او طول می کشد مراقبت از مادر خود را. او مواد غذایی خود را به شما. این قهرمانان گمنام خواهد که ما را از طریق COVID-19 همه گیر

به عنوان موارد COVID-19 همچنان به افزایش, همه ما خواسته شده است به ایجاد تغییرات.

آیا رفتن به ساحل. به مدرسه نمی روند. حتی نمی فکر می کنم در مورد آبجو با دوستان خود را در زیرزمین و یا یک شام تعطیلات با خانواده. نه دستورات شما می خواهم به طور معمول انتظار از مقامات منتخب, اما این است که زندگی در یک بیماری همه گیر نامشخص و بی سابقه است. هفته کشیدن در زندگی تبدیل و بی شماری peopleare کمک به ساکنان انتاریو دریافت کنید با ما “در خانه ماندن” واقعیت است. و در اکثر موارد, این بدان معناست که آنها نمی توانند به ماندن در خانه خود را.

با وجود همه مراقبت های بهداشتی کارگران که در حال مراقبت از بیمار و آسیب پذیر و بی شماری عادی قهرمانان جهان ما ساختن تابع: آنها در انبار و فروشگاه مواد غذایی در قفسه های مراقبت از دیگران و برخورد آنها با مردم نگرانی های مالی در طول بحران. وجود دارد که پیک تحویل تجهیزات پزشکی به پزشکان و پروژه های صنایع دستی برای خانواده های در گیر در خانه و بهداشت عمومی کارگران که در حال ردیابی این ویروس از فردی به فرد در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش آن. در این سردرگم بار یاران همه جا هستند.

اینها فقط تعداد کمی از داستان های خود را.

Social distancing is difficult for personal support workers but Felister Mburu, a 17-year veteran in the industry, won't let the threat of Covid-19 stop her from providing care for her clients and bringing them hope.

Felister Mburu شخصی, حمایت از کارگر VHA خانه بهداشت و درمان

مشتریان التماس کرد با Felister Mburu در ابتدا از بیماری همه گیر.

Don’t stop آمدن آنها التماس. خانواده های آنها التماس بیش از حد. آنها تکیه بر مراقبت در خانه او فراهم می کند و به عنوان یک کارگر حمایت شخصی با 17 سال تجربه.

“من مانند من میخواهم در آینده” Mburu می گوید. “این است که من هستم. من خودم را در کفش خود را. شما تنها نیستید.”

جنبه های Mburu کار همان است که آنها قبل از COVID-19. این جدید نیست برای او به استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی و ضد عفونی کننده دست و یا برای شستن دست های خود را به طور منظم. اما برای بسیاری از مشتریان این ویروس احساس مانند یک مانع غیر قابل عبور یک مانع او ممکن است مایل به روشن برای رسیدن به آنها. اجتماعی فاصله دشوار است زمانی که کار خود را شامل تغذیه, دوش گرفتن, در حال تغییر و یا تجویز دارو برای شخص دیگری. خواهد Mburu می خواهید برای دریافت کنید که زمانی که هر کس دیگری است کشیدن از هم جدا ؟

“برای من این افتخار” او می گوید. “به خصوص در زمینه کار می کنند. این نشان می دهد چقدر مهم ما در امید دادن به کسانی که بزرگتر از انواع چالش های بهداشتی.”

او می بیند هشت مشتریان یک روز این روزها بسیاری از آنها جدید به دلیل شخصی دیگر حمایت از کارگران گرفته اند زمان به تمرکز بر روی کودک-مراقبت نیاز دارد و یا از ترس. Mburu صفحه نمایش هر مشتری پیش از قرار ملاقات که مایل به دانستن که در آن مشتری است و کسی که او یا او شده است در تماس با از خود گذشته تعامل است. و که اضافه شده اندازه گیری می رود هر دو راه است: او بیش از شاد برای پاسخ به همان سوال در مورد خودش.

“من به حمایت از شما و شما در حال حفاظت از من و خانواده من” مادر چهار می گوید. “آنها می دانند. آنها کاملا درک می کنم.”

در قرار ملاقات او علاقه ویژه ای در مشتری خود تنظیمات. اگر آنها مانند حیوانات او در مورد حیوانات. اگر خانه خود را پر از عکس های خانوادگی, او می پرسد در مورد عزیزان خود. او به ارمغان می آورد پازل ها و بازی ها برای منحرف کردن اذهان از, تلویزیون, اخبار و یا نگرانی در مورد آسیب پذیر بودن به COVID-19.

