کلانتر: لوئیزیانا مرد جان ربوده زن پس از فرار

لاپلاس La. – لوئیزیانا مرد خود را در روز دوشنبه به پلیس گفت: او را ربوده و بعد به ضرب گلوله ای به سر او زمانی که او فرار کرد, مقامات گفت.

کوری Wallace, 37 متهم شد دوشنبه با قتل درجه اول در مرگ 25 ساله Ja’Riel سام, اخبار رسانه ها گزارش شده است.

سنت جان باپتیست محله کلانتر مایک Tregre گفت: سام و والاس بودند آشنایان و والاس رفت و به سام آپارتمان اوایل صبح روز یکشنبه.

“چیزی رفت بسیار اشتباه داخل آپارتمان” Tregre گفت.

در برخی از نقطه, Wallace استدلال با سام و بعد او را در صندوق عقب خودرو خود و سوار کردن ترک او 4 سال در این خانه به تنهایی Tregre گفت.

سام موفق به باز کردن صندوق عقب خودرو و پرش از خودرو Tregre گفت. او دچار road rash زانو و آرنج اما هنوز هم در تلاش برای فرار از والاس Tregre گفت.

اما والاس نیز شروع به پریدن کرد از هنوز ماشین در حال حرکت و به سام بعد از تیراندازی او را در سر Tregre گفت. ماشین سقوط کرد و به گارد ریل و والاس در سمت چپ صحنه Tregre گفت.

نمایندگان در پاسخ به یک تصادف ماشین حدود 3:30 صبح یکشنبه در بر داشت و سام بدن.

Tregre گفت: نمایندگان به سام را در بر داشت و او را مادر تخمگذار در بستر او آسیب دیده اند.

“او شنیده ام مادر جیغ” Tregre گفت.

نمایندگان نیز کشف شده کسی ریخت و مقدار زیادی از آب ژاول در سراسر خانه. نمایندگان شناسایی والاس به عنوان یک مظنون با استفاده از جرم و جنایت دوربین های دیجیتال و دیگر فیلم های نظارت.

این معلوم نیست که آیا Wallace تا به حال یک وکیل است که می تواند نظر از طرف او.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im