کمبود تجهیزات دیالیز منجر به تصمیم گیری های دشوار در نیویورک ويژه

بزرگنمایی این تصویر

آمبولانس وارد در یک بیمارستان در شهر نیویورک که در آن نگرانی های رو به افزایش در مورد تامین تجهیزات دیالیز برای بیماران ICU. جان Minchillo/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جان Minchillo/AP

پس از هفته ها از بالا و پایین جستجو برای هواکش نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و بهداشت مراقبت از رهبران در سراسر کشور دیده می شود نشانه هایی از بهبود و در حال ارسال برخی از دیوانه وار به دست آورد واحد به نیوجرسی جایی که آنها به طور فزاینده ای مورد نیاز است.

اما در حال حاضر بسیاری از کارگران بیمارستان در خط مقدم در منطقه مترو شده اند صدایی زنگ که تکه های مختلف از نجات بخش تجهیزات است که در کوتاه مدت عرضه و تقاضا بالا: دیالیز ماشین آلات.

“ما فقط نه یا 10 ماشین آلات و در حال حاضر ما بیش از 30 نفر که به آنها نیاز دارید” گفت: یک پزشک که مدیریت واحد مراقبت های ویژه در کوئینز اما چه کسی استفاده نمی کند نام خود را به خاطر او می تواند اخراج برای صحبت کردن. “پس از آن یک سوال از کسانی که این منابع می رود و این بسیار دشوار است.”

COVID-19 sickens مردم و کشته شدن برخی از – با حمله به ریه ها. به همین دلیل مقامات بهداشتی در سراسر کشور باید با تمرکز بر پیدا کردن هواکش و مردم به آنها عمل می کنند.

اما ICU پزشکان در حال کشف است که تا یک سوم از ترین آنها به شدت بیمار بیماران در حال توسعه به نارسایی حاد کلیه و آسیب یک کاهش سریع در عملکرد کلیه.

به مشکلات کلیوی هستند که در بیماران دیده می شود که اصلا پیشرفته دیابت یا بیماری مزمن کلیه شرایط.

هیچ کس پیش بینی روند بر اساس تحقیقات از COVID-19 شیوع بیماری در آسیا و یا اروپا.

“آن را ایجاد کرده بسیار قابل توجهی بار در لوازم,” دکتر گفت: Steven Fishbane سر نفرولوژی در Northwell سلامت نیویورک بزرگترین بیمارستان شبکه. “هر کس در حال اجرا است به کمبود در این نقطه است.”

کسانی که کمبود شامل ICU دیالیز ماشین آلات– که متفاوت از آنهایی مزمن دياليز بيماران استفاده و منحصر به فرد مایعات و فیلترهای مورد نیاز را به آنها عمل می کنند. مهم تر از همه فقدان بسیار تخصصی دیالیز پرستاران. در تامین کوتاه مدت و حتی در بهترین زمان این پرستاران نیز ضربه coronavirus ترک بسیاری از آنها در حاشیه.

“ما مراقبت ويژه پرستاران معمولا مراقبت از بيمار,” Fishbane گفت. “در حال حاضر آن را یک پرستار برای چهار نفر.”

مانند هواکش دياليز ماشین آلات مکانیکی جایگزین برای یک ناتوان ارگان سیستم. هواکش نفس کشیدن برای شما هنگامی که ریه های شما نمی توانید و دیالیز ماشین آلات تمیز کردن خون خود از نمک و مواد سمی و هنگامی که کلیه های شما نمی توانید.

نه ماشین شما بهبود می یابد. آنها تنها در زمان خرید در حالی که سیستم ایمنی بدن شما دعوا کردن عوامل بیماری زا.

بر خلاف دستگاه دیالیز در جای دیگر در بیمارستان بستری یا سرپایی در مراکز درمان بستری در آی سی یو ماشین آلات عمل به طور مداوم در 24 ساعت شبانه روز — مگر در مواردی که وجود دارد بیشتر بیماران از ماشین آلات. این است که این وضعیت در برخی از نیویورک بیمارستان.

“ما در حال تقسیم آنها را به طوری که شما دو نفر گرفتن dialyzed برای 12 ساعت در هر جای در سراسر ساعت” گفت: یکی از نفرولوژی در شهر نیویورک بیمارستان که نمی خواهد نام نهاد خود را از ترس از مدیریت تلافی جویانه. “اگر شما نیاز به گفتن 10 روز از آنتی بیوتیک ها و شما باید آن را به اشتراک بگذارید تا هر فرد پنج روز به ارزش خواهند بود OK ؟ شاید. شما می توانید واقعا نمی دانم. اما این نیست که چگونه آن را در نظر گرفته شده مورد استفاده قرار گیرد. آن را به نام ” پیوسته renal replacement therapy,’ و آن را پیوسته اگر شما به مردم قرار داده و آنها را به عقب.”

