بزرگنمایی این تصویر

تحت قانون مدیکر موظف است در هر سال به 25 درصد از کل مراقبت های بیمارستان است که بالاترین میزان از ایمنی بیمار مسائل. این ارزیابی بر اساس میزان عفونت و لخته شدن خون سپسیس موارد زخم بستر, مفصل ران, شکستگی و عوارض دیگر که در بیمارستان ها رخ می دهد و ممکن است مانع شده اند. Morsa تصاویر/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Morsa تصاویر/گتی ایماژ

صدها بیمارستان در سراسر ایالات متحده از جمله تعدادی با استرلینگ شهرت برای برش لبه مراقبت پرداخت خواهد شد کمتر توسط مدیکر پس از دولت فدرال تلفظ است که آنها تا به حال نرخ بالاتر از عفونت و بیمار صدمات بیش از دیگران است.

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات در یکشنبه شناسایی 786 بیمارستان ها که پایین تر دریافت خواهید کرد پرداخت برای یک سال در بیمارستان به دست آورد وضعیت برنامه کاهش ایجاد قانون مراقبت مقرون به صرفه. مجازات طراحی شده برای تشویق به مراقبت بهتر بدون در نظر گرفتن مرحله شدید از حول یک بیمارستان خارج از مدیکر و مدیکید برنامه هایی که درایو بسیاری از بیمارستان ها از کسب و کار.

در حال حاضر در ششم خود را در سال مجازات شناخته شده به عنوان HAC مجازات باقی می ماند غرق در انتقاد از همه طرف. بیمارستان ها می گویند آنها خودسرانه و ناعادلانه و برخی از طرفداران بیمار به اعتقاد آنها بیش از حد کوچک برای ایجاد یک تفاوت. تحقیقات نشان داده است که در حالی که عفونت های بيمارستانی در کاهش کلی آن سخت است به نسبت این روند به مجازات است.

“شواهد محدودی که این نوع از برنامه است که باعث می شود همه چیز بهتر” می گوید: اندرو رایان یک استاد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی در دانشگاه میشیگان دانشکده بهداشت عمومی.

تحت قانون مدیکر موظف است در هر سال به 25 درصد از کل مراقبت های بیمارستان است که بالاترین میزان از ایمنی بیمار مسائل. دولت ارزیابی میزان عفونت و لخته شدن خون سپسیس موارد زخم بستر, مفصل ران, شکستگی و عوارض دیگر که در بیمارستان ها رخ می دهد و ممکن است مانع شده اند. بیمارستان ها می شود حتی اگر آنها بهبود یافته از سال گذشته است.

مدیکر برش هر پرداخت 1 ٪ برای کسانی بیمارستان در طی فدرال در سال مالی که در ماه اکتبر آغاز شده و اجرا می شود از طریق پایان ماه سپتامبر.

پس از این برنامه شروع 1,865 از کشور 5,276 بيمارستان جریمه شده است برای حداقل یک سال با توجه به قیصر سلامت, اخبار و تحلیل.

بسیاری از بیمارستان فرار از مجازات به این دلیل که آنها به طور خودکار حذف از برنامه یا به این دلیل آنها تنها در خدمت فرزندان جانبازان و بیماران روانی و یا اینکه آنها را با اعطای وضعیت ویژه به عنوان یک “بحرانی دسترسی به بیمارستان” برای عدم نزدیکی جایگزین برای افرادی که نیاز به بستری و مراقبت.

در این سال 145 بیمارستان خود را دریافت کرد اولین پنالتی تحلیل یافت. برعکس 16 بود که جریمه هر سال پس از شروع برنامه اجتناب مجازات این زمان. کسانی که شامل Novant Health پروتستان مرکز پزشکی در شارلوت, N. C., و تمپا بیمارستان عمومی در فلوریدا.

Novant Health می گوید این کاهش عفونت را به میزان بیشتر بودن تبعیض در استفاده از کاتتر ادراری و مرکزی خطوط استاندارد مراحل برای جلوگیری از عفونت در اعمال جراحی و با گرفتن کارکنان به شستن دست های خود را اغلب.

در این سال مدیکر جریمه هفت از 21 بیمارستان در آمریکا, اخبار,’ بهترین بیمارستان افتخار رول رتبه بندی سالانه اغلب استفاده می شود به عنوان یک پروکسی برای شناسایی معتبر ترین امکانات.

