سانتا کلاریتا اعلام coronavirus اورژانس; سحر و جادو کوه بسته از طریق مارس

سانتا کلاریتا اعلام وضعیت اضطراری جمعه برای مقابله با کروناویروس.

تحت نظم همه غیر ضروری شهرستان خدمات معلق خواهد شد به مدت 14 روز و تمام امکانات شهری بسته خواهد شد ،

این حرکت به عنوان Six Flags Magic Mountain, واقع در شهر اعلام کرد که تعلیق عملیات از طریق پایان ماه مارس.

L. A. شهرستان عامه و تایید هشت مورد جدید از رمان coronavirus جمعه آوردن محلی در مجموع به 40.

تبلیغات

سه تا از این موارد به احتمال زیاد نتیجه جامعه انتقال به عنوان منبع قرار گرفتن در معرض ناشناخته است. دو نفر از این افراد در بیمارستان بستری هستند, بهداشت عمومی, مدیر دکتر باربارا فرر گفت: در یک کنفرانس خبری.

بیمارستان کودکان لس آنجلس گفت: در انتشار اخبار جمعه که آن را درمان یک کودک بین سنین 6 و 9 با COVID-19. کودک که تا به حال هیچ سابقه ای از سفر است و نامربوط بیماری زمینه ای بود که در انزوا بودند به عنوان پدر و مادر این بیمارستان گفت.

مقامات گفتند که انتظار می رود موارد به گسترش به طور قابل توجهی به عنوان مردم بیشتر تست شده است. فرر گفت: L. A. شهرستان رو بیشتر تست کیت های این هفته اشاره کرد که آزمایش اولیه محدودیت ها ساخته شده اند برآورد دشوار است برای جمع آوری.

“آن بسیار سخت به می دانم که چگونه بسیاری از موارد ما,” او گفت:.

تبلیغات

روز دوشنبه L. A. مقامات شهرستان خواهد شد مکان های جغرافیایی و گروه های سنی از موارد شناخته شده. کسانی که ممکن است در تماس نزدیک از افرادی که تست مثبت برای این ویروس ممکن است شروع به دریافت “پتو قرنطينه” به جای اینکه مصاحبه اول فرر گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet