بزرگنمایی این تصویر

پس از coronavirus آزمون برگشتم مثبت در یک بیمار که تحت درمان قرار گرفته در NorthBay VacaValley بیمارستان در واکاویل کالیفرنیا در ماه فوریه حدود 100 NorthBay کارگران ارسال شد به خود قرنطینه برای 14 روز. جاستین سالیوان/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جاستین سالیوان/گتی ایماژ

به عنوان ایالات متحده در جنگ به منظور محدود کردن گسترش بیماری کروناویروس جدید, تعدادی از کارکنان مراقبت های بهداشتی به دستور خود در قرنطینه به دلیل قرار گرفتن در معرض بالقوه برای آلوده بیمار در حال افزایش است در یک سرعت سریع. در واکاویل کالیفرنیا تنها یک مورد — اولین مستند نمونه از جامعه انتقال در آمریکا — سمت چپ بیش از 200 کارگران بیمارستان تحت قرنطینه و قادر به کار برای هفته ها.

در سراسر کالیفرنیا ده ها تن بیشتر مراقبت های بهداشتی کارگران دستور داده شده است از خانه به دلیل امکان سرایت در پاسخ به بیش از 80 مورد تأیید از صبح روز یکشنبه. در کرکلند بشویید. بیش از یک چهارم از شهر را آتش بخش قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض یک تعداد انگشت شماری از بیماران آلوده در زندگی مراقبت مرکز پرستاری در منزل.

با تعداد تایید COVID-19 مورد در حال رشد روز به روز ادامه قرنطینه پاسخ این قدر به سرعت ترک سیستم مراقبت های بهداشتی کوتاه کارکنان و غرق شده است. این وضعیت باعث شده است تا بحث در مراقبت های بهداشتی جامعه در مورد فقط آنچه استانداردهای تجهیزات پزشکی باید قبل از سفارش با استفاده از کارگران قرنطینه — و چه پروتکل های ایمنی نیاز به تبدیل شدن به امری عادی در درمانگاه و اتاق اورژانس.

جنیفر Nuzzo ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت است که در میان کسانی که استدلال بیمارستان ها نیاز به تغییر ،

“این فقط پایدار نیست به فکر می کنم که هر زمان مراقبت های بهداشتی کارگران در معرض آنها را به قرنطینه می شود و به مدت 14 روز. ما می خواهم اجرا از کارکنان مراقبت های بهداشتی” Nuzzo می گوید. هر کسی نشان دادن نشانه هایی از عفونت باید در خانه بمانند او می افزاید: اما ارائه دهندگان که ممکن است در معرض اما نه علامتی نباید لزوما خارج از محل کار.

پاسخ درست او و دیگران می گویند پایین می آید به یک تعادل دقیق از تکامل علم با نیاز به حفظ عملکرد سیستم مراقبت های بهداشتی.

در حالی که بیمارستان ها قرار بود آماده برای چنین وضعیت Nuzzo می گوید برنامه های خود را اغلب ، “وجود ندارد و هر قریب الوقوع بحران بهداشت عمومی آن ممکن است یکی از اولویت های خود را,” او می گوید. از سال 2003 تا سال 2019 فدرال بودجه برای بیمارستان آمادگی برنامه در آمریکا قطع شد و تقریبا در نیمی از.

در شمال کالیفرنیا قرار گرفتن در معرض بالقوه به کروناویروس جدید تشدید شد چرا که بیمارستان ها گرفتار شده بودند غافل توسط جامعه گسترش ویروس و مانع فدرال پروتکل هایی است که در ابتدا محدود تست تشخیصی برای بیماران با سابقه مسافرت به یک کشور که در آن ویروس شناخته شده بود به گردش و یا تماس با یک فرد شناخته شده عفونت است.

“در آغاز [وقوع] این اتفاق خواهد افتاد چرا که شما نمی دانید که بیماران آلوده می شوند و شما تنها بعد متوجه مردم قرار گرفتند می گوید:” گرزگورز Rempala یک ریاضیدان در دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه ایالتی اوهایو که مدل گسترش بیماری های عفونی.