روشن نیست که دقیقا چه COVID-19 خسارت کلیه ها. دکتر بنجامین Humphreys, یک متخصص کلیه در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس می گوید: این ویروس می تواند نفوذ کلیه ها به طور مستقیم بهره برداری از همان پروتئین گیرنده های آنها حمله در ریه ها. یا این می تواند باشد که بالاتر تمایل به ایجاد لخته خون در میان COVID-19 بيمار در نظر گرفتن عوارض آن در خون-کشتی-غنی اندام.

“ما نمی هر گونه سرنخ به آنچه به عنوان متمایز از بیماران که آیا توسعه نارسایی کلیه مبتلا COVID با کسانی که نمی,” Humphreys گفت.

اصطلاح “سهمیه بندی” تحریک برای رهبران سیاسی مقامات بهداشت و مدیران بیمارستان اما دو پزشک غیر مجاز به صحبت می کنند به نمایندگی از خود به بیمارستان ها گفت: آنها در حال حاضر در اثر سهمیه بندی دیالیز مراقبت.

آنها و دیگر پزشکان و سرپرستار در واحد مراقبت های ویژه در حال تصمیم گیری هم که می شود یک ماشین و که نمی کند, بر اساس است که بهترین شانس را از دوره نقاهت.

آن دسته از پزشکان در بیمارستان ها که در خدمت اقلیت ها و مهاجران فقیر و طبقه کارگر.

پزشکان دیگر در کمتر نامطلوب محیط می گویند وضعیت خود نیست و بسیار بسیار وخیم — است.

“ما تا به حال نشده به جیره مراقبت های بهداشتی در دانشگاه نیویورک در بللوو یا V. A.,” دکتر گفت: David Goldfarb یک نفرولوژیست در هر سه. “ما تا به حال بحث در مورد اینکه آیا سهمیه بندی شد رفتن به رخ می دهد تحت چه شرایطی این امر رخ می دهد چگونه است که چه فرد یا گروهی از مردم را به این نوع از گزینه های. ما به عنوان خوانده شده اسناد و مدارک وجود دارد که ارائه راهنمایی در مورد این موضوع. اما خوشبختانه ما کاملا بدست نمی وجود دارد.”

هنگامی که بیماران در هواکش نیست بهتر “که منجر به سوال در مورد باید دیالیز ارائه می شود” زمانی که کلیه ها شروع به شکست می گوید Northwell بهداشت Fishbane. بنابراین مراقبان بحث و گفتگو با بیماران و خانواده ها چه ارزش های خود هستند و آنچه را که به احتمال زیاد پزشکی نتایج خواهد بود از دیالیز.

“اغلب در این نوع از شرایط ما واقعا اضافه کردن به شأن و در انتهای زندگی, بلکه شاید حتی حفظ ناراحتی که لازم نیست” Fishbane گفت.

آنچه که او خواستار “متفکر مکالمات” در راه چیزهایی که قرار است به اتفاق می افتد. اما Fishbane که شیوه تا حد زیادی در حومه بیمارستان شبکه می گوید همتایان خود در مشغول بیمارستان های شهری می گویند که روند امکان پذیر نیست زمانی که آنها در حال غرق شده است. همه چیز بیش از حد سریع حرکت آنها می گویند و آنها هم ندارد و تجهیزات و یا کارکنان به کسانی که مکالمات.

“وجود دارد اخلاق بيمارستان شوراها. وجود دارد مراقبت تسکینی تیم” کوئینز ICU رئیس گفت. “اما کلیه پزشکان هستند که نیاز به تصمیم گیری است که در بدترین شکست در یک زمان معین. آنها در حال انجام بهترین خود را.”

به طوری که کمبود وقت دیالیز در واقع کشتن بیماران در ICU? Sylvester می گوید ممکن است عاملی, اما آن را سخت به می گویند چقدر است.

“ریه شکست و نارسایی کلیه است واقعا بد ترکیب — و من حتی اعتماد به نفس است که دیالیز از هر نوع تغییر خواهد کرد و میر است که ترکیبی,” او گفت:. “اما ما می خواهیم قادر به نشانی که نارسایی کلیه با تمام تکنیک های که ما داریم.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de