“آنها قدردانی من بهتر و بیشتر از آنها استفاده می شود به درک من حتی قبل از.”

یک مشتری می ایستد در بالکن هر شب در 7:30 و ضربان در گلدان و تابه به عنوان بخشی از یک رشد ادای احترام به کارگران بهداشت و درمان. همسرش گفت Mburu آن را برای او بود.

“او گفت:” این برای Felister. او در خارج وجود دارد. من آن را انجام برای او.’ گفتم Oh my god,’,” او گفت: صدای شکستن. “این واقعا من را لمس کرد.”

شخصی ترین حمایت از کارگران Mburu مذاکرات در ظرفیت خود را به عنوان یک همکار مربی که آموزش و پشتیبانی استخدام های جدید, احساس اعتماد به نفس و افتخار رفتن به کار هر روز. او با حمایت او و جامعه او و کارفرما و همکاران خود و مشتریان خود را. آنها به او امید بیش از حد.

“ما قهرمانان,” او گفت:. “قهرمانان مبارزه و ضرب و شتم COVID-19. برای من هر روز من یک قهرمان است. هر بار که من در خارج وجود دارد من یک قهرمان است. یک مادر به تنهایی (و خانواده خود) وجود ندارد, آنها نمی آمد که من در حال آمدن است.”

Purolator courier Robin Hall loves the happy chalk messages she runs into while helping keep the economy rolling, and is "thrilled" people are still shopping. "It's so important to keep things moving."

رابین سالن Purolator ابزار پیک

به عنوان او می رود در مورد او تحویل در برلینگتون و Oakville, رابین سالن به نظر می رسد برای نقاشی در پیاده رو های رنگین کمان در, ویندوز, نشانه هایی که می گویند: “ما شما را دوست دارم” یا “رفتن نگه دارید.”

“من عاشق دیدن که,” او می گوید. “آن را به ارمغان می آورد لبخند به چهره شما.”

هرگز از آن عبور ذهن او به کار نمی کند. او به پرداخت صورتحساب است, او شغل خود را دوست دارد و او می داند که آنچه او می کند زندگی را آسان تر برای دیگران. “من می توانم بگویم ما افزایش حجم است که مردم در حال ساخت ما قهرمانان تقریبا که آیا ما می خواهیم و یا نمی,” او می گوید. “من احساس نمی مانند آن, اما من احساس می کنم مثل آنها فکر می کنند که من یک قهرمان است.”

به عنوان مردم در خانه بمانند او شلوغ تر از همیشه است و این شرکت و اتحادیه نگه داشته اند او را به خوبی مواجه نگردند با دستکش و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده است که او با استفاده از در هر ساعت بر روی کامیون: “من اسپری خودم را بیش از حد.”

او همیشه دوست داشت که در کنترل در بزرگ سفید کامیون به نام “curbsides” در کسب و کار. او انگیزه خود برای انجام بسیاری از توقف یک ساعته او رشد که همراه با تمرین فیزیکی و احساس ارائه بسیار استقبال مینماید و در انتظار بسته است. کودکان خود را از او بپرسید که چرا او در حال کار مانند ساعت های طولانی اما او آن را می بیند به عنوان راه خود را برای کمک به “حداقل رساندن بیماری با نگه داشتن مردم از فروشگاه ها.”

چند هفته پیش یک دکتر بود بسیار سپاسگزار برای لوازم پزشکی او به ارمغان آورد که او یک جعبه دستکش یک بطری از مواد ضد عفونی کننده و قلع از کوکی ها. “من غرق شد,” او می گوید. “آن زمان من با تعجب.”

این کار کمی تنهایی این روزها: “من نمی توانید به صحبت کردن با هر کسی چون ما نیازی به امضا ندارد.” در حال حاضر آن را بیشتر به چشم مخاطب گره و تنظیم بسته های 10 پا از درب جلو. اکثر مردم سپاسگزار برای آن دسته از اقدامات احتیاطی اما چند برداشت جعبه را از دست او.

“در پایان, من فقط می خواهم به قادر به خانه آمده و ترک virus دور به طوری که من چهار بچه و من و شوهرم امن هستند,” او می گوید.

او “هیجان زده” است که مردم هنوز هم خرید – و نه فقط برای ملزومات است. او را تحویل او سهم عادلانه از کفش, کفش, لوازم مدرسه, صنایع دستی و اسباب بازی. “من می ترسم یک روز مردم در حال رفتن به هیچ پول و پس از آن آنها نمی توانند به فروشگاه و پس از آن من کار ندارد. من می دانم که دیگر پیک خواهد بود مانند ” من چرا به شما می گویند که ؟ اما من فکر می کنم این خیلی مهم است که به نگه داشتن چیزهای در حال حرکت است.”

وجود دارد کمتر از اتومبیل در جاده ها اما مردم در خیابان راه رفتن, لبخند, نود, و می گویند با تشکر از شما, حتی اگر او را نمی رساندن به آنها. هنگامی که او می بیند فرزندان او را سوت او شاخ در موسیقی ضرب و شتم را امتحان کنید و دریافت یک خنده. “من سعی می کنم آن را سرگرم کننده,” او می گوید. “این که چه نوع نگه می دارد تا من.”

For BMO branch manager Kristen Jenkins, helping customers get through the crisis keeps her going. "I'm not a doctor, I'm not a nurse, I can't help in that way but if I can help ease people's minds a little bit . . . I'm so thrilled that I'm able to make a difference in that way."

کریستن Jenkins, BMO مدیر شعبه

رفت و آمد روزانه از برلینگتون به تورنتو زیادی تغییر کرده است برای کریستن جنکینز در طول چند هفته گذشته. دیگر متکی به رفتن قطار برای حمل و نقل او به جای کشتی از طریق ترافیک-رایگان خیابان ها در رانندگی به کار می کنند.

“من نمی دانستم که چگونه نزدیک تورنتو واقع است به من,” او می گوید.

هیچ کس در خیابان ها و یا در فروشگاه زمانی که او می رسد این شهرستان از جمله به طور موقت بسته بانک BMO مونترال شعبه که در آن او معمولا با این نسخهها کار در Spadina و آدلاید. اما هنوز هم-باز کردن شاخه او را به حمایت از همه چیز باقی می ماند “عجیب ثابت است.” کسب و کار به آنها نیاز دارید کسانی که ناراحت کننده بانکداری آنلاین آمده است تماس, خانه های به فروش می رسد. برخی از مردم شغل خود را از دست نمی دانید که هنگامی که خود را بعد paycheque در حال آمدن است و نگرانی در مورد پرداخت صورتحساب خود و یا قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است.

یا از پشت پلکسی گلاس سپر و یا در پایان یکی از گوشی جنکینز یابد و خودش را انجام بسیاری از گوش دادن.

“تا زمانی که من هستم … واقعا تنها بودن انسان در این موارد که همه آنها نیاز به” جنکینز می گوید. “آنها به کسی نیاز دارند تا آنها را درک کنم.”

بانکی است که در جنکینز’ خون و جوک که BMO است “کسب و کار خانوادگی.” پدر او بازنشسته شده است از شرکت او کار می کند برای BMO در شیکاگو و همچنین با این نسخهها کار برای BMO در تورنتو است. اما جنکینز تنها هنوز رفتن به دفتر روز پس از روز. عزیزان نگران نباشید و او می تواند درک است که با وجود این بانک عرضه ضد عفونی کننده دست و دستکش اجتماعی دورى کن در کف و شاخه’ شبانه شستشو.

اما دانستن اینکه او می تواند کمک به کسی نگه می دارد او را به رفتن.

“من می دانم که وجود دارد بسیار اتفاق می افتد در خارج,” او می گوید: “من پزشک نیستم, من نیستم, پرستار, من نمی تواند کمک کند در این راه اما اگر من می تواند کمک به سهولت ذهن مردم کمی … من خیلی هیجان زده است که من قادر به ایجاد یک تفاوت در این راه است.”

یکی از مشتری جنکینز سابق صاحب کسب و کار کوچک خودش صحبت می کند به “تقریبا روزانه” صاحب چند رستوران در شهر. “بهترین مورد” سناریو برای او بیرون آمدن از همه این خواهد بود که به نزدیک فقط یک رستوران به منظور نگه داشتن بقیه آنها رفتن.

“اما او به طور مداوم نگران, ‘من می خواهم به قادر به بازگشایی زمانی که همه از این انجام شده است؟'”

یکی دیگر از مشتری است که متعلق به یک فروشگاه لباس برای بیش از 40 سال است. او دوست ندارد فن آوری اما امیدوار به درخواست دولت وام اضطراری برنامه. که در آن جنکینز در می آید. در ازای کمک به مشتری خود کاهش یافته است از دستکش و ضد عفونی کننده با “ثابت” با تشکر از yous.

