جنگ جهانی دوم برگزار شدن تلفات از COVID-19 همه گیر

اتاوا—دونالد سفید بود اصلاح زمانی که دوست خود را در زد با هیجان به او بگویید واحد اخبار: بیش از جنگ بود.

شب از 8 مه 1945 و سفید و همکار خود را سلطنتی کانادا Dragoons شد پارک شده در یک خیل حدود 30 کیلومتری از شهرستان بندر ویلهمسهافن. کانادا در حال جنگ با آلمان نازی برای نزدیک به شش سال است. و در حال حاضر دوست خود شد و گفت که بی بی سی بود گزارش رادیو بی سیم خود را Staghound زره پوش ماشین که جنگ شد ؟

“ما فکر کردیم که او فقط کشیدن ما, پاهای,” در حال حاضر 95 ساله سفید به یاد می آورد در مصاحبه ای از خانه اش در Oshawa, Ont. “من اصلاح و من که قرار بود به غرق شدن او را در اصلاح آب بودن smartass. آن را شاید پنج دقیقه بعد افسر در آمد و به ما اطلاع داد.”

سفید بود و قرار شده در هلند در این هفته یک مهمان افتخاری در مراسم بزرگداشت Dragoons’ نقش رهایی بخش هلندی در شهر لیوواردن دقیقا 75 سال پیش در 15 آوریل. در این سفر بود که برای اولین بار از دو به هلند دوم برنامه ریزی شده برای اوایل ماه آینده به علامت کانادا نقش رهایی بخش در کشور است.

به جای سفید خانه در حومه تورنتو است. در حال حاضر با داشتن ویران زندگی و معیشت در سراسر جهان COVID-19 نیز موثر یاد تلاش وادار به لغو کلیدی یادبود حوادث مانند 75 سالگرد آزادی هلند و روز پیروزی در اروپا زمانی که آلمان نازی تسلیم متفقین.

“من احساس می کنم نا امید مثل همه” سفید گفت. “ما برنامه ریزی شده برای آن و نگاه به جلو به آن و من فکر می کنم احتمالا بزرگترین ناامیدی بود نه تنها این جشن اما من و بعد فورا رفت واز به اطلاع مردم بیش از وجود دارد. آن را مانند رفتن به دیدار با دوستان قدیمی.”

دولت فدرال در حال برنامه ریزی برای ارسال یک هیئت بزرگ از جانبازان و اعضای خانواده نظامی فعلی اعضا و دانش آموزان به هلند به مدت 10 روز در شروع ممکن است برای یک سیاهپوست اما کسانی که شده اند به طور نامحدود به تعویق افتاد. دیگر بزرگداشت جمله برای نبرد اقیانوس اطلس شده اند را در خود نگه دارد و یا لغو شده برای این سال است.

“رفاه جانبازان و کارکنان از اهمیت” امور جانبازان کانادا گفت: در بیانیه اخیر. “در خط با مشاوره در مورد رمان coronavirus (COVID-19) از های مختلف ایمنی و بهداشت مقامات دولت کانادا نمی خواهد ارسال یک هیئت نمایندگی در خارج از کشور و نخواهد بود میزبانی مراسم یادبود در هلند به عنوان برنامه ریزی شده.”

وزارت دفاع ملی فرستاده خود را پیام این ماه به فعال پرسنل خدمات که آماده می شدند به سر به هلند برای حوادث را به ایستادگی کردن و تمرکز بر روی آماده سازی برای پاسخ به تماس برای کمک به COVID-19 یک فاجعه طبیعی و یا هر دو در یک بار.

اولین کانادایی ارتش مسئول پاکسازی هلند از نیروهای آلمان در هفته های پایانی جنگ. تلاش شده است تا حد زیادی تحت الشعاع قرار در کانادا توسط D-روز و دیگر عمده جنگ جهانی دوم جنگ اما بیش از 1300 کانادایی کشته شدند و 4,300 زخمی شدند در طول هفته از آسیاب به عنوان مبارزه با آلمانی ها بودند تحت فشار قرار دادند.

در این روند کانادایی را نجات داد تا به یک میلیون هلندی از گرسنگی و بیماری می گوید مورخ علامت Zuehlke نوشت که یک کتاب با عنوان “به پیروزی: کانادا آزادی هلند 23 مارس-آوریل 5, 1945” و کانادایی ها به دست آورده هلند’ مرگی قدردانی.

این کشور اروپایی فرستاده است لاله — 1.1 میلیون در سال گذشته به کانادا هر سال پس از جنگ و به میزبانی رژه به افتخار کانادایی که وجود دارد. این کشور نیز به طور معمول میزبان بازی به کانادا در بزرگداشت V-E در روز بود که پس از تسلیم شدن ژاپن در اوت 1945 به طور رسمی پایان جنگ جهانی دوم است. نخست وزیر جاستین ترودو بود و انتظار می رود برای حضور در این رویداد را سال.

سفید قبلا ملاقات نخست وزیر هلند و شاهزاده Margriet که متولد اتاوا در سال 1943 که در آن خانواده سلطنتی هلند اقامت داشت در تبعید در مطلب قبلی مراسم بزرگداشت در هلند. در این سال سه فرزند خود را برنامه ریزی برای حضور با او. امور جانبازان است که هنوز هم در حال برنامه ریزی برای ارسال یک هیئت جانبازان به هلند پس از همه گیر عبور می کند. اما هنگامی که خواهد شد که حدس و گمان است.

“چه کسی طرح هر چیزی تا زمانی که ما می دانیم هنگامی که ما در حال رفتن به قادر به مقابله با این مشکل ما در حال حاضر این عفونت است؟” سفید گفت.

Zuehlke مشغول به کار بود با امور جانبازان کانادا به برگزاری چندین تور هلند برای کانادایی ها در طول مراسم بزرگداشت قبل از آنها لغو شد و گفت که او انتظار دارد که این حوادث به سال آینده به تعویق افتاد. برخی از سالمندان جانبازان که به برنامه ریزی شده بود در این سال قادر نخواهد بود به آن را.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

هنوز هم با وجود ناامیدی خود را در رفتن, سفید نیز می تواند دیدن برخی از شباهت ها در یک بحران — که آیا یک جنگ جهانی و یا یک بیماری همه گیر — می تواند ایجاد ایمان در حالی که آوردن یک کشور و جامعه هم به آن صورت.

“این وحشتناک است چه خبر است و ما در حال زحمت و که, اما من فکر می کنم ما باید انجام آنچه که ما در حال گفت که ما قرار است انجام دهید به امید بهترین,” او گفت:. “و این است که احتمالا مانند ما در طول جنگ. ما برای بهترین امید, راست?”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im