شومر می خواهد برای محافظت از خبرچین میان تهمت بازپرداخت

واشنگتن – رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر خواستار این کشور 74 بازرسان به طور کلی برای حفاظت از دولت خبرچین میان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایران از کلید مقامات دولتی در استیضاح شد.

در نامه دوشنبه به وزارت دفاع و بازرس کل شومر گفت: ارتش ستوان سرهنگ الکس Vindman شده است “حمله وحشیانه” توسط جمهوری خواه رئیس جمهور پس از “شجاعانه پله به جلو به حقیقت را بگویید.”

Vindman یک کاخ سفید شورای امنیت ملی رسمی زمانی که او قبل از شهادت به خانه استیضاح تحقیق برداشته شد جمعه و reassigned.

Vindman را دوقلو برادر سرهنگ سرهنگ یوگنی Vindman همچنین خواسته شده بود به ترک شغل خود به عنوان یک کاخ سفید وکیل.

همچنین جمعه بود Gordon Sondland بود که مغلوب ساختن پیشی جستن سفیر اتحادیه اروپا است. Sondland بود در میان 17 نفر که در ارائه های عمومی و خصوصی و شهادت در استیضاح.

این اخراج در کنار تلاش های به نام هنوز ناشناس دولت خلاف کاران که شکایت در مورد تهمت تماس با اوکراین موجب استیضاح پروب تقاضا توجه شومر گفت.

شبیه نامه های در حال ارسال به تمام 74 IGs را به اقدامات فوری به منظور بررسی هر گونه “نمونه هایی از اقدامات تلافی جویانه در برابر هر کسی که ساخته شده و یا در آینده باعث محافظت آشکار ریاست جمهوری سوء رفتار به کنگره و یا بازرسان و به طور کلی.”

کارمندان فدرال باید حقوق از جمله تحت whistleblower قانون است که اطمینان حاصل شود که آنها در حال محافظت از طریق بازرس کل دفاتر و قادر به ارائه اطلاعات به کنگره به عنوان بخشی از قوه مقننه است نقش نظارتی.

کاخ سفید ایستاده بود با اخراج.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>