مدارس استقبال تمرکز حواس, اما عمل نمی کند و همیشه اطمینان کامل

بزرگنمایی این تصویر

Nashville, معلم, Riki Rattner قابل ارتقا با استفاده از توپ برای کمک به دانش آموزان تجسم تنفس خود را. ویلیام DeShazer/WLPN پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ویلیام DeShazer/WLPN

زمانی که بچه ها در وارنر هنر آهنربا مدرسه ابتدایی عمل می کنند تا آنها را ارسال مستقیم به دفتر مدیر. در عوض, بسیاری از دانش آموزان در بالا-فقر مدرسه در نشویل دنیاست. رفتن به “BeWell” ،

بی سر و صدا فضا غرق در نور و پر از گیاهان است. وجود دارد تشک یوگا, اسباب بازی, یک lounging گوشه و تسکین دهنده موسیقی دست خوش پیشامد میشه از یک میز سخنران. در این اتاق کار, معلم, Riki Rattner است که آموزش به عنوان یک مربی یوگا کمک می کند تا دانش آموزان تمرین تنفس عمیق و بررسی در با احساسات خود را.

“اجازه دهید به شما در بررسی و آرام. مراقبت از شما,” او می گوید یک چهارم گریدر که در پیاده روی پس از یک tiff در کلاس هنر.

یکی در 5 کودکان آمریکایی مبارزه با اضطراب و با توجه به موسسه ملی سلامت روان و تقریبا نیمی تجربه حداقل یکی از جدی زای در خانه مانند طلاق و فقر و یا پدر و مادر اعتیاد — با توجه به غیر انتفاعی کودک روند.

برای کمک به دانش آموزان در مقابله رو به رشد تعداد مدارس مانند وارنر در حال تبدیل شدن به تمرکز حواس است. آن بوستر ادعا می کنند تمام انواع منافع است و تحقیقات به آنها را به عقب. اما تمرکز حواس در مدارس می تواند بسیاری از چیزهای مختلف و انفجار مورد علاقه برخی از محققان و طرفداران مشاوره احتیاط.

“تمرکز حواس هنگام تحویل در با کیفیت بالا و ساختار برنامه می تواند مفید باشد برای جوانان می گوید:” اریکا Sibinga یک استاد طب اطفال در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی. “ما بلافاصله می تواند با فرض آن موثر است که تحویل داده شده در راه های دیگر.”

تمرکز حواس است که یک بیت از گرفتن همه مدت برای یک سکولار نسخه از شیوه های که در قرعه کشی از ادیان مانند بودیسم و هندوئیسم. این ممکن است شامل چیزهایی مانند تمرکز حواس عمیق و منظم تنفس و تمرینات ذهنی طراحی شده برای ترویج آگاهی و مهربانی.

در مدارس حضور ذهن گرفته است بسیاری از اشکال از بخش برنامه برنامه های به توسعه حرفه ای معلمان به گاه به گاه رفتاری مهلت. برخی از شرکت های انتفاعی تبلیغ فیلم ها و آهنگ های صوتی به معنای به بازی می شود به کودکان برای عنوان کمی تا پنج دقیقه یک روز دیگر در بازار اسباب بازی و اسباب بازی. برای مثال در وارنر Rattner با استفاده از یک ارتقا توپ برای نشان دادن تنفس عمیق و یک مایع حرکت حباب تایمر پر از رنگارنگ نفت برای کمک به دانش آموزان آرام.

بزرگنمایی این تصویر

این BeWell اتاق در وارنر هنر آهنربا مدرسه ابتدایی است, آرام, غور و تعمق محل برای دانش آموزان به شیر به نفس خود را و کار در تمرکز حواس. ویلیام DeShazer/WLPN پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ویلیام DeShazer/WLPN

اما Tish Jennings, آموزش و پرورش محقق در دانشگاه ویرجینیا می گوید: خریداران باید مراقب باشید.

