ساسکاچوان بازگشایی طرح نمی شود و در دو جامعه با COVID-19 شیوع

رجینا—ساسکاچوان برتر اسکات وزارت معارف می گوید که او با اعتماد به نفس در خود طرح دولت برای استراحت و برخی از محدودیت ها در اطراف COVID-19 شروع ماه آینده با وجود دو شیوع این بیماری و مرگ دیگری است.

مقامات بهداشتی گزارش شده از استان ششم مرگ چهار شنبه — یک فرد در 80s در دراز مدت-مرکز مراقبت در La Loche یک روستای دور افتاده 600 کیلومتری شمال غربی ساسکاتون است که در مرکز یک خوشه از موارد در منطقه است.

Lloydminster, یک شهر در ساسکاچوان-Alberta مرز نیز برخورد با شیوع 13 نفر به بیمارستان آن جایی که شده است وجود دارد انتقال در هر دو گروه بيماران و کارکنان.

بیمارستان اتحاد کارگران و بیماران از هر دو استان.

“با وجود این دو جدا شیوع ما اعتماد به نفس است که توسط و بزرگ استان در حال انجام است بسیار خوب” وزارت معارف گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“این است که بسیار متفاوت از اگر ما تا به حال یک افزایش 10 تا 17 (موارد) و پس از آن شاید ادامه رفتن در سراسر استان شد و ما غافل از دقیقا همان جایی که منابع آن بودند.”

این استان همچنین گزارش شده 17 مورد جدید از COVID-19 روز چهارشنبه آوردن مجموع آن تعداد از موارد به 383; 291 نفر داشتن بازیافت.

مرحله اول از این استان طرح آرامش محدودیت است به اثر دوشنبه هنگامی که خدمات پزشکی مثل دندانپزشکی دفاتر می توانید شروع به دیدن بیشتر بیماران است.

وزارت معارف گفت: به دلیل شیوع بیماری اولین مرحله از این طرح نمی شود به Lloydminster و La Loche.

او گفت که او خواسته است برای آزمایش های بیشتری انجام شود تا در داخل و اطراف La Loche و سلامت سازمان در روند استقرار تا 100 کارکنان جدید برای انجام آزمایش و تماس با ردیابی.

وزیر روابط دولت نیز مجموعه ای به صحبت با شمال و بومی رهبران شنبه در مورد آنچه در دراز مدت محدودیت های مسافرتی می تواند مانند نگاه برای منطقه است.

هفته گذشته وزارت معارف اعلام کرد سفر بود که محدود به شمال دور بود و نه توصیه می شود بین جوامع وجود دارد.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

“(محدودیت ها) به خوبی ممکن است استراحت در برخی از مناطق که در آن ما باید تعداد زیادی از موارد مثبت در این نقطه در زمان” برتر گفت. “اما آنها به خوبی ممکن است افزایش در برخی مناطق در داخل و اطراف La Loche منطقه است.”

این ساسکاچوان اقتدار بهداشت همچنین گفت: یک کارمند در بیوول کلی فروشگاه در جنوب La Loche دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. آن گفت: مشتریانی که در آنجا متوقف شده بیش از دو هفته گذشته باید منزوی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de