خود اشتغالی و فرفره کارگران صورت طولانی منتظر Coronavirus امداد چک

بزرگنمایی این تصویر

مردم خط خارج یوتا بخش از نیروی کار و خدمات در سالت لیک سیتی در روز دوشنبه. ریک Bowmer/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ریک Bowmer/AP

توفنده سرور متحجر نرم افزار و غیرمنتظره مراکز تماس برخی از موانع ایستاده بین میلیون ها نفر از کارگران بیکار و مالی تاسیسات دولت وعده داده است در زیر 2 تریلیون دلار امداد بسته تصویب شده در اواخر ماه گذشته.

با گذشت هر هفته این مشکل تشدید امواج جدید از بیکاری یا گذاشته و کارگران که حقوق از بین رفته اند پس از coronavirus همه گیر فلج اقتصاد ایالات متحده.

اما این تاخیر ممکن است حتی دیگر برای خود اشتغالی پیمانکاران مستقل و فرفره-اقتصاد کارگران که به طور معمول واجد شرایط برای مزایای بیکاری هستند اما تحت پوشش جداگانه مقررات در Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند و یا مراقبت عمل می کنند.

آمار و ارقام جدید منتشر شده توسط وزارت کار نشان می دهد 22 میلیون آمریکایی را در پرونده مدعیان بیکاری از اواسط ماه مارس. این افزایش سرسام آور نشان دهنده چگونه شغل ایجاد شده در طی یک دهه توسعه اقتصادی شده است از بین برود.

در همین حال سازمان های دولتی می گویند بخش زیادی از آنچه که باعث این تکنولوژی مشکلات منجر به تاخیر است بهمن تازگی متقاضیان واجد شرایط که دارای ضعف سیستم های موجود. له از تماس ها و برنامه های کاربردی آنلاین را به اثبات می شود بیش از حد برای منسوخ شده بهره مند شوند برنامه های در حال اجرا در نرم افزار قدیمی و تحت کارکنان مراکز تماس.

در میان کسانی که در مالی غوغا است Ted اشتغالی دولت های ایالتی و محلی مشاور که شد اینترنت-معروف هفته گذشته برای ایجاد یک نمودار از Sisyphean سفر به فایل ادعا می کنند.

تد که خواسته است که گذشته خود را نام نکردن برای محافظت از آینده شغلی چشم انداز گفت که بیش از طول شش روز او ساخته شده 991 تماس به نیویورک دولت در وزارت کار در نهایت قبل از اتصال با یک انسان برای کامل کردن یک برنامه کاربردی آنلاین.

با توجه به داده های جدول است که او ساخته شده با دانلود تلفن همراه خود را سیاهههای مربوط به تماس را به یک برنامه 845 از این تماس ها منجر به یک سیگنال مشغول است.

“صدای من را نمی شنید از آنجا 90s” او خندید.

در 147 تماس های او ساخته شده آن را از طریق یک پیام گفت: این خط بیش از حد شلوغ بود و قبل از آن قطع اتصال. در 68 تلاش تد موفق به آن را به سیستم خودکار بود اما قطع به او منتقل شد به یک عامل.

“بنابراین من آخرین تماس 992nd تماس بود که من در تایپ من شماره امنیت اجتماعی و شماره تماس گرفته شده در شماره pin و به جای آن گفت: ‘ما در حال ببخشید. ما بیش از حد شلوغ است. تماس دوباره آن را در واقع گفت: “ما در حال انتقال تماس به یک نماینده.’ “

او گفت: زمان انتظار بين شش و هشت دقیقه.

او منتظر یک ساعت.

او وجد آمدیم.

در پایان “آن بود و نه شش دقیقه,” او گفت:. “اما من خوشدل به صورت تمام وقت به خاطر چیزی متفاوت اتفاق می افتد. حتی اگر در پایان آن آنها قطع شده من دوباره حداقل آن چیزی متفاوت بود.”

زمانی که تد رو از طریق او گفته شد آنچه که او در حال حاضر می دانستند که او واجد شرایط برای 600 $در هر هفته زیر یک ارائه مراقبت در عمل و به اضافی 600 $در هر هفته تحت قانون همه گیر کمک های بیکاری (PUA) برنامه برای کسانی که نمی به طور معمول واجد شرایط به صورت سنتی بیمه بیکاری.

متاسفانه نه تد و نه هیچ یک از نیویورک دیگر ده ها هزار نفر از خود اشتغالی و یا کارگران پاره وقت می توانید درخواست برای PUA برنامه در این زمان به دلیل آن هنوز به راه اندازی.

نیویورک وزارت کار نیاز به کارکنان برای انجام مصاحبه های تلفنی به گواهی واجد شرایط بودن برای منظم بیمه بیکاری و یا فدرال PUA برنامه.

تد اذعان می کند او نمی داند که دقیقا چه باید بکنید بعد. “فقط صبر کنید من حدس می زنم, و نگه داشتن چک کردن وب سایت,” او گفت:.

متحده در تلاش برای دیدار با تقاضا

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو هفته گذشته اعلام کرد که 300 اضافی مرکز تماس کارکنان استخدام شده بود برای کمک به روند برنامه های کاربردی. چند روز بعد دولت وزارت کار تغییر روند آن به طوری که تماس با متقاضیانی که هنوز هم مورد نیاز برای نهایی کردن برنامه های کاربردی خواهد بود آغاز شده توسط کارکنان.

اما متقاضیان باید ظاهرا تمایلی برای پاسخ به تماس های از عجیب و غریب شماره تلفن. روز دوشنبه در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی کومو خواست مردم را به انتخاب کنید تا گوشی.

در طول یک تماس را فشار دهید در چهارشنبه, ایالات متحده, نیروی کار, منشی, یوجین Scalia گفت: تنها 29 متحده قادر به صدور هفتگی PUA مزایای.

“چه مدت طول می کشد که متفاوت خواهد بود توسط دولت” Scalia و افزود: “برخی از کشورهای دیگر را چرا که آنها با تکیه بر تجهیزات کامپیوتری است که در 40 سال و نیاز به قابل توجهی از آن پشتیبانی می کند.”

مقامات وزارت امور خارجه کشور می گویند که یک عامل اصلی در پشت تاخیر در نورد از شر پرداخت این است که برنامه نمی تواند نهایی شود تا زمانی متحده دریافت راهنمایی از وزارت کار ایالات متحده که منتقل تا آوریل 5. که تقریبا یک هفته پس از رئیس جمهور تهمت امضا محرک لایحه به قانون است.

“بدون آن ما نمی تواند حرکت رو به جلو” کالیفرنیا کار, منشی, جولی سو NPR گفت.

پس از آن دستورالعمل صادر شد, Su گفت: دولت توسعه اشتغال بخش شروع به کار بر روی ایجاد یک جدید PUA برنامه.

“ما انتظار داریم به رول آن را در سه هفته” گفت و توضیح داد که آن را به احتمال زیاد خواهد شد اضافی را سه هفته برای متقاضیان به دریافت اولین پرداخت خود را پس از ارسال درخواست.

در یک پیچ و تاب و سو اشاره کرد که تقریبا همه کشورها به نظر می رسد شده اند understaffed پیش از بحران بیکاری از آنجا که سازمان های کوچک زمانی که اقتصاد قوی است.

“در زمان رونق اقتصادی کمتری وجود دارد افرادی که تقاضای بیمه بیکاری که بدان معنی است که وجود دارد کمتر از کارکنان است که در ادعای” Su گفت.

“در آن زمان که COVID-19 ضربه آن را یکی از کسانی بار,” او گفت:. “ما تا به حال دیده یک دهه به طول, سال بیش از سال های رشد در اقتصاد ما تا آن زمان از کارکنان پایین تر آغاز خواهد شد.”

در طول چند هفته گذشته کالیفرنیا درهم برای استخدام صدها نفر از کارگران جدید آوردن برخی از بازنشستگی و دیگران از انواع گروه ها برای کمک به روند ادعا می کند. مرکز تماس ساعت تمدید شده است از هشت تا 14 ساعت در روز است. و در آخر هفته عید پاک که کارکنان داده شد این فرصت را به زمان خاموش “500 آنها نشان داد تا به کار” Su گفت.

کالیفرنیا سپرده وجوه به صورت الکترونیکی بر روی یک کارت اعتباری است. Su توضیح داد که پرداخت خواهد رسید در یک یکجا.

“من می دانم که نیست و بسیار تسکین برای افرادی که نیاز به پول در حال حاضر, اما ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم” او اعلام کرد.

Su اضافه شده است که در اوایل این هفته در کالیفرنیا شد یکی از اولین متحده شروع به ارسال اضافی $600 هفتگی جبران بیکاری تصویب شده توسط کنگره تحت مراقبت عمل جدا شدن از شر.

در فلوریدا سیل تماس ها و هجوم برنامه های کاربردی آنلاین شده اند بسیار سنگین است که ساکنان شده اند خواست برای کنار گذاشتن اینترنت در حال حاضر و بازگشت به جهان از کاغذ و پاکت و تمبر و اگر نیاز بود چهره به چهره نشست. به عنوان دولت ارتقاء سرور خود را و می افزاید: کارکنان به مردم گفته شده برای ارسال فرم از طریق پست و یا مراجعه به یک CareerSource محل در فرد برای دریافت کمک.

اما حتی پس از آن گروه گفت: آن را به طور بالقوه می تواند نگاهی دیگر به فرایند کاغذ فرم از یک برنامه کاربردی آنلاین.

اوهایو بخش مشاغل و خدمات خانواده است “re-برنامه نویسی” یک سیستم که به موضوع محرک چک در سال 2009 برای توزیع اضافی $600 هفتگی چک برت کلاغ یک سخنگوی آژانس گفت: NPR در ایمیل.

“ما در حال استفاده مجدد از قابلیت های ما با استفاده از آن پس از آن خواهد بود زودتر از آنهایی که ما باید برای ایجاد از ابتدا” کلاغ توضیح داد اما او نه ارائه یک تاریخ زمانی که دولت شروع به ارسال آنها.

پیمانکاران مستقل که فایل 1099s و دیگر قبلا فاقد صلاحیت خود اشتغالی کارگران به دنبال کمک از طریق PUA برنامه باید صبر کنید تا اواسط ماه مه او برآورد شده است. دلیلش این است که این سیستم هنوز تحت توسعه است توسط یک فروشنده.

“ما تصمیم به رفتن این مسیر برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان به گروه جدید از مردمی او گفت:” روشن است که “این خواهد بود که جداگانه و جدا از سنتی بیکاری سیستم.”

وی افزود: “به محض این که سیستم آماده پذیرش برنامه های جدید ما را مطلع مردمی چگونه اعمال می شود.”

لایه دیگری از سردرگمی در تصمیم گیری است که به عنوان آنچه که تحت آن قطعه از مراقبت در عمل در حال انجام است حقوقی نبرد بر سر اینکه آیا فرفره-اقتصاد کارگران که شغل بستگی به نرم افزار های Uber و Lyft خود شاغل هستند و یا کارکنان به طور منظم. طبقه بندی ضروری است در تعیین اینکه آیا یک فرد واجد شرایط زیر PUA برنامه و یا تحت سنتی بیمه بیکاری.

برخی از ایالات آمریکا از جمله کالیفرنیا و نیویورک و ایلینوی را تصویب لوایح شناخت مبتنی بر برنامه کارگران به عنوان کارکنان — یک موقعیت این شرکت ها اختلاف و برای که آنها متهم شده است از عدم به اشتراک گذاشتن اطلاعات حقوق و دستمزد با سازمان های دولتی بیشتر به تاخیر انداختن محاسبه هفتگی مزایای.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de