سان فرانسیسکو Enlists یک کلید لاتین محله در Coronavirus تست

بزرگنمایی این تصویر

یک پروژه در سان فرانسیسکو به برآورد گسترش coronavirus در سخت ضربه محله گسترش یافته تست به هر کس بیش از سن 4 در یک گسترده نوار منطقه ماموریت این هفته از جمله در یک پاپ آپ در سایت گارفیلد مربع است. اریک Westervelt/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اریک Westervelt/NPR

به عنوان کارشناسان بهداشت عمومی تمنایی برای شهرها و ایالات متحده به طور چشمگیری افزایش مقیاس و سرعت تست و تماس با ردیابی برای coronavirus محققان در سان فرانسیسکو با حمایت ده ها تن از داوطلبان راه اندازی یک تلاش بلند پروازانه برای تست هر کس بزرگتر از 4 سال در یک بخش از یک سخت ضربه محله. آنها خواستار تلاش “Unidos en Salud – ایران سلامت.”

اپيدميولوژيستها و دیگران در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو در حال تلاش برای تعیین چگونه عمیقا ویروس نفوذ این یکی از پرجمعیت بخش از سان فرانسیسکو ماموریت منطقه یک gentrifying اما هنوز هم عمدتا لاتین محله.

“در حال حاضر تمام اطلاعات ما حقیقتا از افرادی که بیمار هستند می گوید:” دکتر گابریل چامی استاد بیماری های عفونی و پزشکی در UCSF است که کمک به سرب تست مطالعه است. “این نوع از نوک کوه یخ است. ما می دانیم که. تا چه حد و یا چه اندازه است که کوه یخ است که در خارج از بیمارستان نیاز به تعیین خواهد شد. هدف از این مطالعه این است که برای درک ارزش گسترش آزمایش به افراد بدون علائم” در اطراف منطقه.

هدف این است که برای تست هر کس بیش از سن 4 زندگی می کند که در سرشماری دستگاه – بیش از 5700 ساکنان به طور همزمان برای هر دو عفونت فعال (با استفاده از آزمون PCR از طریق بینی و سواب گلو) و برای گذشته قرار گرفتن در معرض ویروس (با استفاده از آنتی بادی آزمون از طریق یک انگشت-خراش نمونه خون). که نوع دو تست از هر فرد فراهم می کند اطلاعات مهم نه تنها در مورد عفونت فعال در این محله در حال حاضر, اما همچنین در مورد تعداد افرادی که در معرض شده اند در گذشته و ممکن است یا نه ممکن توسعه علائم.

کالیفرنیا هنوز هم فقط تست شده کمی بیش از 1 درصد از جمعیت این ایالت.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom بارها متعهد به سطح شیب دار بالا و تست تماس با ردیابی که در آن تست شده است محدود و یا غیر موجود. که شامل برخی از مناطق روستایی از دولت و همچنین برخی از جوامع هستند که تا حد زیادی آفریقایی-آمریکایی و لاتین — گروه شده اند که به خصوص سخت-آمار کروناویروس در آمریکا

و دولت به تازگی برای اولین بار در کشور با توجه به Newsom به توصیه می کنند که همه افراد بدون علامت در برخی معرض خطر تنظیمات مانند ساکنان و کارکنان پرستاری در خانه و در زندان های تست شده برای ویروس.

این آزمون بیشتر است.

“آنچه ما انجام می دهیم در اینجا اساسا در این سرشماری دستگاه چیزی است که کشور نیاز به قادر به انجام برای باز کردن back up می گوید:” جان Hasancan که با Covid19 Latino نیروی کار که بسیج داوطلبان, سازمان های غیر انتفاعی و لاتین گروه های اجتماعی برای کمک به تست پروژه.

“ما باید قادر به انجام تست انزوای دنبال تماس ردیابی. و تا زمانی که ما می توانید انجام دهید که” او می گوید: “چیزهایی که نمی خواهید به بازگشت به حالت عادی است.”

این تست برای این پروژه آغاز شد که روز شنبه گذشته در چندین مدرسه و پارک برنامه ریزی شده است برای اجرا از طریق پایان روز سهشنبه با برخی از پيگيری های به عنوان مورد نیاز برای افرادی که قادر به ترک خانه های خود.

ماموریت منطقه, یک منطقه در اطراف سان فرانسیسکو 18th قرن ماموریت دولورس است که بخشی از سان فرانسیسکو سخت ترین ضربه توسط این ویروس تا کنون انعکاس رشد نابرابری درآمد و مراقبت های بهداشتی و نابرابری در این شهرستان است. Latinos 15 درصد از سان فرانسیسکو اما جمعیت را تشکیل می دهند بیش از 25 درصد از تایید COVID-19 موارد با توجه به داده ها از شهرستان در بخش بهداشت عمومی.

شهرستان, بهداشت, مدیر, دکتر گرانت, Colfax روز دوشنبه گفت: San Francisco نیاز به دو تا سه بار تست بیشتر از سطح فعلی قبل از آرامش بخش بهداشت عمومی stay-در-خانه سفارشات و اجتماعی دیگر فاصله گرفته است.

چند شهرستانها ایالات متحده تلاش کرده اند به آزمون نزدیک به همه. روستایی تلورید Colo., یکی شهر که به اکثریت ساکنان آن آنتی بادی آزمایش به امید تعیین چه درصدی از مردم تا به حال سابقه عفونت با ویروس. تلاش سودمندی به تلورید blunted شد اما یک پیش بینی نشده در سه هفته تاخیر در گرفتن نتایج تست برگشت.