“ما در کسب و کار با او در حال حاضر” او می گوید. “این که چگونه او احساس می کند.”

آن دسته از مشتریان حفظ جنکینز که به کار هر روز حتی به عنوان او خواستار دیگران را برای آمدن به بانک اگر آنها می توانید آن را جلوگیری از.

“این است که از یک نوع اکولایزر در حال حاضر. ما همه در همان سطح ما همه در همان محل است.”

Omar Ozaldin, program manager of Communicable Diseases Control for the City, has worked alongside most of his colleagues for years, through other outbreaks. "We try sometimes . . . to think what is different this time. I'm almost starting to think about the next one."

عمر Ozaldin مدیر واگیر بیماری کنترل بهداشت عمومی تورنتو

اورژانس و شیوع مدیریت است و همه بخشی از این کار برای Omar Ozaldin.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

او در اطراف شهر سندرم حاد تنفسی (سارس) شیوع در سال 2003 اما Ozaldin است برخورد با آنفولانزای خوکی دو عمده شیوع بیماری اوریون و سرخک در 14 سال با تورنتو بهداشت عمومی.

تفاوت این زمان به او و تیم او کار را به حد COVID-19 دسترس است ضرورت. Ozaldin تیم از بازرسان بهداشت عمومی و پرستاران — بیماری مسری محققان — رشد کرده است به 143 نفر از حدود 25 به عنوان آنها مبارزه با گسترش ویروس با شناسایی افرادی که آلوده شده اند جمع آوری اطلاعات در مورد که در آن آنها ممکن است آلوده شده اند و ردیابی تماس برای جلوگیری از به عنوان بسیاری از بیشتر عفونت به عنوان امکان پذیر است.

یک پس زمینه در علم مورد نیاز است برای درک اپيدميولوژی بيماری های واگير اما Ozaldin معتقد است نیز وجود دارد یک هنر به جنبه های ارتباطی از کار. او باید قادر به قرار دادن مردم در سهولت و سرعت در دریافت اطلاعات او نیاز دارد — جایی که آنها بوده است که آنها در تماس با آمده — به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

چیزی است که برای انجام Ozaldin به عنوان زمانی که او می شود به مقابله با یک فرد به طور مستقیم مانند او با یکی از اولین coronavirus موارد در تورنتو است.

“اگر شما می خواهید سریع و فوری و رضایت آن را هنگامی که شما در واقع بر روی گوشی با مشتری,” او می گوید. Ozaldin آموزش دیده است به د-تشدید احساسات در آن شرایط. او مستقیما به نقطه. اطلاعات قدرت است: “بله شما نگران خود را به خوبی بودن اما شما می خواهید می شود بسیار فرانک و همچنین ارائه آنها را با حقایق است.”

Ozaldin کار کرده است در کنار بسیاری از همکاران خود را برای سال ها از طریق آن دیگر شیوع است. همه آنها خود را “چشم به جایزه” در حال حاضر دانستن آنچه که آنها در حال انجام است مهم و موثر مسئولیت آنها نیست شانه به آرامی. آنها را برای هر یک از دیگر بلند کردن هر یک از دیگر تا زمانی که آنها خسته می شوند. موفقیت های ساخته شده بر اساس این تیم با هم و کمک به یکدیگر — در حالی که حفظ فاصله اجتماعی ،

برخی از کار از راه دور که Ozaldin می گوید در حال انجام است در “یک مقیاس بزرگتر از همیشه است.” در مواجهه با جهانی همه گیر Ozaldin هیجان در مورد این که “بسیار چالش برانگیز است اما همچنین رضایت بخش” تغییر قابل لمس است.

“ما در حال پاسخ به یک اضطراری برای بهداشت عمومی در سطح بین المللی و در حالی که ما در حال حفظ عملیات ما, ما در حال انجام چیزی است که ما انجام داده اند قبل از” او می گوید:

آن است که در نادر لحظات آرام که Ozaldin و تیم خود را به یاد داشته باشید اضطراری و شیوع مدیریت است و همه بخشی از این کار و ادامه خواهد داد تا مدت ها پس از این بیماری همه گیر.

“ما سعی می کنیم گاهی اوقات هنگامی که ما یک دقیقه به آن فکر کنید به فکر می کنم آنچه متفاوت است این زمان,” او گفت:. “آنچه که ما می رویم به یاد داشته باشید در مورد آن پس از آن ؟ ما تقریبا آماده سازی خود را. من تقریبا شروع به فکر کردن در مورد یک بعدی است.”

David DiGirolamo, manager at Real Canadian Superstore Newmarket, said his staff has become like a surrogate family. "It's how we treat each other at this moment that's going to dictate how we come out of this."

دیوید DiGirolamo, مدیر فروشگاه, Real Canadian Superstore نومرکت

هفته گذشته دیوید DiGirolamo, theof Real Canadian Superstore در نومرکت دریافت یک تماس تلفنی او را فراموش نخواهد کرد. این عضو East Gwillimbury خدمات آتش نشانی درخواست اگر فروشگاه مواد غذایی کارکنان جمع آوری می تواند در پنج دقیقه. این نوع یک drizzly اما DiGirolamo و همکاران او ایستاده بود در خارج از فروشگاه خود را در لبه شمالی این شهر است. سپس یک ناوگان کوچک از کامیون آتش کشیده از Yonge St. چراغ ها و آژیر فروزان.

“آنها کمی سخنرانی ضمن تشکر ما برای اینکه قهرمانان گمنام,” او می گوید. “هر کس از کامیون خود را و کمی درود می فرستم.” چند چشم خشک شد.

این شرکت ماموریت بوده است به “خوراک همه” که حلقه درست در حال حاضر بیش از همیشه به او می گوید. اگر شما یک نوجوان هستید و شما رو اولین کار خود را زیر قفسه قبل از این تمام شده آن ممکن است “دشوار” برای دیدن خود نقش مهمی در زنجیره غذایی ، اما در میان همه گیر تحقق می آید به طور طبیعی.

“مردم نیاز به مواد غذایی است. ما آنهایی هستند که به اندازه کافی شجاع به در آمده و مطمئن شوید که آنها آن را,” او می گوید.

DiGirolamo کار کرده با Loblaws برای 17 سال شده است و مدیر در نومرکت برای نزدیک به دو نفر از آنها. قبل از همه گیر 50 نفر در خط او را مضطرب است. اگر وجود دارد هیچ موز “من احتمالا شکستن.” اما در حال حاضر هر کس در تلاش است بهترین خود را و آن را “همه ما می توانیم انجام,” او می گوید.

برای اکثر مردم درک کنند اما تنش وجود دارد. خریداران که نیست در سمت چپ صفحه اصلی در دو هفته اغلب وحشت زده به سرمایه گذاری عمومی است. اگر یک مشتری است “هیجان زده” او می گوید: کارکنان می دانند که آنها می توانید با او تماس بگیرید. او اجازه می دهد آنها را می دانیم که شخصی است – آن را از ترس.

“این در مورد ما چگونه درمان هر یک از دیگر در حال حاضر که رفتن به نگه داشتن آنها را به آینده را,” او می گوید.

یک گارد امنیتی شمارش سر برای اطمینان از یک “راحت” تعداد زیادی از مردم در حال خرید است. وجود دکل و خطوط بنابراین مردم با خیال راحت می توانید صبر کنید و داخل وجود دارد گرافیکی بر روی زمین و به تازگی نصب شده پلکسی گلاس سپر در checkouts بود که “یک افزایش بزرگ برای روحیه برای ما ميدهد.”

این بیماری همه گیر است یکپارچه کارکنان به یک “جانشین خانواده,” او می گوید. همسر او است و بسیاری از کارکنان را در معرض خطر و اعضای خانواده های بسیاری را منزوی خود را در خانه به طوری که آنها می توانید کار نگه دارید. این روزها عجیب نیست برای یک کارت به نظر می رسد بر روی میز خود. یکی او را لمس کرد به تازگی: “لوئیس آثار خود را در موقعیت او تنها شده است وجود دارد شش ماه است. ما فقط می خواهم بگویم با تشکر از شما برای نگه داشتن خود را امن است. او مادر ما او ما و او هرگز بیشتر هیجان زده به کار بیایند چرا که او فقط می داند آنچه که او انجام می دهند خوب است و او بسیار سپاسگزار از تمام این اقدامات است که شما در حال گرفتن به ایمن نگه داشتن او,” او می گوید. “و این که از کسی که با ما بوده است به مدت شش ماه.”

او امیدوار است که مردم را به سادگی نوع – به هر یک از دیگر و به “ما” او می گوید.