کسانی که جریمه “رول افتخار” بیمارستان شد UPMC Shadyside در پیتسبورگ; رونالد ریگان مرکز پزشکی UCLA در لس آنجلس; کک بیمارستان از USC; استنفورد مراقبت های بهداشتی را در بیمارستان اصلی در شمال کالیفرنیا; مرکز پزشکی UCSF در سان فرانسیسکو; NewYork-پروتستان/مرکز پزشکی ویل کرنل در منهتن; و مایو کلینیک بیمارستان در ققنوس.

تنها UCSF نظر به قیصر اخبار بهداشت و درمان در مجازات سرزنش آن بالا HAC نرخ آن نظم و دقت در شناسایی عفونت ها و گزارش آنها به دولت است.

“این تعهد را به طور طبیعی ما را به نظر می رسد نرخ به مراتب بالاتر از برخی دیگر از بیمارستان” UCSF اشاره کرد در یک بیانیه نوشته شده است.

سه دیگر “رول افتخار” از بیمارستان باید اجتناب شود در تمام شش سال از مجازات: بیمارستان عمومی ماساچوست در بوستون, کلینیک مایو گل سرسبد بیمارستان در روچستر, Minn., و پن پروتستان مرکز پزشکی در فیلادلفیا.

بیمارستان جانز هاپکینز در بالتیمور نیز اجتناب شود مجازات هر سال اما مدیکر مانع مریلند بیمارستان ها از این برنامه به دلیل آن را می پردازد و آنها را از طریق یک آرایش مختلف از آن استفاده می کند برای بیمارستان ها در کشورهای دیگر.

آژانس فدرال تحقیقات بهداشتی و با کیفیت در سال گذشته برآورد شده است که حدود 2.5 میلیون در بیمارستان به دست آورد شرایط در سال 2017. نرخ شده اند حذف حدود 4.5 درصد در سال آژانس محاسبه با بزرگترین کاهش از سال 2014 در عفونت از Clostridioides difficile, شناخته شده به عنوان C. diff; بد واکنش به داروها; و بعد از عمل لخته شدن خون.

Maryellen Guinan ارشد تحلیلگر سیاست در آمریکا را ضروری بیمارستان و یک انجمن از حدود 300 ایمنی-net بیمارستان می گوید: “ما مردمی حتی قبل از HAC برنامه بود در وجود انجام شده است مقدار زیادی برای قرار دادن در کنترل عفونت.”

اما یک مطالعه که رایان و همکاران منتشر شده در امور بهداشت و درمان در ماه نوامبر تجزیه و تحلیل بالینی فولاد اطلاعات رجیستری استفاده 73 میشیگان بیمارستان و به این نتیجه رسیدند که بیمارستان عارضه نرخ بالاتر از آنچه که دولت برآورد کرده است. این مطالعه به توافق رسیدند که نرخ انداختن اما گفت: هیچ اثبات HAC مجازات نقش داشته است.

لی چسب رئیس جمهور Leapfrog گروه ایمنی بیمار, سازمان می گوید که این فرمول پیچیده که مدیکر استفاده می کند برای تخصیص دادن مجازات بیش از حد گیج کننده است و مجازات تعیین شده توسط کنگره بیش از حد کوچک است موثر باشد.

“آمریکایی ها انتظار 100 درصد از بیمارستان ها برای رفتن به پایان می رسد از زمین برای جلوگیری از نیازی درد و رنج بیمار و singling برخی بیمارستان ها برای 1% دینگ کافی نیست,” او می گوید.

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات را در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر برای این داستان.

انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی می گوید 45 درصد از اعضای آن بودند جریمه این سال نزدیک به دو برابر نرخ بیمارستان های دیگر.

دکتر Atul Grover, انجمن, معاون اجرایی رئیس جمهور می گوید که بیمارستان های آموزشی متحمل مجازات بیشتر است زیرا آنها اغلب در درمان برخی از sickest مردم و مدیکر محاسبات نیست به اندازه کافی به حساب, به خصوص تضعیف وضعیت این بیمارستان ها’ بیماران است که آنها را بیشتر مستعد ابتلا به عفونت.

“هنوز هم وجود دارد مسائل را با روش نظارت تعصب و ناتوانی را به طور کامل در معرض خطر-تنظیم برای ما موسسات که بیمارانی که مریض تر” و کسی که بیشتر احتمال دارد به چند مشکلات پزشکی Grover می گوید.

قیصر اخبار بهداشت و درمان است که یک غیر انتفاعی سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده. KHN با وابسته نیست و Kaiser Permanente. بررسی KHN پایگاه داده به ببینید که چگونه خود را از بیمارستان محلی شانس در هر سال.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im