در حال حاضر که به این بیماری تا شروع به گسترش از طریق جامعه هر بیمار با علائم تنفسی به طور بالقوه می تواند آلوده هر چند مقامات بهداشتی توجه داشته باشید احتمال پایین باقی مانده است. به عنوان ارائه دهندگان شروع به طور معمول پوشیدن دنده محافظ و به کارگیری دقیق ایمنی پروتکل های قرار گرفتن در معرض تصادفی باید کاهش پیدا کند.

در واکاویل مورد ارائه می دهد استارک بینش خرید اینترنتی از باریک تست پروتکل در ابتدا ایجاد شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. هنگامی که یک زن بستری شد NorthBay VacaValley بیمارستان با علائم تنفسی در فوریه. 15 ده ها تن از کارگران بیمارستان در رفت و از اتاق انجام وظایف روزانه. روز بعد او را به عنوان وضعیت بدتر شده است, او به دانشگاه کالیفرنیا در دیویس مرکز پزشکی که در آن ده ها تن بیشتر کارکنان به طور بالقوه در معرض.

به این دلیل که زن نیست دیدار با معیارهای تست در محل در آن زمان آن را در زمان روز برای UC Davis برای تصویب به بررسی coronavirus. پس از آزمون برگشتم مثبت حدود 100 NorthBay کارگران ارسال شد به خود قرنطینه برای 14 روز. در UC Davis, 36 اضافی پرستاران و 88 دیگر کارکنان قرنطینه با توجه به اتحادیه های کارگری به نمایندگی از کسانی که کارگران است. (یک سخنگوی UC Davis می گوید: این اعداد و ارقام دقیق نیست اما کاهش یافته است را برآورد.)

“ما در حال استفاده نمی شود به نگران بودن قبل از ما حتی در انجام ترياژ ارزیابی [درباره] آیا بیمار مسری است و می تواند آلوده کارگران بیمارستان می گوید:” دکتر کریستی Koenig های, اورژانس های پزشکی, مدیر شهرستان سان Diego. اما این فکر شروع به تغییر او می گوید: در طول سال 2014 شیوع ابولا. بیمارستان باید به طور معمول ماسک بیمارانی که با علائم تنفسی او می گوید: با توجه به هر گونه بیمار می تواند یک بیماری عفونی مانند سل است.

در عین حال ارائه دهندگان اغلب نمی فکر می کنم در آن شرایط است. “در بسیاری از راه های ما خراب شده چرا که ما از یک جامعه 50 یا 100 سال پیش که در آن عمده قاتلان شدند بیماری های عفونی می گوید:” دکتر مایکل ویلکس یک استاد در دانشگاه UC Davis School of Medicine. “در حال حاضر ما تبدیل شده ایم راضی به این دلیل که عمده قاتلان بیماری های قلبی و دیابت است.”

در مواجهه با این خطر عفونت با بسیاری از بیمارستان ها در حال تقلا برای آموزش مجدد کارگران در اقدامات احتیاطی مانند این که چگونه به درستی فکر و اوردن تجهیزات حفاظت شخصی.

ساتر بهداشت که دارای 24 بیمارستان در شمال کالیفرنیا آغاز شده ramping تا آن سیستم مدیریت اورژانس پنج هفته پیش در آماده سازی برای COVID-19. قبل از آمدن به اتاق اورژانس ساتر بیماران خواسته می شود برای تماس با یک خط تلفن که در آن آنها در حال ارزیابی توسط یک پرستار و یا یک سیستم خودکار طراحی شده برای صفحه نمایش به صورت علائم و نشانه های این ویروس است. کسانی که با احتمال زیاد علائم در حال هدایت به پزشکی از راه دور انتصاب مگر اینکه آنها نیاز به بستری در بیمارستان.