“این نحوه برخورد ما با یکدیگر در این لحظه که می گذرد به دیکته ما چگونه بیرون آمدن از این پس من فکر می کنم فقط مطمئن شوید که همه رفتار یکدیگر با احترام و بیمار است.”

TORONTO, ON- APRIL 8 - as Shequita Thompson, senior site manager at Eva’s Phoenix transitional house for youth aged 16-24, and the staff. in Toronto. April 8, 2020. Steve Russell/Toronto Star

Shequita تامپسون ارشد, مدیر سایت, اوا این طرح برای جوانان بی خانمان

بسیاری از افراد جوان که Shequita تامپسون خدمت در اوا ققنوس, 50, تخت, انتقالی خانه برای نوجوانان تجربه بی خانمانی در مرکز شهر تورنتو در مورد تغییر و آن رفتن به تنهایی.

پس از دیدن اعضای هیات نشان می دهد تا آنها را در وسط یک بیماری همه گیر که این امر می تواند بسیار آسان است فقط به ماندن در خانه معنی زیادی است.

آن عهد به عمق روابط بین افراد جوان و اوا کارکنان هستند تامپسون می گوید. طرفداران تورنتو جمعیت بی خانمان باید التماس کرد برای عمل بیشتر در معرض پناهگاه اما هنوز کارگران مانند تامپسون در trudge.

“ترسناک است ؟ کاملا. آن را ترسناک برای بسیاری از کارکنان که در حال آمدن به محل کار روزانه و کسانی که احساس نگرانی زیرا آنها به عنوان پشتیبانی (برای نوجوانان) آنها حمایت اعضای خانواده و مراقبت از کودک و مرور این قطعه است.”

مرور این بیماری همه گیر است و همچنین برای افراد جوان در سن 16 تا 24 است که آنها در حال حمایت از. بسیاری از خدمات است که آنها بوده ام ساختمان روال اطراف بسته شده یا تعطیل — جامعه مراکز اشتغال و حمایت های غیر ضروری شغل.

“این نوع از پوسته شوک” تامپسون می گوید. “آنها در حال اقامت در اتاق خود را و آنها را تبدیل به بسته هستند و سلامت روانی نگرانی های که بوجود می آیند در طول این لحظه است.”

تامپسون و همکاران او مجبور به انطباق همراه با بقیه جهان است. آنها را نگه دارید هفتگی ساکن جلسات به نگه داشتن افراد جوان مطلع افزایش سلامتی چک و میزبانی وب برنامه نویسی داخلی است که با هدف حفظ یک حس عادی برای مردم در مراقبت از خود.

“این جوانان بله آنها مضطرب اما آنها در حال هل دادن گذشته اضطراب خود را قادر به نشان می دهد تا در این راه است که آنها قادر به” تامپسون می گوید.

زمانی که تامپسون به نظر می رسد در این بیماری همه گیر از شش ماه و یا یک سال از در حال حاضر, آن را نمی خواهد ترس یا اضطراب است که از چوب. این است چگونه بحران اغلب به ارمغان می آورد بهترین از مردم است.

“واقعا به عنوان یک تیم برای من پوشش نقره ای دیدن است چگونه کارکنان ما موفق شد تا ورق به یاد ماندنی در راه … دیدن کار کارکنان ما با افراد جوان و مکالمات در اطراف چه COVID-19 به نظر می رسد. برای بسیاری از جوانان ما آنها را هرگز تا به حال مکالمات مانند قبل از این.”

و تامپسون می یابد, عمیق, حلقه, خنده, همیشه آرام بیش از حد: “هر روز ما در آن لحظات به عنوان یک تیم قادر به فقط از حالت فشرده خارج کنید.”

اوا سه سایت در تورنتو ادامه به تکیه بر کمک های پولی به منظور ارائه وعده های غذایی و برنامه نویسی برای افراد جوان در حاشیه که قادر به رفتن به خانه در پایان روز.

“ما شده اند قادر به پشتیبانی از یکدیگر از طریق هر لحظه ای که همه در حال رفتن را از طریق بنابراین هر کس می شود آنچه آنها نیاز به احساس امنیت و قادر به به طور مداوم حمایت جوانان بالاتر و فراتر از نیاز است. من دیده ام که. من واقعا دیده می شود که.”

تاریخ گفتگو

س:

آنچه باید انجام شود برای محافظت و حمایت از کارگران خط مقدم در طول COVID-19 بحران ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaFruit party oynaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma