ائتلاف به رهبری عربستان سعودی می گوید آن هواپیمای جنگی بود ازطریق بیش از یمن

ارومیه – ائتلاف به رهبری عربستان سعودی در یمن گفت: یکی از فلسطینیان به ضرب گلوله کشته شد بیش از یک کوهستانی استان های شمالی, در حالی که ارائه پشتیبانی هوایی به نیروهای دولتی این کشور را گرفته است.

شورشیان موسوم به داعش گفت: آنها این هواپیما را با پیشرفته زمین به هوا, موشک. آنها گفت: ائتلاف به رهبری عربستان سعودی راه اندازی حملات هوایی تلافی جویانه که به کشته شدن بیش از 30 نفر از جمله زنان و کودکان است.

عربستان سعودی وزارت امور خارجه-اجرای آژانس خبری به نقل از سرهنگ ترکی المالکی سخنگوی ائتلاف عنوان کرد و گفت گردباد هواپیمای جنگی متعلق به عربستان سعودی نیروی هوایی به ضرب گلوله کشته شد بیش از استان جوف در اواخر جمعه.

او نگفت که آیا وجود دارد تلفات و یا ارائه جزئیات بیشتر در مورد سرنوشت این هواپیما خدمه.

المالکی گفت: ائتلاف راه اندازی “مبارزه با جستجو و عملیات نجات” در سایت از محل سقوط در جوف و آن را در دست بررسی “ممکن است خسارت های ناخواسته.” او نداد.

Youssef al-Hadri سخنگوی حوثی-اجرای وزارت بهداشت گفت: حملات هوایی تلافی جویانه توسط ائتلاف روز شنبه به کشته شدن حداقل 32 نفر از جمله زنان و کودکان در جوف است که عمدتا تحت کنترل شورشیان.

U. N. انسانی رئیس مجلس در Lise گراند گفت: حملات هوایی در سوریه Maslub منطقه به کشته شدن حداقل 31 غیرنظامی و زخمی شدن 12 نفر دیگر با توجه به مقدماتی زمینه گزارش.

“بسیاری از مردم در حال کشته در یمن. این یک تراژدی و آن را غیر قابل توجیه” او گفت:.

نجات کودکان را محکوم کرد حملات هوایی و گفت: این نشان داد که جنگ در یمن شد “نه کاهش.”

“این آخرین حمله باید به فوریت و به طور مستقل مورد بررسی و عاملان برگزار شد به حساب” گفت: خاویر Joubert, موسسه خیریه کشور مدیر در یمن.

او خواستار توقف فروش سلاح به طرفین درگیر در یمن را جنگ است.

عربستان سعودی و امارات متحده عربی ستون ایالات متحده آمریکا-حمایت ائتلاف خریداری کرده اند میلیاردها دلار ارزش سلاح از کشورهای غربی به خصوص ایالات متحده آمریکا

شورشیان منتشر شد تصاویر گرافیکی نشان دادن تخریب ساختمان ها و وسایل نقلیه و بدن مرده و مدعی شدند قربانیان. آنها نیز منتشر شد فیلم گفته نشان از سقوط این هواپیما عربستان و خرابه های آن.

آمریکا از آغاز جنگ با 2014 تصرف پایتخت یمن توسط حوثیها که کنترل مقدار شمالی کشور در امتداد مرز با عربستان سعودی است. عربستان سعودی رهبری ائتلاف نظامی متفقین با ایران را در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت شده است مبارزه با ایران حمایت حوثیها پس از 2015.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

در امان کمپین عربستان آمار مدارس و بیمارستان ها و مجالس عروسی و کشته شدن هزاران نفر از غیرنظامیان این کشور. حوثیها باید با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و موشک برای حمله به عربستان سعودی است.

این جنگ به کشته شدن بیش از 100 ، 000 مردم و ایجاد بدترین بحران انسانی ترک میلیون ها نفر مبتلا به مواد غذایی و پزشکی کمبود.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im