‘می گویند نام او’: چگونه مبارزه برای عدالت نژادی می تواند جامع تر از زنان

بزرگنمایی این تصویر

معترضان نگه دارید تا روشن خواندن نشانه “#sayhername” در طول یک شب زنده داری برای ساندرا مطلوب در جولای 28, 2015 در شیکاگو است. مطلوب درگذشت تگزاس زندان پس از یک توقف ترافیک برای عدم استفاده از یک سیگنال به نوبه خود تشدید کرد به یک رویارویی فیزیکی. مقامات گفته اند مطلوب به دار آویخته خودش, پیدا کردن او اختلافات خانوادگی. مسیحی K. Lee/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مسیحی K. Lee/AP

Philando کاستیا, Tamir برنج و جورج فلوید. مرگ این سیاه پوست به دست پلیس باید موجب خشم بیش خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند.

مردان تشکیل می دهند که اکثریت قریب به اتفاق مردم به ضرب گلوله و کشته شدن توسط پلیس.

اما اسامی برخی از زنان که بودند به طور کلی از دست رفته از آمریکایی ها’ خاطرات جمعی می گوید Kimberlé Crenshaw از بنیانگذاران و مدیر اجرایی آفریقایی سیاست های فروم. می گویند نام او کمپین ایجاد شده توسط Crenshaw گروه در سال 2014 است که به منظور عبارتند از: زنان در ملی گفتگو در مورد مسابقه و پلیس. چند نام و داستان مانند Breonna تیلور که به ضرب گلوله کشته شد توسط لویی پلیس اجرای بدون دست کشیدن حکم جستجو در ماه مارس شده است بخشی از زندگی مهم جنبش است. اما دیگران نه — زنان مانند میشل Cusseaux و Kayla مور.

در سال 2014 میشل Cusseaux بود به ضرب گلوله پلیس در شهر فینیکس خانه در حالی که آنها در تلاش بودند تا او را به یک مرکز سلامت روان. در سال 2013 پلیس نامیده می شدند به دلیل Kayla مور بود داشتن سلامت روانی بحران در برکلی کالیفرنیا اما او را متوقف تنفس پس از مهار.

“زن سیاه کشته شده اند در بسیاری از همان شرایط به عنوان برادران خود و پدران و فرزندان. آنها کشته رانندگی در حالی که سیاه و سفید بودن در خانه های خود را در حالی که سیاه, داشتن ذهنی بحران در حالی که سیاه و ضرر و زیان خود را درست ثبت نکرده در همان راه” Crenshaw می گوید NPR. “بنابراین می گویند نام او در تلاش است برای افزایش آگاهی و اصرار دارد که به ما می گویند نام خود را چرا که اگر ما می گویند نام خود را ما می توانیم به دانستن بیشتر در مورد خود داستان است.”

در اینجا گزیده ای از همه چیز در نظر گرفته مکالمه.

چگونه است که می گویند نام او حرکت بوده و حرکت رو به جلو در یک لحظه زمانی که دیگر جنبش — Black Lives Matter — بوده است بنابراین بسیار جلو و مرکز ؟

می گویند نام او می بیند خود را به عنوان بخشی از زندگی مهم جنبش است. آنچه ما بسیار امیدوار می گویند نام او می کند این است که به گسترش این مفهوم از چه طریق آسیب پذیری های ضد سیاه, پلیس خشونت به نظر می رسد مانند: معمولی داستان چیزهایی که مردم فکر می کنند اتفاق می افتد, در حال درگیری تا حد زیادی بین مردان است. پس از آن یک نوع معمولی سیاه و سفید مردان راه رفتن پایین خیابان, او مشکوک به نظر می رسد حتی اگر او نیست و پلیس برخورد او. این چیزی است که ما آموزش ببینید. که چیزی است که جورج فلوید مورد تولید برای مردم است.

آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که می گویند: که یک عامل خطر بلکه زمانی که یک زن که رانندگی یک ماشین و یک افسر پلیس ندارد پاسخ او و او را تهدید به تیزر او که به شدت به آن شخص مرده بودن. این نیز لحظات ضد سیاه, پلیس, خشونت, اما آنها به اتفاق می افتد در فضاهای مختلف از ما تصور آنها اتفاق می افتد به بدن های مختلف از ما می توانید ببینید و بنابراین ما می خواهیم برای قرار دادن آگاهی از این لحظه به طوری که جنبش و اصلاحات در واقع می تواند جامع تر و ما امیدواریم که سازنده تر است.

در این لحظه که در آن شده است وجود دارد بسیار تمرکز بر عدالت نژادی آیا شما احساس می کنید امیدوار?

من همیشه احساس می کنم امیدوارم. تا زمانی که نفس در بدن و در بدن دیگران در اطراف ما به منظور بالا بردن آگاهی و به بیان ما امتناع از قبول یا شرایط زندگی در جامعه ای که ما زندگی می کنند و یا از نظر حرکات در برابر کسانی که تبعیض. بنابراین من امیدوار به دلیل وجود امتناع در این نقطه به قبول وضع موجود. من هوشیار هستم در این مرحله از آنجا که من می دانم همیشه می کند که امتناع شامل همه ما که در معرض بسیاری از بحران هایی که ما بیان خواسته های برابر.

NPR Jonaki مهتا و دیو بلانچارد تولید و ویرایش این داستان برای پخش.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>