تنظیم ضبط مستقیم در یک هفته دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن و Coronavirus

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus این هفته است. جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ

عید پاک است که در کنار پنج شنبه, مارس 12. اما این کشور نیست به نزدیک بودن “باز” در آن به عنوان رئیس جمهور تهمت و گفت که او می خواهم برای دیدن در طول یک مارس 24 کنفرانس مطبوعاتی یک پیشنهاد بود که panned توسط کارشناسان.

در عوض این کشور رفته جهت مخالف است. Dr. Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت و coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx در حال هشدار است که 100 ، 000 آمریکایی یا بیشتر می تواند مرگ از COVID-19.

شنیدن این اعداد رئیس جمهور تهمت تایید و سخت ماندن در خانه و اقدامات در محل باقی می ماند برای حداقل یک ماه دیگر. آن دیگری خیره کننده برگشت از مغلوب ساختن پیشی جستن که پیام در راس دولت در پاسخ به این رمان coronavirus همه گیر شده است مانند شلاق زدن.

مخلوط با آن تناقض شده اند و یک میزبان از ادعا و پیشنهادات که اغراق شده است گمراه کننده و یا فاقد کامل بافت.

در اینجا پنج واقعیت چک و داستان است که مجموعه ای از رکورد مستقیم این هفته:

1. باید همه ما با پوشیدن ماسک ، کارشناسان بهداشت و دوباره سوال

این تبدیل به این سوال بسیاری از آمریکایی ها درخواست. دولت خود را تغییر لحن در آن توصیه هایی در این مورد گفت: برای اولین بار است که آن را لازم است اما در حال حاضر نشان می دهد که پوشیدن پوشش صورت ممکن است بهتر است به سرعت گسترش یافته است.

“من می توانم به شما بگویم که داده و این موضوع که آیا آن را به کمک [برای پیشگیری] است که به شدت مورد بررسی به عنوان ما صحبت می کنند” رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: NPR در روز دوشنبه.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته تشویق مردم به پوشیدن روسری. بنابراین معامله چیست ؟ از یک طرف با پوشیدن ماسک در مکان های عمومی ممکن است کمک به “tamp پایین خطر ارائه شده توسط افرادی که ممکن است آلوده ولی در عین حال نشان دادن علائم” به عنوان NPR Huo Jingnan آلیسون اوبری و کارمل ظالم گزارش شده است.

اما از طرف دیگر: “هیچ شواهد قطعی از تحقیقات منتشر شده که با پوشیدن ماسک در محافظت فرد با پوشیدن ماسک از انقباض بیماری است.”

چه چیزی بیشتر, در حالی که یک کارشناس گفت: در خانه ماسک های شال و روسری “به خوبی ممکن است یک ایده خوب” حفاظت است و به احتمال زیاد حداقل و آنها نمی بسیار مهم اگر در همه, اگر آنها در حال ساخته شده به اشتباه و یا به کار گرفته اشتباه است.

از همه مهمتر N95 ماسک های پزشکی باید به خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران و عرضه آنها به طور کلی بسیار محدود است.

2. هواکش هیچ نوش دارو برای بدحال COVID-19 بيمار

فرمانداران سراسر کشور در حال مبارزه برای منابع از دولت فدرال به خصوص برای هواکش.

“ما به اندازه کافی نیست هواکش. دوره” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در روز جمعه گفت. “من امضای یک فرمان اجرایی اجازه می دهد دولت به هواکش و توزیع مجدد به بیمارستان نیاز دارند.”

اما به عنوان مهم به عنوان هواکش هستند NPR جان همیلتون گزارش این هفته: “اکثر coronavirus بیمارانی که تا پایان در هواکش رفتن به مرگ با توجه به چند کوچک مطالعات از آمریکا و چین و اروپا است. و بسیاری از بیماران که در ادامه به زندگی می کنند نمی تواند گرفته مکانیکی دستگاه تنفس.”

بیشتر:

“بزرگترین مطالعه تا کنون به مرگ نگاه در میان coronavirus بیماران فن های انجام شده توسط بخش مراقبت های ملی حسابرسی و مرکز پژوهشی در لندن است. آن را یافت که در میان 98 تهویه بیماران در انگلیس فقط 33 مرخص شد زنده است.

“اعداد از یک مطالعه ووهان چین هستند حتی گریمر. تنها 3 از 22 تهویه بیماران جان سالم به در برد. و یک مطالعه از 18 تهویه بیماران در واشنگتن دریافتند که نه هنوز زنده بودند و در هنگام مطالعه به پایان رسید اما تنها شش بهبود حال به اندازه کافی برای تنفس خود به خود.”

واقعیت این است که همیلتون گزارش: “بیماران نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی هنگامی که ریه های خود را دیگر نمی تواند تحویل اکسیژن به اندازه کافی برای نگه داشتن بدن رفتن. و آن را یک اقدام شدید.” که گفت: “هواکش شده اند دیده می شود به عنوان بحرانی برای درمان coronavirus بیماران به این دلیل که دستگاه های بسیار موفق که مورد استفاده برای درمان انواع رایج بوده است.”

3. واقعیت را بررسی کنید: تهمت ادعای آمریکا تست برای Coronavirus ترین سرانه — آن را

ایالات متحده ramped تا, تست, اما آن را هنوز هم نشدم کشورهای دیگر سرانه. که متوقف نمی جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از مباهات ملت را تست.

“ما در حال حاضر انجام بیش از 100.000 coronavirus آزمون در روز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این بیش از 100,000 آزمون در روز است. و این دقیق آزمون و آنها به سرعت در حال حرکت است که بیش از هر کشور دیگری در جهان هر دو از نظر خام تعداد و همچنین در سرانه اساس است.”

این ممکن است درست باشد که ایالات متحده در حال حاضر تست بیشتر در هر روز از دیگر کشورها سرانه هر چند شاید نه به اندازه آلمان است. اما از آن است که کمتر از این واقعیت است که امریکا رو دیر شروع به تست که در سمت چپ این کشور آسیب پذیر است و ایالات متحده به طور کلی هنوز نشدم کشورهای دیگر سرانه.

ایالات متحده در حال آزمایش در حدود 1 در 273 آمریکایی که پنج شنبه, پایین تر از کره جنوبی (1 در 119) ایتالیا (1 در 104) و آلمان (1 در 90).

4. واقعیت را بررسی کنید: مغلوب ساختن پیشی جستن در گسترش بیمه دموکرات و مراقبت های بهداشتی

اگر یک موضوع است که دموکرات ها را مورد بحث خود را در مقدماتی از سال 2007 و قطعا به شدت در 2019 و 2020 — آن مراقبت های بهداشتی.

به طور خاص دموکرات باید burrowed در چگونه به بیمه بهداشت و درمان مقرون به صرفه برای کسانی که برای مدیکید واجد شرایط و لازم نیست که یک کارفرما بر اساس طرح بیمه.

آن را تقریبا به طور کامل آنچه که قانون مراقبت مقرون به صرفه در تلاش بود به آدرس.

در عین حال وقتی پرسید که چه دولت فدرال برنامه ریزی شده را انجام دهید که در مورد شکاف به عنوان برخی از این افراد سعی کنید coronavirus درمان جمهور تهمت نمی گویند او خواهد بازگشایی Obamacare مبادلات.

او در این گفت: “آنها در حال صحبت کردن در مورد آن را در سال 2020 انتخابات بیش از حد و هیچ کس را بدست به آن است. هیچ کس در مورد آن صحبت کردیم در همه. من فکر می کنم ما در حال رفتن به آن را دریافت کنید. من فکر نمی کنم که گروه دیگر را به آن را دریافت کنید. آنها حتی صحبت در مورد آن.”

5. واقعیت را بررسی کنید: زودرس — مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به ادعای دارو می تواند درمان Coronavirus

هر کس می خواهد یک درمان, درمان به رمان coronavirus. اما وجود دارد هیچ درمان است که به کار ثابت نشده است و واکسن است که هنوز یک سال تا یک سال و نیم ،

که متوقف نشده رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از شعار امکانات هیدروکسی کلروکین یک داروی مورد استفاده در درمان لوپوس و برای جلوگیری از مالاریا که NPR دن چارلز گزارش کارشناسان پزشکی هشدار داده اند در برابر خرید به منظور درمان COVID-19 دلیل آن ممکن است اگزوز منابع برای افرادی که در واقع به آن نیاز دارید.

“آن را به دنبال مانند آن است که با داشتن برخی از نتایج خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت. “من امیدوارم که خواهد بود که یک چیز فوق العاده.”

چارلز گزارش می دهد که مطالعات آزمایشگاهی نشان داد هیدروکسی کلروکین “مسدود coronavirus از ورود به سلول” اما “وجود دارد هیچ شواهد … که این دارو در واقع موثر است COVID-19 درمان است.”

و: “آزمایش های بالینی از هیدروکسی کلروکین به تازگی آغاز شده و دانشمندان مسئول آنها گزارش نشده است هر نتیجه ای عنوان نشده است.” که می تواند هفته ها.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de