صربستان سرکوب گروه های حقوق منتقدان دولت

بلگراد, صربستان - صربستان وزارت مالیه راه اندازی کرده است یک کاوشگر به امکان پول شویی و تامین مالی تروریسم در

توسط MINERALNEWS در 7 مرداد 1399

بلگراد, صربستان - صربستان وزارت مالیه راه اندازی کرده است یک کاوشگر به امکان پول شویی و تامین مالی تروریسم در برابر ده ها تن از گروه های حقوق مستقل روزنامه نگاران و سیاستمداران مخالف که انتقاد اتهام فساد دولتی و ضد دموکراتیک در سیاست.

وزارت را رد کرده است که این تحقیقات که به دنبال دسترسی به بانک های خصوصی داده ها از چندین گروه و افراد است هدف حمله منتقدان گفت آن است که بخشی از به طور منظم رسیدگی است.

"این به طور منظم فعالیت های با هدف ارزیابی خطر تروریسم مالی" گفت: Zeljko Radovanovic اقدام مدیر از قدرت دولت در برابر پول شویی.

این گروه های مدنی باید خواستار آن شدند که دولت صربستان بلافاصله متوقف و آنچه آنها می گویند این است که سوء استفاده از مکانیزم علیه پول شویی و تامین مالی تروریسم برای ارعاب سازمان است که به عنوان کنترل و توازن برای اجرایی.

آنها را متهم پوپولیستی دولت در تلاش برای به سکوت منتقدان در میان نصب نارضایتی بیش از به طور فزاینده حکومت های خودکامه رئیس جمهور Aleksandar Vucic و دولت خود را از دست داده و به COVID-19 بحران در بالکان دولت است.

سال Georgiev سر از تلویزیون نیوز مکس Adria از صربستان است که در لیست کسانی که تحت بررسی هستند گفت: حرکت است "یک راه از جرم مردم است."

"ما در حال حاضر همه قرار داده شده در همان سبد به عنوان جنایتکاران," او گفت:.

وزارت مالیه اعلام شد.

Radovanovic وزارت دارایی رسمی گفت: دولت Tanjug اخبار آژانس که بدن نیز مورد بررسی چهار اقدام وزرای دولت, و اضافه کرد که غیر دولتی گروه باید درمان نمی شود و به عنوان "مقدس گاو."

صربستان که به طور رسمی می خواهد برای پیوستن به اتحادیه اروپا بوده است, جعل, از, سیاسی, نظامی و اقتصادی با روسیه و چین است. منتقدان می گویند Vucic است که منجر بالکان دولت به سمت رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین به سبک حکومت استبدادی.

در آخرین گزارش خود حقوق ناظر خانه آزادی رتبه صربستان به عنوان یک هیبرید "رژیم" به جای دموکراسی به دلیل کاهش استانداردهای در حکومت, عدالت انتخابات و آزادی رسانه ها.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب