذایی و پزشکی بازدیدکننده داشته است.

“این پوشش صورت نیست و باید به بیمارستان درجه اما نیاز به پوشش بینی و دهان. برای مثال bandannas پارچه ماسک و گردن گتر قابل قبول هستند. پارچه را پوشش می دهد و bandannas می تواند شسته شده و دوباره مورد استفاده قرار گرفت” این شهرستان در بیانیه ای گفت.

مقامات گفت: توصیه این است که بر اساس دانش جدید در مورد کوروناویروس.

“هنگامی که وضعیت تغییرات rulebook تغییرات” دکتر کامرون قیصر, Riverside County سلامت عمومی افسر در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

“ما در حال دیدن شماره های ما افزایش حتی زودتر از پیش بینی ما و این بدان معناست که استراتژی ما باید تغییر بیش از حد. پوشش صورت خود را تغییر نمی کند سفارشات همه باید پایبند به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و حفظ اجتماعی فاصله, اما آن را یک لایه اضافی از حفاظت است که من فکر می کنم ما نیاز به اضافه کردن.”

توصیه نمی فراتر از Riverside County نشده است. پاسادنا سخنگوی لیزا Derderian گفت: این شهرستان نشده صادر مشابه ارشاد به دلیل آن نیاز به رزرو ضروری تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بیمارستان.

“اگر این منابع به آسانی در دسترس و یا اگر وجود دارد بیشتر از یک دولت [یا] L. A. شهرستان بخشنامه ما قطعا ارزیابی در سطح محلی” او گفت:.

چه فدرال موقعیت ؟

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه صریح است: افراد سالم که کار نمی کنند در بخش بهداشت و درمان و مراقبت از فرد آلوده در خانه نیست و نیاز به پوشیدن ماسک.

“ماسک صورت ممکن است در تامین کوتاه مدت و آنها باید ذخیره برای مراقبان” سازمان دولتی می گوید.

بسیاری از بیمارستان ها روبرو هستند کمبود تنگ اتصالات ماسک که فیلتر کردن در مورد 95% از ذرات هوابرد. این است مجبور متخصصان مراقبت های بهداشتی یا استفاده مجدد از ماسک و یا سوئیچ به استاندارد فولاد ماسک که آیا بلوک ذرات هوابرد به عنوان موثر است.

اما در روزهای اخیر CDC شده است وزن این که آیا به تغییر آن توصیه و تایید استفاده از ماسک های خانگی با توجه به چند رسانه های جدید.

تبلیغات

“من می توانم به شما بگویم که داده و این موضوع که آیا آن را به کمک [برای پیشگیری] است که به شدت مورد بررسی به عنوان ما صحبت می کنند” دکتر رابرت Redfield های CDC مدیر NPR گفت.

کالیفرنیا اعلام کرد در این هفته است رفتن به شروع توزیع میلیون ها نفر از N95 ماسک صورت برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مبارزه تحت فشار از coronavirus. کسانی که ماسک شده بود انبار در اورژانس ذخایر.

مقامات بهداشتی دولت تاکید کرد که آنها ارائه مشاوره به افراد سالم به پوشیدن ماسک که در تامین کوتاه مدت هستند. “اما ماسک توصیه می شود برای محدود کردن گسترش بیماری برای افرادی که در برگزاری نمایشگاه علائم تنفسی:” دولت گفت.

چه دیگر کارشناسان می گویند ؟

برخی می گویند وجود دارد که با پوشیدن یک ماسک جراحی در خانه صورت پوشش و یا به سادگی قرار دادن یک سربند بیش از صورت خود را ممکن است یک ایده خوب.

Chunhuei چیمدیر مرکز بهداشت جهانی در دانشگاه ایالتی اورگان اشاره کرد که در تایوان و مردم ملزم به پوشیدن ماسک های جراحی در مکان هایی مانند مدارس و رستوران ها و در حالی که سوار حمل و نقل عمومی.

اگر چه فولاد و ماسک های خانگی همین حالا فیلتر کردن ذرات به طور موثر به عنوان N95 ماسک چی گفت که آنها هنوز هم می تواند مفید باشد.

او توصیه می کند با پوشیدن یک ماسک تنها در صورتی شما باید در تماس نزدیک با مردم مانند سوار اتوبوس شلوغ.

تبلیغات

“اگر شما در حال بیرون رفتن برای پیاده روی و یا پیاده روی و با وجود تعداد بسیار کمی از مردم در اطراف شما نمی نیاز به یک ماسک” او گفت:.

دکتر اتو یانگ, یک متخصص بیماری های عفونی در UCLA گفت: وجود دارد هیچ نیازی نیست برای یک فرد سالم برای همین یک ماسک برای چیزی شبیه به یک سفر به فروشگاه مواد غذایی.

“من موافق با آنچه CDC می گوید در مورد وجود دارد نه یک نقش برای ماسک برای حفاظت از خود اگر شما فقط در به طور منظم عمومی” یانگ گفت. “این مطلب در مورد حفاظت از مردم در اطراف شما در مورد شما آلوده می شوند.”

یانگ گفت: یک ماسک صورت قطاری عفونی مواد منتشر شد زمانی که یک فرد سرفه یا عطسه در نتیجه جلوگیری از مردم در نزدیکی “از آلوده بودن” و نگه داشتن ویروس بالا-سطوح تماس مانند دستگیره های درب و دستگیره های نرده ای.

باید به شما استفاده از ماسک های خانگی?

ماسک های خانگی نمی خواهد block virus ذرات اگر شما صرف زمان زیادی را در نزدیکی به کسی که بیمار است اما آنها را محافظت از شما را از قطرات حاوی ویروس است. که باید مناسب برای افرادی که نیاز به تماس نزدیک با کسانی که آلوده چی گفت.

پارچه های پلی پروپیلن بهتر است به استفاده از اگر شما می توانید دست خود را بر روی آن. این مواد استفاده می شود که در فولاد ماسک, او گفت:.

بار نویسنده کارکنان Rong-گونگ Lin دوم کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de