من باید آزمایش برای Coronavirus فقط برای هک از آن ؟

بزرگنمایی این تصویر

یک زن است تست شده برای COVID-19 در هارلم را Abyssinian کلیسای باپتیست در شهر نیویورک در اوایل این ماه. آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ

پیش از آن در این بیماری همه گیر کمبود آزمون coronavirus بود یک مشکل عمده در مبارزه با گسترش COVID-19. کمبود بود به طوری که بسیاری از بیمارستان ها و درمانگاه ها خواهد آزمون تنها کسی که تا به حال سفر به یک کشور با شیوع حال شناخته شده مواجهه با یک مورد مثبت یا نشان داد علائم این بیماری است.

اما دسترسی به آزمون های قابل توجهی بهبود یافته و در برخی از مکان های, مردم در حال حاضر می توانید تست شده بدون نیاز به نشان دادن هر گونه علائم در همه. بنابراین اگر شما می توانید آزمایش شما باید?

پاسخ این است که کمی پیچیده است. یک نقطه به نقطه روشن: ما در حال صحبت کردن در اینجا در مورد تشخيص یا تست PCR برای تشخیص افرادی که در حال حاضر بیمار با COVID-19. ما در حال صحبت کردن در مورد آنتی بادی یا آنتی ژن تست که متفاوت هستند.

پاسخ کوتاه به این سوال این است: مطمئن تست شده اگر شما می خواهید. اما آزمایشات کامل نیست و در نتیجه تنها به شما بگم.

بیایید می گویند شما تست مثبت است. پزشک شما به احتمال زیاد به دستور شما را به خود منزوی در خانه. از آنجا که شما در حال نشان دادن علائم آن می تواند به معنای که شما اتفاق افتاده است به آزمایش می شود فقط در زمان مناسب و مبتلا به این ویروس هستند اما هستند. بدون علامت. شما همچنین می تواند presymptomatic و توسعه علائم در روزهای آینده. CDC می گوید که اگر شما همچنان به هیچ علائم شما می توانید پایان خود انزوا 10 روز پس از آزمون خود را.

یک نتیجه مثبت نیز می تواند به معنای شما بیمار بودند هفته قبل از آن به طور کامل بهبود و عفونی. تست PCR گاهی اوقات نشان داده شده است نتایج مثبت هفته پس از کسی بازیابی می گوید دکتر Abraar Karan یک پزشک در دانشکده پزشکی هاروارد: “این آزمون می تواند تشخیص RNA [ویروس] حتی در افرادی که بهبود — اما این بدان معنی نیست که آنها عفونی.”

در حال حاضر بیایید می گویند شما تست منفی است. این خبر احتمالا به عنوان یک تسکین. شاید شما امید یک نتیجه منفی خواهد شما را به انجام فعالیت های خاص بدون ترس – می گویند بازگشت به کار و یا بازدید از یک عضو خانواده شما دیده نمی شود در ماه.

اما دکتر امیلی Landon بیمارستان اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی پزشک متخصص در دانشگاه شیکاگو پزشکی هشدار می دهد که یک تست منفی نباید دیده می شود به عنوان بلیط خود را برای جلوگیری از محتاط بودن.

“ما نمی دانیم که چقدر خوب این تست در افرادی که ندارد, نشانه,” او می گوید. “ما می دانیم که آنها بسیار خوب در چیدن COVID هنگامی که آن را در حال حاضر در افرادی که علائم. اما ما هیچ ایده چه چیزی یک تست منفی به معنای در یک فرد که نمی تواند به علائم.”

“ما یقین داریم که مردم وجود دارد که تست منفی حتی اگر آنها قطعا مسری است,” او می گوید. “یک تست مثبت می تواند ما را نسبتا خاص است که شما در حال ریختن COVID. اما یک تست منفی به این معنا نیست مخالف است.” این می تواند که شما تست شد و خیلی زود در روند بیماری یا این که گرد و خاک نمی انتخاب کنید تا خود عفونت.

Landon می گوید در آن طول می کشد حداقل سه تا پنج روز پس از قرار گرفتن در معرض تست مثبت است. بیشتر چه, برخی از مردم تست مثبت و سپس منفی و سپس مثبت دوباره. بیمارستان ها اغلب تست مردم با علائم دو بار سعی کنید به مطلب خاصی در مورد پیدا کردن.

عیوب در نتایج آزمون دشوار ساخته اند آن را به می دانم که چگونه اغلب کارگران مراقبت های بهداشتی نیاز به آزمایش می شود او می گوید: به دلیل منفی تست معنا نیست که شما لازم نیست که ویروس یا “است که شما فقط می تواند به توقف پوشیدن ماسک خود را و نه در مورد آن نگران باشید دیگر.”

به عبارت دیگر او می گوید: اگر شما در حال گرفتن تست شده برای دریافت صلح از ذهن – یک تست منفی نباید شما می دهد صلح از ذهن است.

با این وجود رابرت Hecht, استاد بالینی اپیدمیولوژی در دانشگاه ییل ارائه می دهد “تشویق thumbs-up” برای هر کسی که تصمیم به آزمایش این ویروس فقط به خاطر.

“این ایده که شما باید هر دو مورد خود را در وضعیت و تشخیص دهد که شما می تواند آلوده بدون علائم — و است که باید سعی کنید بیشتر تست ظرفیت موجود برای مردم مانند این که” او می گوید. “من فکر می کنم کسانی که همه چیز خوب به طور کلی.”

از ديدگاه بهداشت عمومی, Landon می گوید وجود دارد برخی از ارزش در فرد بدون علامت فرد در حال آزمایش و پیدا کردن اینکه آیا آنها در واقع COVID-19. “این به شما می دهد یک ایده بهتر از چگونه بسیاری از مردم بیمار هستند. این کمک می کند تا ما را به درک تست دینامیک بهتر است. و هر زمان کسی مثبت است شما می توانید آنها را حذف از معادله [انتقال]” او می گوید: با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی به طوری که آنها لازم نیست دیگران را آلوده.

اما از آنجا که تست منفی را بگویم شما برای مطمئن شوید که شما لازم نیست که ویروس آن را 100% تضمین می کنند که آن را بی خطر به بازدید خود از 80 سال پدربزرگ و مادر بزرگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>