هر کسی که پس از رسیدن به یک ساتر اورژانس با علائم عفونت تنفسی داده می شود یک ماسک و منزوی. “آبریزش بینی و سرفه می توانم به شما بگویم که بسیار. آن می تواند سرد, آن می تواند یک آنفولانزا و در این آب و هوا می تواند آلرژی” می گوید: دکتر لایحه Isenberg, ساتر ارشد کیفیت و ایمنی افسر. یک پزشک یا پرستار در تجهیزات حفاظتی — از جمله N95 ماسک, لباس و عینک ایمنی — مستقر است به ارزیابی بیمار علائم. اگر COVID-19 مشکوک است, بیمار است نقل مکان کرد و به یک اتاق خصوصی.

ساتر درمان چند coronavirus بیمارانی که وارد از تراویس پایگاه نیروی هوایی قرار دارد که evacuees از الماس شاهزاده کشتی کروز قرنطینه در سواحل ژاپن پس از شیوع شناسایی شد پردازنده. این ساتر بيمار قرار داده شده در اتاق فشار منفی به طوری که هوا آلوده نیست گردش به بقیه بیمارستان و کارکنان با استفاده از یک اتاق را خاموش لباس و ماسک.

“ما همه چیز را مثل انسان ممکن است برای به حداقل رساندن تعداد افرادی که برای ورود به [اتاق],” Isenberg می گوید. هنوز هم او می گوید: برخی از کارگران شده اند قرنطینه; ساتر نمی خواهد فاش کل.

همه بیمارستان های در حال تطبیق تا به سرعت. پرستاران ملی ایران, یک اتحادیه به نمایندگی از بیش از 150 ، 000 پرستاران به تازگی برگزار شد یک کنفرانس خبری در بیمارستان بهتر است برای محافظت از کارگران خود را. از 6,500 پرستاران شرکت کننده در یک نظرسنجی در اتحادیه گردش کمتر از نیمی از آنها تا به حال بدست دستورالعمل در مورد چگونگی به رسمیت شناختن و پاسخ به موارد ممکن است از COVID-19. فقط 30 درصد گفت: کارفرمای خود را به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی در دست برای محافظت از کارکنان و اگر وجود دارد افزایش در بیماران آلوده.

به عنوان ویروس همچنان به گسترش بیمارستان باید انباشت چنین تجهیزات بدانند چگونه برای اضافه کردن تخت و برنامه ریزی برای کمبود نیروی انسانی می گوید: دکتر ریچارد Waldhorn یک استاد پزشکی در دانشگاه جورج تاون و کمک پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز که به تازگی همكاري توصیه هایی برای بیمارستان ها در مورد چگونه به آماده شدن برای یک COVID-19 بیماری همه گیر.

بیمارستان ها در حال حاضر باید آموزش دهندگان به گسترش وظایف Waldhorn می گوید. اگر یک بیمارستان می شود غرق پزشکی سپاه ذخیرۀ می شود بسیج می تواند به عنوان شبکه ای از ارائه دهندگان خدمات که داوطلب برای کمک در شرایط اضطراری. هنگامی که کارگران آلوده شده اند و بازیابی آن ممکن است حس را به آنها را در درمان دیگر coronavirus بیماران از آنجایی که آنها به احتمال زیاد خواهد شد که ایمنی.

در نهایت به عنوان یک بیماری گسترده می شود قرنطینه به سادگی متوقف می شود که یک اولویت می گوید: نینا Fefferman یک ریاضیدان و اپیدمیولوژی در دانشگاه-کالج باروخ.

“وجود دارد یک نقطه که در آن ما توقف تلاش برای قرنطینه هر کسی و ما فقط می گویند ما قصد داریم بیشتر مرگ و میر ناشی از آتش نشانی قادر به مبارزه با آتش تر از همه گرفتن این بیماری است.”

قیصر اخبار بهداشت و درمان است که یک غیر انتفاعی سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده. KHN با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de