“خوب همه ما نیاز به فاصله اجتماعی” داوطلب در سان فرانسیسکو گفت: مردم روز دوشنبه و در یک خط طولانی کشیده است که در اطراف این ماموریت را گارفیلد مربع است. پرستاران و پزشکان و داوطلبان در دنده محافظ با عجله در سراسر سفید pop-up چادر در یک زمینه که در روز قبل از coronavirus شده اند که پر از بازی های فوتبال و کودکان و نوجوانان.

“هر گونه علائم مانند تب ؟ هر سرفه خشک پرسید:” دانشجوی پزشکی خورخه فرناندز به عنوان او همچنین از تلاش برای قرار دادن مردم در سهولت در حالی که آنها منتظر بینی گرد و خاک و اثر انگشت-خراش نمونه خون از هر آزمون.

“منظورم این است که برخی از مردم [در حال] شوخی مانند این است که تو مثل یک ریزتراشه شما در حال جایگزینی?’ “فرناندز گفت: از بینی گرد و خاک و خنده. “اما من فکر می کنم برای اکثر مردم درک کنند که آنچه که ما در حال انجام در اینجا است که واقعا مهم است به درک جمعیتی از این ویروس است.”

UCSF محققان امیدوارند که نتایج این تست PCR در عرض 72 ساعت. این آنتی بادی, نتایج آزمون, اما, را به سه تا چهار هفته است. در گیر مطالعه است که سریع ردیابی UCSF محققان می گویند و آنها امید به انتشار نتایج خود را در پایان ماه مه.

آزمون رایگان به مردم پرداخت شده توسط UCSF در همکاری با چان-زوکربرگ Biohub و جداگانه بشردوستانه ابتکار عمل که کمک به گسترش UCSF ظرفیت به روند coronavirus آزمون.

مردم در انتخابات خوب بوده و تا کنون UCSF, محققان می گویند. تا پایان روز دوشنبه بیش از 2500 ساکنان شده بود را آزمایش کردند. به مردم نشان می دهد تا یک ارتش کوچک از داوطلبان برای پروژه آمار خیابان شروع شنبه, ضربه زدن بر روی درب و عبور از آگهی در زبان انگلیسی و اسپانیایی — ارائه اطلاعات در مورد پروژه های در حال انجام در تست سایت های راه اندازی در اطراف محله.

که توجه مردم محلی از جمله نرما گارسیا. “من فکر می کنم آن را خوب است برای من که می دانم به اقدامات احتیاطی برای محافظت از افراد دیگر همسایه من, جامعه,” او می گوید.

با پوشیدن ماسک محافظ آنها به عنوان منتظر در صف برای یک آزمون چهار شنبه, ماموریت ساکنان جانت گریگ و ایان Schillebeeckx هر دو روت دانشمندان و گفت: آنها شروع به پریدن کرد در این فرصت برای آزمایش زمانی که آنها را دیدم بروشور در مورد آن.

“بسیاری از افراد آزمایش شده اند علائم. بنابراین رای مثبت به طور مصنوعی بالا” گریگ گفت. “بنابراین من فکر می کنم فقط یک حس بهتر از چگونه بسیاری از مردم در این منطقه در واقع آن را دارند و یا داشته اند آن را — آن را مفید خواهید بود.”

افرادی که تست مثبت خواهد شد را دنبال کنید تا “تماس با ردیابی” تلفن و متون از UCSF کارشناسان که به عنوان NPR گزارش در حال کار با این شهر در بخش بهداشت و درمان و لاتین نیروی کار. از آنها خواسته خواهد شد به خود قرنطینه به مدت دو هفته.

Hasancan با Latino Covid19 نیروی کار که زندگی در این محله می گوید که یک مانع برای تست برای برخی در جامعه است. آنها ممکن است خانواده ها تنها نان آور درآمد او می گوید و ترس از 14 روز در قرنطینه و از دست دادن درآمد اگر آنها تست مثبت — آنها نمی خواهند بدانند که اگر آنها به این ویروس.

“شاید شما ثبت نشده و نمی تواند از دست کار می کنند و نمی فدرال محرک چک. بنابراین فقط کل این عوارض برخی از ترس و وحشت و نگرانی و اضطراب. و بنابراین ما در حال تلاش ما بهترین کار را از طریق آن و پیام این واقعیت است که نگاه در هسته خود این می تواند زندگی یا مرگ,’ ” Hasancan می گوید.

جاناتان مارکز پیام. او در خط با بستگان. 19 ساله گفت: آنها می خواستند برای گرفتن آزمایش برای صلح از ذهن و کمک به نگه داشتن خود و همکاران امن است. برخی از مردم در جامعه خود او اشاره کرد در حال کار دو یا سه شغل برای گرفتن مالی — اغلب در خط مقدم و تحویل کار تمیز کردن.

“یک مثال [در] خانواده — دو نفر از اعضای خانواده من کار تمیز کردن خانه” مارکز گفت. “پس از آن نه تنها برای آنها بلکه مردم آنها کار با. آزمایش کمی امن تر – و امیدوارم بازگشت به کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

19 ساله دانشجو همچنین با این نسخهها کار در San Francisco Giants’ اوراکل پارک در طول فصل بیس بال. مارکز گفت: او می خواهد به دانستن به همان اندازه به عنوان او می تواند قبل از مدرسه و بیس بال بازگشت.

مارکز فقط نمی دانیم که آن خواهید بود.

tinyurlis.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>