“هیچ مردم وجود دارد که باید نیت خوب و آنها واقعا در تلاش برای حمایت از مدارس, اما آنها ممکن است شواهد در پشت آنچه آنها انجام می دهند.”

شواهد مبتنی بر ذهن آگاهی

تقریبا 90 درصد از وارنر دانش آموزان در فقر زندگی می کنند و بسیاری از آمدن به مدرسه حمل تروما و مشکلات دیگر که بر رفتار خود و توانایی تمرکز. تمرکز حواس, برنامه آغاز شد که این مدرسه در سال یکی از راه های وارنر در تلاش است برای رسیدگی به این چالش ها. در علاوه بر این به یک در یکی از جلسات با دانش آموزان Rattner نیز میزبان کلاس های یوگا و کلاس درس فراهم می کند پشتیبانی. و دو بار در روز اصلی Ricki گیبس منجر مدرسه گسترده تمرینات تنفسی.

گیبس می گوید او در حال حاضر دیده می شود یک بهبود: رفتار معارفه پایین 80 درصد نسبت به زمان مشابه در سال گذشته.

“ما به آنها راه به کار در تمرکز حواس” گیبس می گوید: “برای کار بر فقط آرام خود را به مرکز محل که در آن آنها می توانند فقط کودکان است.”

گیبس ممکن است با دیدن نتایج اما تحقیقات کمی در پشت حضور ذهن برنامه بود. و برنامه هایی که باید مورد مطالعه قرار گرفته است — و موثر ثابت شده است — را در یک زمان بسیار بیشتری از آنچه در حال انجام در وارنر.

بزرگنمایی این تصویر

Rattner نیز تربیت مربی یوگا. تمرکز حواس, برنامه او آگهی در وارنر با هدف محدود کردن مسائل مربوط به رفتار و کاهش استرس با آموزش کودکان برای آرام کردن و نفس کشیدن. Meribah شوالیه/WLPN پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Meribah شوالیه/WLPN

بسیاری از تحقیقات بالینی در تمرکز حواس است محور بر ذهن آگاهی مبتنی بر کاهش استرس, یک پروتکل های خاص ایجاد شده در یک دانشکده پزشکی است. این تساوی از سنتی بودایی شیوه های مدیتیشن اما سکولار و استاندارد شده است. MBSR برای بزرگسالان نسبتا فشرده است: آن را به طور معمول طول می کشد محل در طول هشت هفته برای دو یا دو و نیم ساعت در هفته به علاوه یک روز عقب نشینی است.

مطالعات نشان داده اند که MBSR را بهبود می بخشد هر دو درد مزمن و پاسخ ایمنی بدن است. و معناداری وجود دارد و سلامت روان مزایای: برای بزرگسالان در سراسر جمعیت این پروتکل نشان داده شده است به یک اثر مشابه به عنوان داروهای ضد افسردگی.

Sibinga در دانشگاه جانز هاپکینز منتشر کرده است و مطالعات متعدد بر اثربخشی ذهن آگاهی برای کودکان و نوجوانان به خصوص کسانی که در مقابله با قابل توجهی استرس و تروما است. در این مطالعات که Sibinga طراحی شده است, این آموزش شامل 12 جلسه هفتگی 50 دقیقه — مقدار قابل توجهی از زمان های آموزشی در هر مدرسه است. برخی از زبان ساده شده و یا ساخته شده کمتر انتزاعی برای جوانان, اما آن را هنوز هم بسیار بر MBSR او می گوید:. و آن کار می کند.

“ما سلامت روانی مزایای” Sibinga توضیح می دهد. “ما می بینیم برخی از رفتاری مزایای. جوانان هستند بیشتر احتمال دارد به درگیر در جنگ — بیشتر احتمال دارد به راه رفتن به دور از ستیز بحث. آنها بیان پذیرش بیشتر از خود.”

جنینگز در دانشگاه ویرجینیا گرفته شده متفاوت از برخی جهات حتی فشرده تر رویکرد است. او معتقد است که موفق به حضور ذهن برنامه باید شامل بزرگسالان و همچنین کودکان در یک مدرسه و آنها باید یکپارچه با مدارس با رویکرد نظم و انضباط و اجتماعی و عاطفی و یادگیری است.

جنینگز co-ایجاد یک برنامه به نام مراقبت فراهم می کند که فشرده آموزش تمرکز حواس برای معلمان است. کارآزمایی های کنترل شده تصادفی نشان می دهد این برنامه موثر است نه تنها در بهبود معلمان خوب بودن اما همچنین در بهبود محیط کلاس درس به عنوان معلم تر شدن محور و کمتر واکنشی به موقعیت های استرس زا.

جنینگز می گوید برنامه هایی که در حال حمایت بهترین شواهد در حال “انجام یک کار واقعا خوب برای اتصالات به سیستم مدرسه در راه است که معلمان و دانش آموزان می توانید استفاده کنید. آن را در حال وصل و یا اضافه شده است. این ساختمان جدید آب و هوا در مدرسه که در آن هر کس” — از اصل به راننده اتوبوس — “نزدیک است آنچه آنها انجام می دهند با یک تر و آگاه و دلسوز رویکرد است.”

او در حال حاضر در حال تحصیل در یک منطقه گسترده برنامه در Louisville, Ky., است که در تلاش برای انجام درست آن.

عادلانه تمرکز حواس

در ایالات متحده تمرکز حواس شده است در ارتباط با سفید مرفه و بسیار افراد تحصیل کرده و همچنین با تکنولوژی صنعت و شرکت های بزرگ جهان. به عنوان استفاده از آن در مدارس و به عنوان محققان مانند Sibinga تمرکز به طور خاص در مورد چگونگی آن می تواند کمک به کودکانی که در صورت ضربه و سختی کارشناسان مانند تاج یا کلاه نقدی در حال افزایش نگرانی در مورد سهام و ورود. نقدی با مرکز برای تمرکز حواس و محبت و انعطاف پذیری در دانشگاه ایالتی آریزونا, یک سازمان است که با این نسخهها کار برای ترویج آنچه که او خواستار “عادلانه تمرکز حواس” به جوامع مختلف در فرهنگی خاص در راه است.

آمار نشان می دهد در مدارس سراسر کشور و دانش آموزان اسپانیایی در حال نظم بیشتر و بیشتر به شدت. نقدی می گوید: این امکان وجود دارد که دانشجو است احساس خشم یا مخل به دلیل معلمان واقعا نشان می دهد ضمنی و تعصب و تمرکز حواس نیست برای رفع این مشکل اساسی.

“تمرکز حواس واقعا معنوی دور زدن” او می گوید. “بنابراین ما در حال تلاش برای دور زدن این واقعیت است که وجود دارد بی عدالتی های اجتماعی و سیستماتیک مسائل نشان می دهد که در این جوامع مختلف و در این فضاهای مختلف.”

او می گوید که در حالی که آن است که مفید به دانش آموز فرصت برای پردازش احساسات دشوار است که آمده تا در کلاس تمرکز حواس بهتر خواهد بود با استفاده از اجازه می دهد تا معلمان برای بازجویی و از بین بردن خود را ضمنی و تعصبات.

“آنچه ما واقعا در تلاش برای بالا بردن درک است که شما می دانید با ما شخصی خود شیوه با خود ما با دست خودمان ما قادر به شکستن این موانع بهتر است.”

از آنجا که پول نقد مانند جنینگز می گوید: آن را سخت به تمرکز حواس به طور موثر مگر اینکه معلمان راه رفتن صحبت کنید. که البته طول می کشد یک رویکرد جامع با تعداد زیادی از منابع و پشتیبانی — سه چیز است که اغلب در تامین کوتاه مدت در این کشور مدارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im