صحنه های از انزوا در میان همه گیر در ورمونت حومه

بزرگنمایی این تصویر فلوید ون Alstyne, 100 و همسرش, Marjorie ون Alstyne, 92, زندگی در یک مزرعه در شرق

توسط MINERALNEWS در 4 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

فلوید ون Alstyne, 100 و همسرش, Marjorie ون Alstyne, 92, زندگی در یک مزرعه در شرق بارنارد. تارا Wray برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تارا Wray برای NPR

ورمونت دولت از زیبایی وسیع و در عین حال برای همه آن شاعرانه سبز کوه مناظر آنجا زندگی می کنند طول می کشد یک مقدار مشخصی از شن. دولت را تلخ زمستان می تواند به عنوان طولانی به عنوان شش ماه تنها به دنبال "گل فصل" – شخصیت-ساختمان مقدمه به بهار تبدیل می شود که زمین را به لجن و خاک جاده های صعب العبور.

در بهترین زمان سالم بخشی از سال در مناطق روستایی ورمونت نیاز به یک نوع از انزوا و خودکفایی ناشناخته در بسیاری از نقاط کشور است. اما coronavirus را آزمایش کرده است Vermonters مانند قبل از هرگز. این ویروس می تواند به ویژه برای افراد مسن و ورمونت جمعیت سوم قدیمی ترین با متوسط سن در کشور است.

در ماه مارس فرماندار فیل اسکات صادر شده دولت از اورژانس سفارشات طراحی شده برای نگه داشتن مردم در خانه های خود. فکر آن ضروری لحظه به سند عکاس تارا Wray, یک, ورمونت, پیوند از کانزاس از طریق شهر نیویورک سفر از طریق جامعه خود را به پرتره — از طریق ویندوز و از یک فاصله امن از او مسن تر همسایه ها. او همچنین صحبت با آنها در مورد چگونه آنها مقابله در سن اجتماعی فاصله.

در اینجا چیزی است که آنها به اشتراک گذاشته.

دوایت کابوت کمپ

بزرگنمایی این تصویر

دوایت کابوت اردوگاه 84 با همسر خود, کی و خود را سگ Cabbie. تارا Wray برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تارا Wray برای NPR

دوایت کابوت اردوگاه 84 هنوز هم کار می کند دو شغل است اما در مرخصی از یکی از مشاغل در طول مستند. اردوگاه نیز مراقب به همسرش کی 82 مجوز مدیر مراسم تشییع جنازه که دچار آسیب مغزی هفت سال پیش.

کمپ نسل چهارم Vermonter و فعال در تامپسون ارشد مرکز در شهر Woodstock, که در آن او تماس همکار سالمندان برای چک کردن در آنها را در طول COVID-19 همه گیر در میان دیگر وظایف. "مردم خیلی بیشتر و پر حرف به تازگی" او می گوید: نسبت دادن آن به تنهایی می آید که با زندگی در مستند.

سارا فاس

بزرگنمایی این تصویر

سمت چپ: خودکشی شش منطقه اسکی واقع شده است در جنوب Pomfret در بالای دره منطقه ورمونت. راست: 96 سال سارا فاس به طور منظم سفر منطقه در قرمز فورد. تارا Wray برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تارا Wray برای NPR

در 96 سال, سارا فاس هنوز هم می تواند دیده می شود در پشت چرخ از فورد که او همواره در تمام طول ورمونت فوقانی دره — یک منطقه در امتداد رودخانه کنتیکت اجرا می شود که دولت ترکیه با, New Hampshire.

فاس به طور منظم می کند کار داوطلبانه برای کمک به سالمندان و اعضای جامعه از جمله خرید مواد غذایی و errands برای افرادی که نمی توانید رانندگی کنید. او به تازگی به کمک خدمت به وعده های غذایی به بیش از 90 نفر در گوش دادن خدمات جامعه غیر انتفاعی در White River Junction است که پشتیبانی از افراد و خانواده های نیازمند.

فاس زندگی می کردند در ورمونت برای 60 سال و می گوید که با وجود کاهش برخی از محدودیت های زندگی خود نمی خواهد هر گونه مختلف تا زمانی که یک واکسن هست. "این بیماری در سراسر," او می گوید. "شما نمی توانید آن را ببینید آن را بشنوند بوی آن. بنابراین من حفظ lockdown."

آن Herz

بزرگنمایی این تصویر

پرستار بازنشسته آن Herz می گوید: این مستند کمک کرده است تا او را کامل تمیز کردن بهار زودتر از معمول است. "من از دست دیدن خانواده من," او می گوید. تارا Wray برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تارا Wray برای NPR

یک پرستار بازنشسته, Anne Herz, 84, از Woodstock می گوید که اجتماعی فاصله ساخته شده است که او بسیار آگاه تر از چگونه خوش شانس او برای زندگی در ورمونت و برای قدردانی از محبت از همسایگان خود است. این مستند کمک به او تمیز کردن بهار انجام می شود زودتر از حد معمول و مجاز است او زمان بیشتری برای لذت بردن از آمدن بهار.

"من از دست دیدن خانواده من, اما ما قادر به دیدار با (شش فوت از هم جدا) در حیاط برای یک پیک نیک و یا دو" او می گوید. "من فکر نمی کنم هر چیزی می تواند آماده کرده ایم ما برای این بیماری همه گیر. آن را خیلی متفاوت از هر چیزی که بسیاری از ما تا به حال تجربه است. متوجه می شوند که بسیاری از مردم رنج می برند و مرگ سخت است اما ما را از این طریق دریافت کنید با هم."

Marjorie و فلوید ون Alstyne

بزرگنمایی این تصویر

ون Alstynes می گویند که در طول اقامت در خانه سفارش آنها نگه داشته ام به بهار معمول روال و مستند را تحت تاثیر قرار نشده آنها را بسیار. تارا Wray برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تارا Wray برای NPR
بزرگنمایی این تصویر

به دنبال شرق از واکر هیل جاده در شرق Barnard, Vt. تارا Wray برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تارا Wray برای NPR

Marjorie ون Alstyne, 92, و, 100-year-old فلوید ون Alstyne زنده در 256 هکتار مزرعه در شرق بارنارد. فلوید جانباز از جنگ جهانی دوم بود که یک نوزاد وقتی 1918 آنفولانزای همه گیر به پایان رسید.

ون Alstynes می گویند که در طول اقامت در خانه سفارش آنها نگه داشته ام به بهار معمول روزمره از جمله رسیدگی به چوب آسیاب sugaring و کنسرو. آنها می گویند که مستند را تحت تاثیر قرار نشده آنها بسیار زیاد است.

Abner J. Schlabach

بزرگنمایی این تصویر

"من فکر نمی کنم هر کسی می تواند کاملا آماده برای یک وضعیت مانند ما در حال حاضر می گوید:" Abner J. Schlabach یک virologist که از نقل مکان به ورمونت 17 سال پیش. تارا Wray برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تارا Wray برای NPR

شرق بارنارد ساکن Abner J. Schlabach, 85 مشغول به کار حرفه ای به عنوان یک virologist و یک درک عمیق از بیماری های عفونی و طبیعت بوده است ، او زندگی می کردند در ورمونت برای 17 سال گذشته و می گوید: اقامت بیش از شش فوت دور از سایر افراد است یک مشکل برای مردم در دولت است.

"اقامت در خانه حس می کند به عنوان نشانی اجتماعی فاصله," او می گوید. "من فکر نمی کنم هر کسی می تواند کاملا آماده برای یک وضعیت مانند ما در حال حاضر اما مقابله با آن را قطعا ممکن است. من دیدن این وضعیت مدت زمان طولانی ... بنابراین من مطمئن هستم که آن را دریافت ، که بدان معنی است که ما باید برای مقابله با همراه مشکلات در حال حاضر روانی, و یا در غیر این صورت."

باربارا عامیانه

بزرگنمایی این تصویر

باربارا عامیانه 97 نفر بوده است صرف زمان در مستند بافندگی و دوخت ماسک صورت. تارا Wray برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تارا Wray برای NPR

وودستاک ساکن باربارا, مردم, 97, یک جانباز از جنگ جهانی دوم که در آن او یک عضو از امواج زنان شاخه ای از نیروی دریایی ذخایر. عامیانه شده است در داخل از آنجا که مستند به اثر رفت منهای اتومبیل های گاه به گاه سوار با جیل کسی که با او زندگی می کند. او می گوید: او مشغول بافندگی و دوخت ماسک صورت که به او اهدا به یک بیمارستان محلی است.

"از همه این افراد ممکن است متوجه آنچه که یکی می تواند بدون انجام," او می گوید. "من یک بازمانده جنگ جهانی دوم و همه ما ساخته شده بزرگ و فداکاری برای کشور ما است."

