کلانتر بررسی اتهام hit-and-run مربوط به L. A. دستیار رئیس آتش نشانی

لس آنجلس کلانتر در حال بررسی hit-and-run برخورد که در آن یک دستیار ارشد برای لس آنجلس آتش نشانی گفته می شود سقوط یک ماشین پارک شده و ارسال آن 160 پا به جلو و فرار به سانتا کلاریتا صفحه اصلی.

پس از برخورد جمعه شب Ellsworth Fortman پاسخ نمی دهند به نمایندگان’ تکرار دستورات به صحبت با او حتی به عنوان آنها او را شنیده صحبت کردن در تلفن در حیاط خلوت خود را و او را دیدم بالا رفتن از پله در خانه اش, با توجه به مصاحبه با صاحب ماشین پارک شده عمه و کلانتر Sgt. دیوید کفاش از سانتا کلاریتا ایستگاه.

انسان ساخته شده “صفر تلاش” به پاسخ کفاش گفت.

گروهبان به نام Fortman یا تایید می کنند که او راننده است. اما کیمبرلی Ward, عمه ارائه شده این بار با یک کپی از یک سند و یک معاون به او با این گزارش تعداد که ذکر شده Fortman به عنوان مالک ثبت شده از دوج رم درگیر در تصادف و شامل اطلاعات بیمه خود را.

تبلیغات

بخش و خواهر زاده او گفت: Fortman همچنین نشان داد تا در خانه خود را صبح روز بعد به ارائه اطلاعات بیمه خود را به گفته او کاهش یافته است بیمار شب قبل با استفراغ و اسهال.

Ellsworth Fortman

L. A. دستیار رئیس آتش نشانی Ellsworth Fortman

(لس آنجلس آتش نشانی)

هنگامی که به تلفن Fortman گفت که او تا به حال توصیه شده است توسط “همه” به اظهار نظر در این حادثه و پس از آن آویزان بر روی یک خبرنگار. او در پاسخ به یک بعدی متن درخواست نام خود وکیل است. با توجه به مشخصات لینک Fortman کرده آتش نشانی برای بیش از 30 سال و در حال حاضر به عنوان دستیار رئیس اورژانس خدمات پزشکی اداره است.

در بیانیه سخنگوی گفت: بخش “آگاه از اتهام off-duty حادثه و استانداردهای حرفه ای ما در بخش همکاری با اجرای قانون است. رئیس Fortman باقی مانده در وظیفه در حالی که این تحقیقات انجام شده است.”

تبلیغات

این حادثه نشانه دوم با مشخصات بالا Fire Department رسمی به آمده و تحت بررسی در ماه های اخیر. پیتر ساندرز یک غیر نظامی و کارمند و رئیس و سخنگوی این سازمان متهم شده بود در ماه ژوئن با استفاده از یک شهر خودرو را متوقف و تهدید Uber راننده ای که کردم به فریاد مطابقت با ساندرز’ در یک پارکینگ.

این برخورد شامل Fortman رخ داده است حدود 10:30 p. m. روز شنبه, کفاش گفت. مدت کوتاهی پس از, بخش گفت که او شنیده ام یک دست کشیدن در درب.

یک کلانتر معاون بود و در مقابل خانه اش, درخواست اگر او متعلق به خاکستری یا آبی چهار درب سدان تویوتا. او گفت: آن را متعلق به خواهرزاده خود را.

معاون او گفت: سدان بود بالغ بر یک hit-and-run برخورد Ward گفت.

او و خواهر زاده او راه می رفت خارج که در آن آنها را دیدم که برخورد تاثیر فرستاده بود این سدان در سراسر خیابان و به جلوی خانه که در آن برخورد به یک سوم ، تصادف هم زدم lamppost که دروغ گفتن در خیابان در میان باقی مانده است.

بخش زاده رفت و برای بسته بندی کردن وسایل او می خواهم به سمت چپ در بخش به دنبال یک کامیون یدک کش به Fortman خانه.

او گفت که او زد بر روی درب خود را با یک چراغ قوه برای حدود یک دقیقه. بدون پاسخ. معاونین کلانتر در نهایت توصیه او برای جلوگیری از, او گفت:.

کفاش تایید کرد که یک زن در صحنه گفت: نمایندگان که راننده بود به نام او و گفت که او تا به حال در یک تصادف درگیر شده. او گفت که این مرد به او گفت که او تا به حال نشده است نوشیدن اما رفت و خانه خود را به نام وکیل و سپس شروع به نوشیدن کفاش گفت.

تبلیغات

زمانی که نمایندگان شد و فریاد کردن به انسان و توجه او به “صفر تلاش” به پاسخ کفاش گفت.

نمایندگان را امتحان کنید نه برای به دست آوردن حکم ورود به خانه به دلیل ضربه و اجرا شد یک جرم تخطی از قانون و هیچ کس مجروح شد. حکم بزه موارد او گفت: همچنین به طور کلی نیست خدمت پس از 10 p. m. مگر دلیل قابل توجهی برای خدمات شب. این اتهام جرم نیست افزایش به سطح که او گفت.

ایستگاه هنوز به شنیدن از راننده گفت.

“او هرگز تماس با ما را امتحان کنید و کشف کردن که در آن کامیون خود است و یا با ما هر گونه توضیحات” کفاش گفت.

در مورد او گفته شده است ارائه شده به دفتر دادستان منطقه برای بررسی. به نقد و بررسی جریان D. A. دفتر گفت: بعد از ظهر چهارشنبه.

صبح پس از برخورد بخش گفت: Fortman نشان داد تا در خانه خود را با اطلاعات بیمه خود را به گفته او ممکن است به او ضربه ماشین.

او با دو زن که شناسایی خود را به عنوان خواهر خود و دوست دختر خود, بخش گفت. این دختر گفت: بخش او پیدا کرده بود Fortman ناخودآگاه در وان حمام شب قبل بخش گفت.

“من گفت:” که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما نوشیدن و رانندگی,'” بخش گفتن او به یاد می آورد. “او گفت:,” اوه, خانوم, من, نبود, نوشیدن.'”

تبلیغات

بخش گفت: این گفتگو به طول انجامید حدود 10 دقیقه تا زمانی که او گفت که آنها را به ترک.

“در اینجا یک مرد او را ساخت 450.000 دلار از یک سال او را به یک قطب نمای اخلاقی. وجود دارد بسیاری از مردان و زنان در LAFD که نگاه کردن به او” بخش گفت. “من می خواهم او را به پاسخگو 100 درصد است.”

با توجه به شفاف کالیفرنیا یک پایگاه داده آنلاین از کارکنان پرداخت اطلاعات Fortman به دست آورده بیش از 450.000 دلار و در مجموع پرداخت و مزایا در سال 2018 در این سال های اخیر که حقوق و دستمزد خود را از اطلاعات در دسترس است. که شامل پایه پرداخت از $175,000 به علاوه $160,000 در پرداخت اضافه کاری و حدود $100,000 در منافع.

بار کارکنان نویسندگان پل پرینگل و لیلا میلر کمک به این گزارش.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im