سانتا مونیکا شهرستان مدیر ریک کول استعفا داد, با استناد به بخش بیش از coronavirus کاهش بودجه

سانتا مونیکا شهرستان مدیر ریک کول استعفا جمعه با استناد به بخش بیش از کاهش بودجه شدید به رمان coronavirus decimates ثروتمند ساحل شهر مالیات بر درآمد.

با رستوران ها و فروشگاه ها بسته از اواسط ماه مارس برای جلوگیری از گسترش ویروس مقامات شهرستان در حال طرح ریزی یک $72 میلیون کمبود را از طریق پایان ماه ژوئن و دیگری $154 میلیون کسری برای سال بعد.

کول شده است زیر آتش توسط برخی از ساکنان که او را متهم به عجله برای قطع برنامه ها و کارکنان شهرستان. یک طومار خواستار حذف کول و دستیار شهرستان مدیر کتی Lichtig دریافت بیش از 2800 امضا.

“ریک و کتی در حال سوء استفاده از قدرت در حالی که این شهر در وضعیت اضطراری و نیز بهره برداری از اورژانس به سرزنش coronavirus برای وضعیت وخیم مالی ما در” طومار متحده است.

تبلیغات

در وداع پیام در وب سایت شهر کول گفت: این کسر بودجه ایجاد شده توسط نیاز به اجتماعی فاصله “قرار می دهد همه ما در یک تقریبا غیر ممکن است وضعیت.”

“این تقریبا به طور قطع خواهد شد در نتیجه کاهش پرسنل خواهد شد که ویرانگر به معیشت همکاران من با افتخار به سرب و ویرانگر به خدمات اجتماعی من شده است متعهد به افزایش,” او نوشت.

او گفت که او شناخت خود را از محدودیت ها و ارائه به گام را به منظور تسهیل لازم است از بالا به پایین و بازسازی در شهرستان دولت.

او همچنین با اشاره به استرس از خدمت به این شهر خدمات اورژانس مدیر در طول بیماری همه گیر کوروناویروس که او گفت: “قرار است من مستقیما در خط آتش برای هر کسی نسبت به هر جنبه ای از این شهرستان در پاسخ به اورژانس.”

تبلیغات

روز سه شنبه شورای شهر تصویب یک طرح تشویقی برای کارگران شهرستان به ترک شغل خود را با پرداخت 10 ، 000 دلار یا $15,000 بسته تصدی.

کول که ساخته شده بیش از $340,000 یک سال موافقت کرده بود را به 20% کاهش پرداخت.

شورای برنامه ریزی یک جلسه ویژه برای شنبه بعد از ظهر به نظر کول استعفا و انتصاب یک دولت موقت شهرستان manager.

شهردار کوین McKeown گفت: او سپاسگزار کول “دست ثابت” و راهنمایی در مورد مسائل از جمله نمایشگاه خط فرمت به سانتا مونیکا و بسته شدن این شهر فرودگاه.

تبلیغات

“او قرار داده و قلب و روح خود را به ساخت سانتا مونیکا یک مدل از 21 قرن, شهرستان, دولت, داده محور متمرکز و مشترک” McKeown گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “من فقط می توانید تصور کنید که چقدر دردناک است برای او در حال حاضر به نشان می دهد از طریق خود عمل چگونه coronavirus همه گیر و حاصل فروپاشی اقتصادی ساخته شده اند دردناک فداکاری اجتناب ناپذیر راست به بالا در شهرستان سالن.”

کول دهه تجربه در دولت آغاز به عنوان یک عضو شورای شهر در پاسادنا و شهرستان مدیر در آزوسا و ونتورا. او منصوب شد سانتا مونیکا شهرستان manager در سال 2015 پس از خدمت به عنوان یک لس آنجلس معاون شهردار نظارت بر بودجه و نوآوری و فن آوری است.

در شهرستانها مانند سانتا مونیکا, شهرستان, مدیر, برخوردار عظیم قدرت به عنوان رئیس روز به روز مدیر مسئول اجرای سیاست های تعیین شده توسط منتخب شورای شهر است.

بسیاری از ساکنان نوشته اند به مقامات شهرستان ترغیب آنها به قطع برنامه هایی مانند ورزش و جوانان این شهرستان در پایداری محیط زیست ،

تبلیغات

“این سخت است به این باور است که یک شهر به عنوان ثروتمند به عنوان سانتا مونیکا به این کاهش پس ناگهان” نوشته یکی از ساکنان امی Bentz. “هنگامی که COVID-19 رکود را تصویب کرده است ما هنوز هم نیاز به این برنامه های ارزشمند برای حمایت از ما جوانان است.”

در روز شنبه جلسه شورای شهر برگزار شد از راه دور کول هشدار داد مشکلات مالی پیش رو است. او اشاره کرد که ساکنان ایده های خلاقانه برای اجتناب از کاهش محبوب, برنامه, زمانی که بسیاری از کسانی که راه حل ها ممکن است به علت محدودیت های اداری.

“اگر من باید قربانی این, اگر من باید به گوینده خبر بد من آماده برای انجام این کار است چرا که کار من تحت منشور” او گفت:. “این چیزی است که شما به من استخدام را انجام دهد.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im