Nalleli Cobo راه اندازی شد به فعالیت به عنوان یک 9 ساله که مبتلا به خون دماغ.

او تبدیل شده بود نگران ناپاک بوی ناشی از نفت سایت در سراسر خیابان در دانشگاه پارک محله در جنوب لس آنجلس است. مادر و همسایه شکایت از سردرد و بیماری های دیگر است. Cobo گفت: او را تحمل اسپاسم طپش قلب, سردرد و خون دماغ آنقدر شدید است که او تا به حال به خواب نشسته تا برای جلوگیری از خفگی در خود خون.

“چیزی درست نبود” Cobo گفت.

Cobo و مادر او زدم در درب و بسیج همسایگان خود برای شکایت به تنظیم کننده در مورد مواد شیمیایی بو از Allenco انرژی نفت سایت. نانسی Halpern ابراهیم مدیر اجرایی اسپرانزا جامعه مسکن به خاطر دیدن او صحبت می کنند تا در یک کنفرانس خبری در محله و زده بودن این “رانده صدا از روی سکو که نمی شبهه در هر راه است.”

تبلیغات

“او در صدای او گفت:” ابراهیم که غیر انتفاعی حمایت در برابر Allenco سایت. “این نوع شگفت آور چیز است.”

این شرکت متوقف عملیات خود را در دانشگاه پارک سایت بیش از شش سال پیش در یک محله اعتراض و یک دسته از دولت تحقیقات. همسایه گفت: بیماری های خود کاسته.

اما Cobo نمی شود مبارزه. در سن 13 سالگی او به نظر می رسد در یک تماس تصویری در پاپ فرانسیس برای کمک به اطمینان حاصل شود که Allenco سایت که متعلق به قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک لس آنجلس است که به طور دائم توقیف.

او شهادت در دولت جلسات ملاقات ال گور و برنی ساندرز و تاسیس یک گروه که شکایت لس آنجلس بیش از حفاری در محله های شهری آن را متهم به “لاستیک ماشین پرس یا” برنامه ای برای استخراج نفت در نزدیکی خانه ها و مدارس. او یک پوستر کودک — به معنای واقعی کلمه — برای جوانان جهان آب و هوا اعتصاب چهره او مزین در یکی از آن پوستر.

تبلیغات

مارتا دینا Argüello مدیر اجرایی پزشکان برای مسئولیت اجتماعی و لس آنجلس و ستایش او را به عنوان یک “قدرتمند قصه گو” که الهام گرفته از مردم با داستان. وقتی پرسیده شد که در مورد اجتناب ناپذیر مقایسه بین Cobo و سوئد آب و هوا فعال گرتا Thunberg, Argüello اشاره کرد که Cobo انجام آن بود ،

“من می گویند که گرتا بین المللی Nalleli,” Argüello گفت.

در حال حاضر دانشجوی سال اول در وایتیر کالج 19 ساله همچنان به فشار برای تغییر به عنوان یک فعال محیط زیست خواستار در لس آنجلس به مرحله حفاری نفت در نزدیکی خانه و مدرسه و دیگر سایت های حساس برای محافظت از سلامت عمومی است. این ایده شده است مخالف با صنعت نفت و کارگران آن که استدلال می کنند که صنعت به خوبی تنظیم و خاموش شدن هزینه شغل.

در تجمع روز شنبه با عنوان جین فوندا در مراحل لس آنجلس شهر Cobo اخراج کردن جمعیت با بازگویی داستان او و چگونه “ما خودمان از قربانیان به مبارزان است.”

اما جمعیت به زودی sobered زمانی که Cobo گفت که در ماه ژانویه “من متوجه شدم که من می خواهم برای شروع یک جنگ جدید به سلامتی من.”

این یک شوک به فعالان محیط زیست که Cobo به تازگی نشان داد که او مبتلا به بیماری نادر و سرطان تهاجمی. Cobo به جمعیت گفت که آن را تحت تاثیر سیستم تناسلی و که او نمی خواهد بود قادر به کودکان است. نوجوان گرفته مرخصی پزشکی از مدرسه و دادن کلاس های رقص او قادر به نگه دارید تا با توجه به خستگی.

“پزشکان می گویند که آنها هیچ نظری ندارم که چرا من باید این” Cobo در مصاحبه ای گفت:. “ما ممکن است هرگز می دانم.”

Cobo برگزار کرده است در افشای جزئیات دیگر در مورد بیماری او اما گفت که آن را نیاز به تابش و شیمی درمانی و جراحی است. او شده است در لمس توسط فوران پشتیبانی: یک GoFundMe برای او صورتحساب های پزشکی مطرح کرده بود بیش از $29,000 روز جمعه.

تبلیغات

Jesús ویلللبا Gastélum, 17 که کمک کرده است تا هماهنگی جوانان آب و هوا اعتصاب در سراسر کالیفرنیا گفت: او هنوز از وضعیتی وخیم از اخبار است. اگر چه Cobo گفت: علت بیماری او ناشناخته است Gastélum گفت: “این تشخیص شده است یک تماس به عمل” برای فعالان متبلور آنچه در خطر است برای افراد جوان است.

“ما به احتمال زیاد به قرارداد بیماری و به منظور توسعه سرطان و این نوع از شرایط تهدید کننده حیات” به ویژه در جوامع از رنگ است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر تهدیدات محیط زیست, او گفت:.

“هنوز هدف قرار دادن من” Gastélum گفت. “من به هر کس او را از انجام این کار از هفت طول عمر — و امیدوارم او باید خیلی بیشتر به آن بروید. او خواهد آمد از این و صحبت کردن در مورد این شبیه آن چیزی بود.”

ابراهیم گفت: “ما هرگز می خواستم او را به یک قناری” با اشاره به استفاده تاریخی از پرندگان توسط کارگران معدن به شناسایی گازهای خطرناک. “ما در حال رفتن به مبارزه بسیار سخت … ما می خواهیم به مطمئن شوید که هیچ چیز خاموش این شدت که او کرده است.”

Cobo دیگر زندگی در دانشگاه پارک اما او همچنان نگران Allenco سایت که این شرکت پیشنهاد کرده است که آن می تواند بازگشایی شده است. تحت حکم دادگاه تسهیلات یا باید بسته باقی می ماند و یا به دنبال قوانین جدید به منظور محافظت از همسایگان اما فعالان جامعه باقی می ماند مضطرب در مورد آن بازگشایی در همه. یک Allenco نماینده کاهش یافته است به نظر پنج شنبه در برنامه های خود را.

فراتر از Allenco سایت “امیدوارم یک روز که در آن شهری حفاری نفت در ادامه در مورد در کتاب های تاریخ و مردم بگو: آن است که دیوانه آن را مانند یک چیز مشترک برای مدت طولانی,’ ” Cobo گفت.

با وجود این وزن که ماموریت او نیز یک دختر نوجوان که عاشق باله folklorico و آرایش که متون روزانه با برادر بزرگتر و خواهر که می گوید: او از دست داده و توانایی خود را برای خنک ماندن زمانی که او ملاقات ستاره پاپ Billie Eilish در یک رویداد محیط زیست. Cobo گفت: او مانند هر دختر دیگری — “من فقط من شور و شوق بسیار زودتر از بسیاری.”

زمانی که خواکین فونیکس معرفی Cobo به جمعیت جمع شده بودند روز شنبه در خارج از شهر او به نام “ما از رئیس جمهور آینده.” این نوجوان او را در آغوش گرفت و پا به میکروفون و به سرعت اضافه شده است که او را به اجرا در 2036.

تبلیغات

“من به یاد داشته باشید نام: Nalleli Cobo,” او گفت: به یک فوران به سلامتی. “این خواهید بود در انتخابات.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر