‘Scarlet letter اساسنامه’: L. A. را اجرا strike back برابر رجیستری دولت لایحه

بالغ بازیگر فیلم رایلی ریس آماده شد برای یک “فیزیکی ویژه” صحنه هفته گذشته هنگامی که او دریافت کلمه از یک پیشنهاد دولت اندازه گیری است که اعمال دقیق قوانین جدید در صنعت است.

“من کاملا شوکه شده بود گفت:” ریس که در میان “صدها هزار نفر” از نوازندگان این لایحه در ابتدا به دنبال به انگشت نگاری پس زمینه-بررسی و موظف به برنامه های آموزش و پرورش تحت صدور مجوز جدید طرح. “این عجیب و غریب بود که برای رفتن به محل کار و عمل و عادی پس از پیدا کردن.”

ریس شاخه, هاردکور, صحنه های جنسی در طبقه مجموعه ای از دره Fernando سان طولانی لقب “انجمن پایتخت جهان است.” او همچنین سران بزرگسالان مجری حمایت کمیته یکی از تعداد کمی از سازمان کار و حقوق کارگران گروه که به طور منظم با نمایندگان صنعت مسائل.

هیچ یک از آنها را دانست و در مورد مونتاژ لایحه 2389 تا پس از آن معرفی شد. این حمله به تمدید یک مبارزه تلخ بیش از کسی که صحبت می کند برای بزرگسالان اجرا در یک وضعیت که در آن قانونگذاران به مدت طولانی به دنبال اثبات برخی از کنترل بیش از این صنعت است. پس از یک دهه از پیشنهاد انجمن czars و شکست خورده کاندوم کدهای کون فیلم بزرگسالان بازیگران و هنرمندان می گویند ساکرامنتو است که به دنبال راه های جدیدی برای پلیس آنها را.

یک صنعت وکیل آن را به نام “scarlet letter اساسنامه.”

تبلیغات

“این هدف من است که آموزش های مورد نیاز توسط AB 2389 خواهد شد در نتیجه یک فرآیند صدور گواهینامه شبیه به سایر صنایع” Assemblywoman Cristina گارسیا (D-بل گاردنز) نوشت: در بیانیه ای در فوریه. 20 دو روز پس از معرفی این لایحه است. “به عنوان مثال در صنعت مواد غذایی خدمات نیاز به مواد غذایی گرداننده دوره آموزشی که در آن کارگران تکمیل یک دوره آموزشی و در پایان یک مسابقه. پس از گذراندن امتحان آنها و سپس گواهی food handlers در این دولت است.”

در روز پنج شنبه, گارسیا معرفی اصلاحات به قراضه انگشت نگاری مورد نیاز و مقیاس کسب و کار مجوز حکم به نفع یک برنامه گواهی.

اما به گفته کارشناسان چنین طرح “misunderstands صنعت چگونه کار می کند.”

“صنعت سادگی نیست و قابل مقایسه با دیگر مشاغل که نیاز به اجازه” هدر برگ استادیار زنان و جنسیت و تمایلات جنسی مطالعات انجام شده در دانشگاه واشنگتن نوشت: در یک ایمیل. “نیز وجود دارد یک سابقه طولانی از کارگران جنسی مقاوم در برابر موظف ثبت نام با دولت است.”

تبلیغات

گارسیا گفت: این لایحه پیشنهاد شده توسط بین المللی سرگرمی های بزرگسالان, اتحادیه اروپا یک چتر سازمان صنعت و اصناف. اما کسانی که اصناف نشان دهنده بخش کوچکی از بزرگسالان هنرمندان — بسیاری از آنها nonunion — و رهبران آنها گفت: این پیش نویس بود پشت سر خود را با یک “افسر سرکش.” افسر دبیر اتحادیه آماندا Gullesserian گفت: بار او رفت و به مجلس به تنهایی.

“که پیش نویس یک لایحه بدون صحبت با ما گفت:” مایک حرکت از رایگان سخنرانی ائتلاف یک صنعت گروه تجارت است که با این نسخهها کار به طور منظم با مقامات وزارت امور خارجه ، “هیچ کس تا به حال مشورت با ما در همه ما به سخن دیگر عمده عملکرد گروه و هیچ کس تا به حال هر گونه تماس با قانونگذاران که پیش نویس این. هر کس که خشم.”

واکنش ناگهانی بود.

“این محافظت نمی کند اجرا — آن را در واقع رفتار ما مانند مجرمان” گفت: Alana ایوانز رئیس جمهور از بزرگسالان هنرمندان انجمن بازیگران. “ما در حال آمدن به بزرگسالان صنعت از آنجا که ما نیاز به خرید پوشک ما نیاز به تغذیه کودکان ما. … آنها در حال رفتن به استفاده از این برای ترساندن مردم به دور است.”

او و دیگر هنرمندان به خصوص نگران نیاز است که به نظر می رسد برای ایجاد یک ایالت بانک اطلاعاتی از هنرمندان در حالی که هیچ کاری برای مبارزه با انگ و تبعیض بسیاری از چهره. بسیاری از تشبیه AB 2389 به SESTA/FOSTA یک 2018 قانون فدرال با هدف حاضر قاچاق جنسی است که بالغ هنرمندان و کارگران جنسی می گویند را نابود کرده است کار حمایت و طرح میتوانست زندگی خود را.

“AB2389 لایحه است که مانند SESTA/FOSTA است لباس به نگاه مانند آن را به دنبال محافظت از بزرگسالان هنرمندان که در واقع آن را به دنبال بیشتر جرم آنها” نوشت: Antonia جرثقیل بنیانگذار و مدیر سربازان قطب بزرگ, عمومی جنبش کارگری در کالیفرنیا است. “این لایحه اجازه می دهد تا دولت به ‘ثبت نام’ به معنی اثر انگشت, ثبت, شناسایی و به پلیس آسیب پذیر ترین نیروی کار در جهان است.”

دیگران نگران این لایحه به فرفره کارگران که تکیه وابسته به عشق شهوانی, کار به عنوان یک فشار جانبی.

“این فقط در این انجمن ستاره در دره دیگر این است که همسایگان خود گفت:” جنیفر Allbaugh معاون رئیس جمهور از بزرگسالان هنرمندان انجمن بازیگران. “شانس خوب داشتن این مجوز و تلاش برای به دست آوردن یک راست کار پس از شما تصمیم می گیرید شما می خواهید به بازنشسته شود.”

بعد از یک صنعت اعتراض Assemblywoman Lorena گونزالس (D-سن دیگو) گفت: او را بکشید و نام خود را از این قانون که او در ابتدا شرکت با حمایت. حتی این لایحه معمار به دنبال فاصله خودش از این پیشنهاد.

تبلیغات

“این نوشته کاملا اشتباه” گفت: Gullesserian که برای اولین بار با نزدیک شدن گارسیا با نقاط گلوله برای چه شد AB 2389. “این فقط نیاز به پاک شود و ثابت — و آن را برای رفتن به.”

در واقع گارسیا اصلاح لایحه امیدوار کننده “یک فرایند مشارکتی با همه ذینفعان.”

اما منتقدان می گویند که روند در حال حاضر دیر شده است.

بسیاری از AB 2389 به عنوان بخشی از یک الگوی از تلاش مجلس برای محدود کردن کالیفرنیا بزرگسالان صنعت سرگرمی است. چند نسبت آن به L. A. 2012 اجباری تست اساسنامه و 2016 شکست خورده گزاره 60 که مورد نیاز کاندوم در تمام محتوای فیلم برداری در دولت است. طرح های مشابه باید هر درگذشت در قوه مقننه است.

“نیاز به کارگران جنسی را به کلاس می شود و انگشت نگاری و شناسایی شود? بیا! هیچ کارگر جنسی در حال رفتن به می خواهید این قانون مسخره گفت:” کوری D. سیلوراستاین برجسته صنعت وکیل. “من معتقدم که در نهایت این لایحه در جریان است به شکست اما کالیفرنیا انجام شده است همه چیز آنها می توانند به تولید محتوای غیر ممکن است. آنها در حال تعقیب مردم از دولت و آنها مجبور کردن محتوای تولید برای رفتن به زیر زمین است.”

Gullesserian بین المللی سرگرمی بزرگسالان دبیر اتحادیه گفت که او پیش بینی کرده بود در آموزش و پرورش لایحه کمک خواهد کرد که حفاظت از نوازندگان جوان از سوء استفاده و دستکاری است. و در حالی که بسیاری می خواهند این قانون کشیده از دولت مجلس, دیگران ارزش در محدود تر برنامه.

چندین با اشاره به این های اخیر گرد و غبار تا بیش صریح کلیپ مربوط به یک مجری جوان که به نظر می رسد که فیلم برداری شده است در سانتا مونیکا کتابخانه های عمومی اقیانوس پارک شعبه در حالی که unsuspecting کاربران به مرور در پس زمینه. سکس عمومی بزه است در کالیفرنیا است.

“به عنوان موانع ورود در فیلم بزرگسالان کاهش یافته است و تولید کنندگان باید به انجام بیشتر شدید همه چیز را به خود جلب [پرداخت] مخاطبان گفت:” دیوید Schieber, استادیار جامعه شناسی در شمال غرب و یک محقق از نیروی کار در صنعت سرگرمی بزرگسالان. “کسی که با تجربه تر ممکن است می گویند” این غیر قانونی است, من انجام این کار است.’ “

تبلیغات

ریس کارگران مدافع هشدار داد که از نظر قانونی موظف آموزش و پرورش برنامه تنها می تواند انجام این کار بسیار در این گونه موارد است.

“چیزهایی مدل نیاز بسیاری از آنها در آموزش و پرورش مورد حقوق خود را به سلامت جنسی خود را و برنامه ریزی مالی” ریس گفت. “اما مردم کار بسیار متنوع است, شما شروع به تعجب می کنم اگر شما می توانید استاندارد آموزش و پرورش بسته … و اگر این چیزی است که باید دولت لازم الاجرا است.”

معلوم نیست اگر بد ستارهدار مجلس لایحه می تواند دوباره به جا است که هدف. اما این که آیا آن را کشیده و یا با تصویب اصلاحات کارشناسان می گویند که اثرات آن به احتمال زیاد به احساس خوبی به آینده.

“هیچ کس نمی خواهد انجام این کار به معلمان و پرستاران” ریس گفت. “من فکر می کنم ما صدای ما شنیده می شود این زمان برای اطمینان حاصل کنید.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de