عربستان سعودی لغو پروازها به عنوان خلیج فارس حرکت می کند حاوی ویروس

دبی, امارات متحده عربی – عربستان سعودی روز شنبه گفت که این امر توقف تمام پروازهای بین المللی به پادشاهی برای دو هفته در آخرین تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

خلیج فارس شده اند تقلا برای مهار این بیماری همه گیر است که به بیش از 100 کشور و آلوده بیش از 130,000 مردم است. از نگرانی های خاص در این نزدیکی است, ایران که در آن یکی از بدترین شیوع بیماری آلوده بیش از 11,000 کشته و بیش از 500.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم از بازیابی, ویروس جدید در چند هفته اما شیوع این بیماری باعث شده است که بیش از 5 ، 000 مرگ و میر در سراسر جهان است.

دولتی در حمله عربستان به نقل از یک ناشناس وزارت کشور گفت: پروازهای خواهد بود لغو شروع یکشنبه.

در امارات متحده عربی مقامات بهداشت دستور داد که سالمندان در خانه بمانند به دلیل شیوع کروناویروس و مقامات گفت: برخی از کارمندان فدرال می تواند شروع به کار از خانه برای مدت دو هفته شروع یکشنبه.

ابوظبی ملی روزنامه گزارش داد که در کاباره ها و رستوران توریستی در امارات تعطیل خواهد شد تا پایان ماه مارس. وزارت فرهنگ و گردشگری نیز به حالت تعلیق در تمام رویدادهای برنامه ریزی شده از جمله کنسرت در ابوظبی. تصمیم گیری می کند گسترش به دبی.

تعدادی از رویدادهای ورزشی مهم کنفرانس ها و گردهمایی های دیگر لغو شده اند در سراسر جهان است. این ویروس بسیار مسری است و حتی کسانی که هیچ علائم می تواند گسترش آن بزرگ تجمعات عمومی به خصوص خطرناک است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر