خریداران در مکزیک در حال وحشت-خرید آبجو با خدا ممنوع در طول Coronavirus بحران

بزرگنمایی این تصویر

یک مرد فروشگاه آبجو در یک فروشگاه در Monterrey, Nuevo Leon دولت در روز جمعه. Julio Cesar اگویلار دو لا فرانترا/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Julio Cesar اگویلار دو لا فرانترا/خبرگزاری گتی ایماژ

مقامات مکزیکی دستور shutdown از همه غیر ضروری کسب و کار و صنایع برای کل ماه آوریل به امید ناشی از گسترش coronavirus. به شوک های بسیاری اضافه شده به لیست غیرضروری صنایع بود همه تولید نوشیدنی الکلی. در روز مجموعه ای کاملا جدید از وحشت خرید در حال وقوع بود. فراموش نکنید اجرا بر روی کاغذ توالت آبجو جمع اوری شد در شهرستانها و شهرهای کوچک در سراسر مکزیک است.

در مرز شمالی ایالت نوئوو لئون Gov. Jaime رودریگز Calderón یک گام به پیش رفت و توصیه می شود ممنوعیت فروش الکل به عنوان به خوبی. او نگران است که با خانواده پناه در خانه های خود و تحت استرس و مصرف الکل می تواند منجر به خوشه در خشونت خانگی. به جنوب در ایالت تاباسکو, دولت, فرماندار آشکار ممنوع فروش. شهرداران در شهرهای دیگر محدود ساعت از الکل خرید.

به زودی ویدئوها از خریداران در پرداخت خطوط با چرخ دستی پر از مکزیک محبوب آبجو بودند ساخت دور از رسانه های اجتماعی.

و همچنین به عنوان مجموعه ای کاملا جدید از الگوهای رفتاری با هشتگ #ConLasChelasNo تقریبا ترجمه, ترجمه’tMessWithMyBeer.

مکزیک 1,688 تایید موارد COVID-19 با 60 مرگ و میر ناشی از ویروس است. در میان غیر ضروری کسب و کار دستور shut down در روز سه شنبه شدند رستوران ها و کافه ها و کاباره ها همه بزرگ خریداران مکزیک آبجو و ارواح میباشد.

که بنا به گزارش کردم مکزیک عمده سه شرکت آبجو – صورت فلکی مارک Anheiser-بوش InBev و Heineken – لابی مکزیک رئیس جمهور برای تعیین تولید خود را به عنوان اساسی به عنوان او برای دیگری کشت. نمی شود از سمت چپ فرماندار Jalisco دولت به شهر تکیلا که در آن مکزیک مورد علاقه روح است کشت هل دادن برای معافیت.

Grupo Modelo اعلام کرد که آغاز این یکشنبه این امر با رعایت بهداشت اورژانس فرمان و تعلیق آن آبجو تولید. این شرکت که مبادرت به فروش تاج, برچسب های در سراسر کشور, آیا استرس است که این مهم است که به صنعت کشاورزی و که ده ها هزار نفر از خانواده ها بستگی دارد فروش آن است.

در سه ماهه درآمد تماس سهشنبه, صورت فلکی مارک های مدیر عامل لایحه نولندس نمی گویند که تولید آن آبجو که شامل تاج برچسب برای صادرات و همچنین به عنوان Pacifico و ویکتوریا مارک ممکن است متوقف شود گفت: Benj Steinman ناشر و سردبیر آبجو بازاریاب بینش. “هنوز روشن نیست که در تماس با آن را کمی عجیب و غریب و دشوار است به تشخیص خود چه برنامه ریزی است,” او گفت:.

صورت فلکی برندهای اطمینان آمریکا دوستداران آبجو به نگرانی نیست. این شرکت می گوید این 70 روز عرضه آبجو در حال حاضر در ایالات متحده در انبارها. که به اندازه کافی از طریق دو آینده بزرگ فروش هفته در آمریکا برای آبجو مکزیکی …. روز یادبود و البته Cinco de Mayo.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im