تیراندازی در آلمان کشتن 10; پلیس مشکوک راست افراطی گری

بزرگنمایی این تصویر

یک افسر پلیس و نگهبانان جاده در مقابل یک خانه که در آن پلیس اجساد مشکوک مسلح و مادرش در, Hanau, Germany, در روز پنج شنبه. مایکل پروست/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مایکل پروست/AP

به روز شده در 7:50 a. m. ET

حداقل ده نفر کشته در غرب آلمان اواخر روز چهارشنبه در مکان های مختلف از جمله دو قلیان سالن آباد توسط قومی کردی مشتریان. مشکوک تیرانداز که بعدها پیدا شد در سمت چپ نامه و تصویری پذیرش مسئولیت با توجه به چندین آلمان آژانس های خبری.

مسلح گزارش افتتاح شد آتش سوزی در اولین سالن واقع در مرکز شهر در شهر هاناو; سپس سوار به مکان دوم حدود 1 و نیم مایل دور کشتار در مجموع نه نفر در دو محل به گفته یک سخنگوی جنوب Hesse پلیس ایالتی.

چند نفر دیگر نیز زخمی مسلح. پلیس گفت که آنها را باور نمی وجود دارد هر گونه دیگر عاملان درگیر است.

بزرگنمایی این تصویر

پزشکی قانونی کار پلیس در صحنه جرم در مقابل یک بار قلیان و غذای ایرانی در Heumarkt در مرکز شهر هاناو در نزدیکی فرانکفورت در روز پنج شنبه. توماس Lohnes/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

توماس Lohnes/خبرگزاری گتی ایماژ

پس از یک تعقیب پلیس واقع بدن مشکوک در آپارتمان خود را همراه با یکی دیگر از بدن در حدود 10 p. m. به وقت محلی (4 p. m. ET). بدن دوم بود و بعد از آن شناسایی و به عنوان مظنون 72 ساله و مادر.

پیتر Beuth وزیر کشور برای ایالت هسن که هاناو واقع شده است تایید کرد که بدن دوم بود مشکوک و همچنین تایید رسانه های محلی گزارش می دهد که مقامات فدرال در حال تحقیق در مورد تیراندازی به احتمال زیاد مربوط به راست افراط گرایی است.

در یک بیانیه کوتاه در حملات آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به نام راست افراطی گری “سم” به جامعه با توجه به دویچه وله.

“این است که خیلی زود به آنچه زمینه این حادثه هستند اما ما تمام تلاش خود را برای توضیح آنچه اتفاق افتاده است,” او گفت:.

قبلا Steffen Seibert سخنگوی مرکل توییتی اوایل پنج شنبه: “ما افکار خود را با مردم #هاناو صبح امروز که در آن یک جنایت وحشتناک متعهد شد.”

هاناو شهردار نوئل Kaminsky زبان به بیلد روزنامه آن را به نام “وحشتناک شب که قطعا اشغال ما برای یک زمان طولانی و ما را به یاد داشته باشید با غم و اندوه است.”

صبح روز پنج شنبه پلیس گفت که یک تیره رنگ خودرو دیده می شد ترک صحنه از اولین حمله و این خودرو نیز در حال حاضر در صحنه حمله در دوم قلیان سالن.

قلیان سالن, همچنین شناخته شده به عنوان شیشه میله مکان که در آن مردم جمع آوری به سیگار با طعم توتون و تنباکو از لوله های آب.

این حملات به دنبال چهار روز دیگر تیراندازی که منجر به کشته شدن یک نفر در نزدیکی یک نمایش کمدی در برلین. آن را نیز می آید ماه پس از حمله به کشته شدن دو نفر در حالی که در تلاش برای حمله به یک کنیسه در شهر هاله در یوم کیپور یهودی روز مقدس.

در پاسخ به قیام در راست افراط گرایی در آلمان کشور, مجلس, مجلس تصویب شده جدید قوانین اسلحه در ماه گذشته بیشتر قوانین و مقررات محکم بر سلاح گرم است که در حال حاضر در میان جهان دقیق ترین.

پس از این لایحه تصویب شد, وزیر کشور فدرال Horst Seehofer گفت: هدف دولت این بود که مطمئن بودند “هیچ سلاح در دست افراط گرایان.”

وزیر دادگستری کریستین Lambrecht گفت: “من نمی خواهید به صبر کنید تا زمانی که اسلحه به دست جناح راست گرایان.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>