سان فرانسیسکو استقرار coronavirus کارآگاهان به ردیابی گسترش و کمک به شروع بازیابی

سان فرانسیسکو مسئولان شهرستان گفت: آنها ramping تا یک تماس با ردیابی پروژه است که امیدواریم که آنها در نهایت خواهد بود مستقر در سراسر منطقه خلیج در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

مقامات شهرستان گفت: تا کنون 50 کتابداران شهرستان و کارگران و دانشجویان پزشکی آموزش داده شده است برای انجام ردیابی. پروژه استقرار یک برنامه توسعه یافته توسط Dimagi Inc., به سود شرکت نرم افزاری است که کار با دولت فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

دکتر گرانت, Colfax, سان فرانسیسکو مدیر بهداشت عمومی گفت: در یک کنفرانس خبری که در شهر امیدوار به 150 نفر آموزش دیده در دو هفته. این شهر در حال حاضر به زبان انگلیسی و اسپانیایی زبان ردیاب اما نیاز به گسترش به کارگران مسلط به زبان ماندارین, لهجه کانتونی و تاگالوگ, او گفت:.

این کارگران را از تماس با افرادی که در تماس با یک فرد که دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و سپس در بررسی روزانه یا متن و یا تلفن برای نظارت بر علائم.

تبلیغات

Colfax به نام تماس با ردیابی “بستر خوب و سلامت عمومی است.” این شهرستان با همکاری دانشگاه سان فرانسیسکو در این پروژه است.

او گفت: آن ضروری بود که همکاری با این انتقالها — شده اند وجود دارد موارد که در آن مردم را رد و تاکید کرد که غربالگری انجام می شود محرمانه است و هیچ اطلاعات خواهد بود با توجه به مقامات اداره مهاجرت.

“ما در حال رفتن به برای درخواست اطلاعات حساس و یا شماره امنیت اجتماعی یا شهروندی وضعیت” Colfax گفت. “ما در حال درخواست برای اطلاعات است که ما نیاز به اطمینان حاصل شود که فرد به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.”

شهردار لندن نژاد گفت: در کنفرانس خبری که هنگامی که زمان می آید به نظر آرامش بخش برخی از پناهگاه در محل محدودیت تماس, ردیابی بسیار مهم خواهد بود برای حفاظت از سلامت عمومی است.

تبلیغات

“ما نیاز به این تماس ردیابی برنامه در محل به طوری که ما در حال مجهز برای پاسخ به موارد جدید و نگه داشتن این ویروس از گسترش خارج از کنترل” او گفت:.

این شهر در حال افزایش است coronavirus تست وجود دارد اما همچنان با کمبود سواب و از آنچه Colfax به نام “gunk” قرار داده شده بر روی گرد و خاک برای تثبیت نمونه آن را به عنوان حمل و نقل به ماشین آلات.

“بزرگترین مانع بی ثباتی است از زنجیره تامین,” او گفت:. “من نمی دانم به طور منظم چگونه بسیاری از سواب ما می توانیم انتظار می رود.”

رئیس پلیس William Scott, که او نیز صحبت کرد و در کنفرانس خبری گفت: مردم باید به سان فرانسیسکو به صورت سالانه مارس 20 یا 4/20 جشن از ماری جوانا. خیابان ها بسته خواهد شد و مکان های که در آن حشیش سیگاری ها را جمع آوری کرده اند در گذشته خواهد بود حصار خاموش, او گفت:.

تبلیغات

“اگر ما به استناد, ما,” او گفت:. “اگر ما به دستگیری ما خواهد شد.”

این شهر همچنان به داشتن مشکل با چادر encampments. یک شهر مسئول بی خانمان کار گفت: مسئولان از رفتن به این encampments به طور منظم به توضیح این بیماری همه گیر و به اصرار دارند که چادر منتقل شش فوت از هم جدا. اما زمانی که آنها بازگشت به بلوک همان روز بعد یک چادر جدید قرار داده شده در شش پا به فضای رسمی گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im