سنا Coronavirus کمک های اضطراری ارسال طرح به رئیس جمهور

بزرگنمایی این تصویر

پزشکی حرفه ای طول می کشد نمونه از فرد در یک “درایو-از طریق” coronavirus آزمایشگاه تست مجموعه در سامرویل بیمارستان در سامرویل, Mass., در روز چهارشنبه. یوسف Prezioso/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

یوسف Prezioso/خبرگزاری گتی ایماژ

سنا تصویب دور جدیدی از بودجه اضطراری برای رسیدگی به این بیماری همه گیر کوروناویروس ارسال این قانون به رئیس جمهور تهمت است که انتظار می رود به ثبت نام آن را به زودی.

اقتصادی امداد لایحه نشانه دوم چنین کمک های بسته در عرض چند هفته. این قانون تصویب جمعه را فراهم می کند پرداخت می شود بیمار و خانواده برای ترک برخی برای کارگران آمریکایی نهفته این بیماری گسترش بیکاری کمک شامل كمك تغذیه و افزایش منابع برای تست. و تلاش در حال حاضر در جریان است برای قرار دادن با هم یک سوم بزرگتر امداد اندازه گیری است که می تواند در مجموع $1 تریلیون.

دوم بیل رو برخی از تاخیر زمان تصویب آن در اوایل صبح روز شنبه و برخی از توافق باید نگرانی در مورد مفاد آن است. اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., خواست آن گذشت و گفت: کاربران می توانند آدرس این نگرانی در موج بعدی از قانون.

“این یک زمان به صورت فوری هر دو حزب اقدام و در این مورد من اعتقاد ندارم که ما باید اجازه کمال دشمن از چیزی است که کمک خواهد کرد که حتی یک زیر مجموعه از کارگران” مک کانل گفت: پیش از رای دادن.

اتاق به شدت تایید امداد لایحه با رأی 90-8.

مجلس سنا نیز به تصویب مجلس بسته در حالی که برخی از اعضای تمرین های اجتماعی جدید فاصله تلاش. مک کانل تنظیم پارامترهای جدید گسترش مجلسی معمول 15 دقیقه رای دوره به 30 دقیقه عضو می تواند گسترش در طول رای خود را. او همچنین گفت: سناتورها به جمع آوری در کف و به رای و به سرعت ترک مجلسی — هر چند برخی در برابر آن است.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر ستایش این حرکت را تایید موج دوم از کمک های اقتصادی به آدرس مداوم بیماری همه گیر.

“این اجازه می دهد تا به عنوان مثال به صورت رایگان آزمایش و درمان” شومر D-n. y. گفت: پیش از رای دادن. “ما می توانید ارسال این لایحه به رئیس جمهور و آغاز کار روی مرحله بعدی فاز و سه.”

$1 تریلیون پیشنهاد

در اوایل این ماه ناروا امضا و به قانون 8 میلیارد دلار در coronavirus پاسخ بسته بندی مارک اولین کنگره اندازه گیری به آدرس coronavirus. این افزایش بودجه برای تست ویروس ها و کاهش هزینه های مربوط به درمان های پزشکی.

در حال حاضر برگ برنده دولت است درخواست از کنگره برای حدود $1 تریلیون دلار در اقتصاد جدید امداد به عنوان قانونگذاران شروع به کار در آینده فاز سوم. و وجود دارد در حال رشد اتفاق نظر میان جمهوریخواهان و دموکرات ها است که پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها مورد نیاز خواهد بود اما چقدر و هنگامی که این اتفاق می تواند باقی مانده است دیده می شود.

در روز سه شنبه وزیر خزانه داری استیون Mnuchin ملاقات با سناتور جمهوریخواه و گفت: او با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در بسته اقتصادی. آنها در حال بحث در مورد پرداخت برای کسب و کارهای کوچک, ضمانت وام برای صنایع مانند خطوط هوایی و هتل ها و یک بسته محرک اقتصادی برای کارگران است.

Mnuchin نیز در مذاکرات با مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا به عنوان دو صحبت کرد اواخر روز سه شنبه در آخرین برنامه.

پیشنهاد وزارت خزانه داری است که با احتیاط در آغوش در کاپیتول هیل که در آن قانونگذاران clear-eyed مورد نیاز برای اقدام سریع.

یک مقام ارشد جمهوری خواه کنگره که صحبت می کرد به NPR خواست نامش فاش نشود گفت که کاخ سفید طرح “یک پاسخ اندازه گیری.” این نماینده مجلس اذعان کرد که “سخت ترین قطعه” خواهد بود که چگونه به ساختار پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها اما گفت که او با اعتماد به نفس پرداخت خواهد اتفاق می افتد.

“این فقط ساز و مساله این است,” او گفت:.

ایران با نماینده مجلس گفت: به منظور دریافت صورتحساب از طریق سریع آن را به یک معامله برش توسط چهار رهبران کنگره و کاخ سفید است. با جمعی خود را تایید و آن را تقریبا غیر ممکن خواهد بود برای جلوگیری از عبور از طریق کنگره با توجه به بحران ملی.

نگرانی های لمسی در یک شکایت از حزب دموکرات که می گویند که رهبران باید در حال حاضر درگیر در این مذاکرات و این حرکت می تواند باعث برخی از تاخیر برای تصویب یک طرح.

“برای جمهوری خواهان به چوب با هم و کنار هم قرار دادن طرح خود را پس از آن کار کردن با کاخ سفید و پس از آن به ما می آیند و سپس بعد از آن رفتن به خانه را فقط به سرعت همه چیز را در” شومر گفت در روز سه شنبه.

ماندن تا زمانی که این کار انجام شده است

مک کانل و دیگر جمهوری خواهان مجلس سنا حفظ مجلسی ترک نمی در طولانی زنگ تفریح تا سوم طرح امداد تایید شده است. مک کانل و کارگردانی چندین نیروهای وظیفه در میان دموکرات برای مقابله با این پیشنهاد جدید است.

ایالت آیووا چاک Grassley که ریاست کمیته مالی منجر خواهد شد شارژ در حال توسعه برنامه ای برای پرداخت های مستقیم به آمریکایی مک کانل گفت. این به عنوان تنسی سناتور. لامار الکساندر که صندلی سلامت پنل خواهد تمرکز بر بهداشت عمومی مبارزه با ویروس. و می سی سی پی بهداشت ، راجر ترکه یا چوب کوتاه است که وزن بالقوه برای کمک به صنایع کلیدی در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

در ضمن دو خواهان — فلوریدا ایالت و سناتور ” مارکو روبیو و مین سن. سوزان کالینز — در حال رونمایی طرح های جدید برای کمک به کسب و کارهای کوچک.

“ما در حال تهیه پررنگ و قابل توجه در قانون برای پاسخگویی به این بحران سر و تقویت ملت ما” مک کانل گفت.

نمایندگان مجلس در ادامه به تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای افزایش اقدامات خود برای پاسخ به نیازهای سلامت جامعه خارج از قانون.

در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او با استناد به دفاع تولید عمل می کنند به طور مستقیم شرکت های خصوصی برای تولید کالاهای حیاتی در پاسخ به شرایط اضطراری ملی. این عمل اجازه می دهد تا با سرعت بالا از تولید بحرانی لوازم پزشکی مانند ماسک های هواکش و تست تشخیصی کیت.

دموکرات ها بوده است خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از آن قدرت اجرایی برای پر کردن شکاف عرضه قبل از خطرناک کمبود. برای مثال بسیاری از دموکرات ها مطرح کرده اند و نگرانی در روز های اخیر که فن های خاص در تامین کوتاه مدت هستند.

“در آن استفاده شده است در زمان جنگ” شومر گفت در آمریکا هستند. “اما ما باید بسیج را به عنوان اگر آن را یک زمان جنگ وقتی که می آید به بیمارستان و تخت و لوازم و تجهیزات.”

یک گروه از 27 حزب دموکرات بود و با ارسال نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه ترسیم راه تهمت می تواند با استفاده از قدرت است که کنگره گسترش در سال 2009.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر