او از کار به دلیل coronavirus. در حال حاضر او و پسرش, فروش ماسک در گوشه خیابان

برندا مندز ایستاده در گوشه خیابان مشغول برگزاری یک گنج در teal-دستکش در دست ارائه به ترافیک می دوزند.

او فروش ماسک, هر یک پیچیده در روشن crinkly پلاستیک. اما آنچه او واقعا ارائه شده در این گریم, ابری, روز بود حس امنیت در یک خطر ناک جهان یک مانع در برابر بیماری و فاجعه است. همه برای $5.

Allá, mijo,” مندز گفت: کارگردانی او 15 ساله پسر به آبی وانت در خط سمت چپ دشت خیابان. یک مشتری. “Cuidado Con,” با دقت به او هشدار داد که او بافته بین اتومبیل های انتظار در چراغ ترمز.

در عرض یک دقیقه, David, پشت, محکم $10 در خود دست دستکشهایش ریخته است. دو به فروش می رسد ده ها مطلب بروید.

تبلیغات

مادر و پسر هر دو تازه کار فروشندگان خیابانی ساخته شده یک تیم غیر معمول. تا زمانی که این رمان coronavirus تعطیل اکثر کالیفرنیا مدارس دانشجوی سال دوم صرف بیشتر از هفته خود را در یک کلاس درس. تا رستوران بسته مادرش تاريخيش در ردندو بیچ mariscos رستوران.

اما زمانی که این بیماری همه گیر ضربه مندز در بر داشت خودش را از کار با اسکناس ستون مانند بیش از یک میلیون دیگر در کالیفرنیا.

“من نمی توانستم بخوابم,” او گفت:. “استرس به قتل من بود.”

Brenda Mendez with her son David at home in Redondo Beach

برندا و دیوید مندز در خانه خود در ردندو بیچ. قبل از آنها فرار کرد گواتمالا برندا مندز تا به حال مشغول به کار به عنوان یک پرستار و رویای یک پرستار است.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

مندز هیچ غریبه ای به درد و رنج است. اسکار از جایی که او به ضرب گلوله کشته شد در یک اتوبوس در گواتمالا هنوز هم در سراسر امتداد معده او یادآوری دائم از خشونت که او را مجبور خانواده به فرار از کشور نزدیک به دو سال پیش است.

قبل از مندز و خانواده او به دنبال پناهندگی در ایالات متحده 33-year-old woman با سودا چشم کار می کرد به عنوان یک پرستار برای مردان و زنانی که نمی توانند از خودشان مراقبت کنند. او از خواب یک روز تبدیل شدن به یک پرستار است.

او می خواست به نوع کاری که کمک می کند تا در زمان بحران که وسایل رفاهی که بهبود می یابد. نوع زن نیروی انسانی بیمارستان ها و اتاق های اورژانس در سال 2020 در خط مقدم مبارزه با یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن دهها هزار نفر و آسیب بسیاری از بیشتر. این نوع بوق و کرنا به عنوان یک قهرمان قرار دادن زندگی خود را بر روی خط برای کمک به نجات دیگران.

اما.

Carmen Murillo buys a mask from David Mendez on Prairie Avenue

کارمن Murillo خرید $5 ماسک از دیوید مندز در امتداد دشت خیابان.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

اما مانند بسیاری از مهاجران در جستجوی امنیت و یک زندگی جدید مندز به حال سمت چپ در پشت صفحه اصلی امرار معاش او و رویاهای خود را.

ستون یک

یک ویترین برای قانع داستان سرایی از لس آنجلس تایمز.

هنگامی که او وارد ایالات متحده, او اولین کار او می تواند پیدا کنید در یک رستوران که در آن او ساخته شده کمتر از حداقل دستمزد. سپس در این سال آمد ویروس ها و رستوران بسته شدن موقت.

تبلیغات

شوهرش را متوقف تماس گرفتن برای ساخت و ساز شغل. آنها زندگی می کنند با مندز را در ردندو بیچ اما او نمی خواست به وزن زن پایین تر مسئولیت مالی بیشتر اهمیت می دهد.

همسایه اش — یک همکار از رستوران ساخته شده مندز پیشنهاد او خواست او می تواند رد: فروش ماسک های دوخته شده توسط همسایه, شوهر, در یک گوشه خیابان در مرز Hawthorne و Inglewood.

فکر مندز به او گفت همسایه پر او با شرم.

“من بیش از حد” همسایه گفت. “اما چه چیز دیگری می توانیم انجام دهیم؟”

در حال حاضر به جای استیلای برای پرستار وظیفه او به عنوان یک بار در خواب, مندز یک پیاده روی تبلیغات کالا برای فروش. او دون ماسک هر روز صبح تنظیم تسمه پشت گوش و صاف کردن پارچه در سراسر استخوان های گونه و چانه.

ایالات متحده Latinos در میان سخت ترین ضربه کاهش دستمزد و کار ضرر و زیان ناشی از کروناویروس که باعث COVID-19 با توجه به بررسی مرکز تحقیقات پیو. حدود 49 درصد از Latinos گفت: آنها یا کسی که در خانه خود را تا به حال دیده دستمزد سقوط و یا یک شغل ناپدید می شوند — یا هر دو — به دلیل شیوع بیماری در مقایسه با 33 درصد از بزرگسالان ایالات متحده.

David Mendez sells a mask to Anthony Antonio on Prairie Avenue

آنتونی آنتونیو سمت چپ اقدام به خرید یک ماسک از دیوید مندز. این هفته L. A. شهردار اریک Garcetti اعلام کرد به منظور نیاز به کارگران و مشتریان ضروری در کسب و کار به سایش پوشش صورت.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

مندز تصمیم گرفت او تا به حال هیچ انتخاب دیگری اما به سعی کنید دست خود را در خیابان سکه ای. David ارائه شده برای کمک به. مادر خود را نمی کند انگلیسی صحبت می کنند و او نمی خواست او را به تنهایی.

تبلیغات

او همسایه, شوهر متهم به 30 دلار برای یک دوجین ماسک کمتر از آنچه او خواهد پرداخت آنلاین. او خریداری چندین ده.

خود را روز اول مارس 1, او و پسرش آغاز شده عصبی است. مندز احساس به عنوان اگر هر کس خیره شد خود را به عنوان او دست تکان داد آبی و سیاه و سفید پارچه ماسک.

اما در زمان شوهر او آنها را برداشت — چهره سوخته از ایستاده در آفتاب — آنها فروخته شده بود همه چیز. آن روز آنها مشبک $150.

“ما در حال کمک به آنها برای محافظت از خود” مندز گفت: “و آنها در حال کمک به ما را به پول است.”

روز شنبه, تحت, ابری, آسمان مندز و David راه اندازی فروشگاه در گوشه ای خارج از یک Mobil ایستگاه گاز قبل از ساعت 8 صبح مندز را که شروع به فروش روز قبل از پیدا کردن یک نقطه در سراسر خیابان.

آنها تا به حال کمتر ماسک بیش از حد معمول مندز را تامین کننده قادر به دوختن و به سرعت به مشتریان خود فروش شد.

یک روز زودتر به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه شده بود آمریکایی ها به پوشیدن اساسی پارچه یا پارچه ماسک زمانی که آنها رفت و برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. این هفته شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti اعلام کرد به منظور نیاز به همه ساکنان به پوشیدن صورت پوشش در هنگام بازدید از ضروری کسب و کار.

برای مندز و دیوید سفارش و مشاوره به معنای تقاضای بیشتر شد و آنها به خوبی تمرین در اندازه گیری بهره. آنها به سرعت کشف ویندوز پایین آمدن در تقاطع. اگر چه مندز نمی داند که زبان انگلیسی او می دانست که به اندازه کافی برای پرتاب پنج انگشت که رانندگان به نام برای قیمت.

هنگامی که یک دست beckoned آن بود که اغلب دیوید که hustled بیش از در قرمز و سفید نایک, کفش. او جمع روز درآمد در یک کیسه crossbody.

او نشان داد که چگونه برای قرار دادن ماسک بر درستی عقب کشیدن خود hoodie نشان می دهد که چگونه تسمه از لوپ در اطراف گوش خود را. بار دیگر او گوش به عنوان مردم در تلاش برای معامله و یا شکایت در مورد قیمت.

David Mendez sells masks along Prairie Avenue

دیوید مندز ارائه می دهد ماسک به یک راننده کامیون در دشت خیابان.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

Que dijoدیوید?” مندز پرسید.

Dice que es mucho پنج دلار است. کینکو dólares” داوود گفت: مادر تعویض بازگشت به اسپانیا به عنوان او توضیح داد که یک مشتری گفت: ماسک هزینه بیش از حد.

در زمان دیوید در زمان استراحت به متن دوستان خود را. او تا به حال گفت: در هر یک از آنها را به آنچه که او انجام شده بود گفت: احساس بیش از حد خجالت بیش از آن. اما او دوست داشت مادر خود را و می خواست برای کمک به. مانند خود او نیز از خواب یک روز که یک پرستار است.

طول آنها به فروش می رسد برای رانندگان کامیون, یو پی اس کارگران landscapers و رانندگان. ران همیلتون یک گارد امنیتی خریداری شده یکی جلوتر از خود را قبرستان تغییر در هالیوود است.

او تا به حال کشف دو فروش چند روز زودتر, اما او نمی باید پول در زمان است. 50 سال نشده بود نگران بوده اما به زودی او خال خال مردم با پوشیدن ماسک در همه جا.

“من نمیفهمد من بهتر بر روی آن دریافت کنید,” او گفت:. “من فقط نمی خواهید را به هر گونه شانس.”

یک زن متوقف به خرید سه ماسک تلاش برای محافظت از او 80 ساله مادر که تا به حال فقط او تیروئید برداشته شد و از بیمارستان مرخص.

در یک فروشگاه, کسی سعی کرده بود به اتهام او 250 $برای یک ماسک.

“با تشکر از شما برای کار خوب!” مردی به نام خارج از ماشین خود را در برگزاری یک thumbs-up در مندز و دیوید. مندز راننده سرشونو تکون دادن و نه درک.

David Mendez sells masks on Prairie Avenue

دیوید مندز بافت از طریق وسایل نقلیه در انتظار یک چراغ ترمز در دشت خیابان.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

مادر و پسر منتقل شده از پا به پا در تلاش برای وزن کردن به عنوان دقیقه گذشت. مندز بود و برای ساعت ها ایستاده در آشپزخانه رستوران ساخت میگو fajitas اما دیوید تا به حال کمتر عمل.

“او خسته می شود در من,” او گفت: همانطور که دیوید نشسته بر روی درب فاضلاب با پاهای خود را بر روی آسفالت.

توسط 10 صبح خود را عرضه کرده بودند کاهش یافته است — تقریبا زمان به سر خانه.

“تنها دو بیشتر آنها را به فروش سریع” داوود گفت: مادر خود را از شکستن را به یک خنده که پلیسه دار چشم خود را بالاتر از ماسک که پنهان چهره خود را.

مندز پایین کشیده خود ماسک و پاک عرق از پیشانی خود را. زمانی که او وجود دارد و او فکر می کند از همه دلایل آنها آمده بودند به ایالات متحده است.

فرار آنها از یک وضعیت خطرناک و در حال حاضر زندگی می کنند در یک کشور پر از امکانات برای او دو پسر.

پرو کوستا,” او گفت که او را نگه داشته و یک چشم بر پسرش. اما هزینه های آن.

بار عکاس گری کورونادو کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im