Serie A, فوتبال, باشگاه, برخورد, در, ایتالیا, کشته coronavirus هرج و مرج

میلان – در میان بهداشت جهانی بحران ایتالیایی تیم فوتبال و آ را حاکم بر بدن squabbling با یکدیگر در مورد زمانی که به بازی با اینتر میلان اجرایی جوزپه Marotta گفت: فصل حتی می شود در خطر بودن قادر به پایان برساند.

پنج بازی برنامه ریزی شده در ردیف بالا از لیگ ایتالیا این آخر هفته به تعویق افتاد و در روز شنبه در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

“تصمیم به پایین بود اما این باشگاه درگیر شد, تماس تلفنی, بنابراین ما می دانیم که همه موقعیت که دشوار است برای آشتی” پائولو دال پینو رئیس جمهور از بدن حاکم Lega Serie A, گفت:.

“من همه را دعوت به فکر می کنم به عنوان Serie A, نه به عنوان فردی باشگاه است.”

Lega Serie A اعلام کرد در روز یکشنبه است که آن را به نام اضطراری مجمع برای چهار شنبه به “بررسی پیامدهای دولتی اقدامات مربوط به کروناویروس تا به حال در لیست ثابت.”

شده اند وجود دارد 29 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری در ایتالیا و بیش از 1100 نفر تست مثبت تقریبا همه در این کشور ،

با خوشه هایی از عفونت ویروس در لومباردی و ونتو, مناطق, بزرگترین ثابت از دست رفته از سری برنامه بود که چلسی در خانه بازی یکشنبه مقابل اینتر میلان در تورین — یک بازی شناخته شده به عنوان Derby d’italia یا ایتالیا دربی.

که مطابقت و دیگر چهار بازی را تحت تاثیر قرار شد برای بازی در یک ورزشگاه با هواداران مطابق با بان کی مون در, رویدادهای ورزشی, های اعمال شده توسط دولت است. که ممنوعیت تنظیم شده است در پایان سه نفر از شش منطقه که در آن تحمیل شده در روز یکشنبه در نیمه شب با ناحیهای در شمال غربی (که شامل تورین) یکی از سه تا محدودیت برداشته.

Marotta حمله لیگ تصمیم اما Dal پینو گفت: اینتر را رد کرده بود یکی دیگر از گزینه های ارائه شده به باشگاه.

“در روز جمعه ما پیشنهاد اینتر به حرکت در دیدار مقابل یوونتوس به دوشنبه شب به قادر خواهید بود به آن بازی با طرفداران در حال حاضر” دال پینو گفت. “اینتر مطلقا حاضر به رفتن بر روی زمینه پس از آن باید از عهده مسئولیت خود و بحث در مورد ورزشکاری یا جعل مسابقات قهرمانی.

“Marotta نشان دهنده نیازهای اینتر من بعد از کلی منافع همه سری که متاسفانه به معنی روزانه تضاد منافع به هر باشگاه. من باید برای ترویج فوتبال ایتالیا و تصویر خود را به جهان انتقال بازی در خالی استادیوم شده اند وحشتناک یک کارت ویزیت برای کشور است.”

این Derby d’italia, که همچنین می تواند یک عنوان-decider در حال حاضر با توجه به توان ممکن است 13.

این دومین هفته است که اینتر تا به حال دیده می شود یک مسابقه به تعویق افتاد به دلیل جدید کروناویروس. یک تاریخ جدید برای سامپدوریا هنوز به برنامه ریزی با اینتر نیز هنوز درگیر جام حذفی و لیگ اروپا. همچنین روز پنجشنبه هفته بیستم لیگ برتر بازی در سن سیرو بازی بود بدون فن.

اینتر طرفداران اعتراض در خارج از سری آ و یک ستاد مرکزی در روز یکشنبه رونمایی دو آگهی ها. یکی به عنوان خوانده شده: “شرم آور Lega. شما باید شرمنده از خودتان” با یوونتوس لوگو قرار داده شده در محل از دو “من” حرف اصلی در ایتالیایی. دوم بنر بخوانید: “احترام به فوتبال است. احترام به طرفداران است.”

Marotta خواسته شده بود در مصاحبه ای با روزنامه ایتالیایی Gazzetta dello Sport در مورد این پیشنهاد که یوونتوس فشار در پشت این تصمیم برای به تعویق انداختن بازی.

“من بسیار علاقه مند است که بحث” او گفت:. “من می گویند که کل وضعیت برخورد با بد. لازم بوده است به کار گرفته شده بسیار سریعتر. قهرمانی شده است و تحریف شده است. آن را نامتعادل شده است. اینتر آسیب دیده است ما ثابت لیست ممکن است باور نکردنی است.

“چه خواهد شد از حالا نگرانی من … آن شده اند باید همین کار را برای تمام تیم های این دور و حتی به تعویق انداختن کل دور.”

Marotta نیز خواسته شد اگر وجود دارد خطر فصل نمی قادر خواهد بود به پایان برساند.

“بله,” او گفت:. “اگر بیشتر مسابقات به نام خاموش و سپس بله.”

اگر اینتر بازی در یوونتوس رفته بود جلو در خالی ورزشگاه را داشته اند در همان زمان در روز یکشنبه به عنوان “clásico” بین رئال مادرید و بارسلونا در اسپانیا.

“پس از تصمیم گیری است که ساخته شد باید وجود داشته باشد حتی سایه سوء ظن از یکنواختی سری آ” ایتالیا با وزیر ورزش وینچنتزو Spadafora گفت: در روز یکشنبه. “ما به Lega Serie A دو گزینه: به تعویق انداختن و یا بازی بدون فن. این Lega تصمیم گرفتند برای به تعویق انداختن همچنین برای جلوگیری از داشتن عینک های خالی استادیوم.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

“در حال حاضر آن را تا به Lega به این نوع حتی گرفتن جدا لیست ثابت از هم جدا و با قرار دادن آن را به عقب با هم اگر نیاز باشد به تعادل تقویم در چند هفته آینده. به عنوان وزیر من خواهد پرسید که آن را حداکثر برای تضمین هر باشگاه برابر درمان است.”

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im