همین مونرو و بتی Munro

بزرگنمایی این تصویر

همین مونرو می گوید او و همسرش بتی گاهی اوقات باید برای گرفتن خود را از رفتن برای یک دست دادن و یا در آغوش گرفتن اگر آنها را اجرا کنید و به دوستان در این نزدیکی هست general store. تارا Wray برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تارا Wray برای NPR

همین و بتی Munro 79 و 75 به ترتيب در زندگی بارنارد و جدا از دست رفته خود را فرزندان و نوه های خود — که در اوهایو — اجتماعی فاصله شده است دشوار است برای آنها. همین می گوید که آنها گاهی اوقات فراموش محدودیت و باید برای گرفتن خود را از رفتن برای یک دست دادن و یا در آغوش گرفتن اگر آنها را اجرا کنید و به دوستان در این نزدیکی هست general store.

این Munros آمد به ورمونت سال پیش به عنوان فصلی و بازدید کنندگان می گویند آنها خوش شانس قادر به بازنشسته وجود دارد. "بارنارد در جامعه بسیار محکم گره و در اینجا برای کمک به ما هنگامی که ما به آنها نیاز" را می گوید. "بارنارد در فروشگاه عمومی است که یک دارایی بزرگ برای جامعه ما بسیار خوب است."

جینا مور

بزرگنمایی این تصویر

"تاریخ تکرار می شود و من فکر می کنم افراد انعطاف پذیر و سعی کنید برای انجام بهترین آنها می تواند تحت شرایطی می گوید:" جینا مور. تارا Wray برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تارا Wray برای NPR

جینا مور, 98, زندگی در وودستاک 1970 تاکنون است. یک بازنشسته معلم زبان او شده است و مشغول نگه داشتن در طول اقامت در خانه سفارش تحصیل در فرانسه, اسپانیایی, ایتالیایی و فلسفه است.

او برای تکمیل مطالعات مور حضور فرانسوی و ایتالیایی در کلاس های زوم و مذاکرات به طور منظم به دوستان در تلفن.

"من لذت بردن از تنهایی اما من گلهای, هم," او می گوید. "من نیاز به هر دو."

مطالعات خود را ارائه کرده اند او را با یک چشم انداز این بیماری همه گیر.

"تاریخ تکرار می شود و من فکر می کنم افراد انعطاف پذیر و سعی کنید برای انجام بهترین آنها می تواند تحت شرایطی می گوید:" مور. "چه چیز دیگری می توانیم انجام دهیم؟"

سوفیا سنگ

بزرگنمایی این تصویر

چپ: یک خانه نشانه تشویق نقطه چشم انداز نزدیکی بوسه گاو در مزرعه ای در بارنارد. راست: سوفیا سنگ تصویر در بارنارد. تارا Wray برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تارا Wray برای NPR

سوفیا سنگ 79 بیوه که در حال حاضر به تنهایی زندگی می کند به نام بارنارد خانه برای 15 سال گذشته. از آنجا که مستند او دیده نشده است اما صحبت با کودکان بسیار بیشتر است.

"دانستن من خواهد شد توسط خودم هر روز من ساخته شده است بسیار ساکت تر و بیشتر متفکر و آگاه تر از زندگی به سادگی و با نظم و انضباط," او می گوید. "من شده اند قادر به تماشای زمستان می رسند و پرندگان دوباره تنها راه آنها همیشه انجام دهید."

جان گود کردن زمین

جان گود کردن زمین, 85, شده قادر به دیدن همسر خود را از 64 سال کلر است که در یک مرکز پرستاری. تارا Wray برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تارا Wray برای NPR

جان گود کردن زمین, 85 به ورمونت در اواخر 1940s و زندگی در یک خانه است که او خود ساخته شده است. هر چند او صحبت می کند با چهار فرزند در هر شب سخت ترین جنبه های این مستند به او است تنها بودن.

گود کردن زمین شده است قادر به بازدید از همسرش کلر است که در یک مرکز پرستاری با توجه به پیشرفته آلزایمر, اما قادر به او را از طریق شیشه ای در 64 سالگرد عروسی در ماه آوریل است. آن بوده است نه هفته پس از آخرین فرد مراجعه کنید.

"من امیدوارم که برای دیدن او در مدت کوتاهی در فرد است. من نگاه به جلو به آن را هر روز. من هنوز هم او را بالش روی تخت با من و گفتن شب بخیر به او هر شب."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب