سن دیگو سمفونی جدید ساحلی محل پوسته آماده برای تابستان اولین

سن دیگو سمفونی شروع یک فصل جدید با جولای 10 باز از آن, جدید, در طول سال $45 میلیون, هوای آزاد, کنسرت ها و رویدادهای محل پوسته.

امکانات جدید جایگزین خواهد شد سمفونی دیرین فصلی بیسید شبهای تابستان محل واقع شده بود در همان مرکز شهر Embarcadero مارینا پارک جنوبی سایت اما تا به حال به راه اندازی از ابتدا هر ماه ژوئن و پس از آن جدا شده و در ماه سپتامبر.

این پوسته است که نام هر دو برای خود طراحی و به افتخار آن اسکله محل بین کورونادو و مرکز کنوانسیون سان دیگو. این محل جدید خواهد شد از ویژگی های یک 13,015 فوت مربع, هوای آزاد, مرحله, پناه میبرند با 57-فولاد پوسته که اقدامات 33,000 فوت مربع وزن 270,000 پوند است و با پوشش دو لایه سفید پی وی سی-مانند پارچه. ظاهر آن ممکن است یادآوری برخی از concertgoers از صمیمی تر از نسخه هالیوود باول.

به مناسبت اولین پوسته از 111 سال سمفونی برگزار خواهد شد طولانی ترین تابستان-و-فراتر از, هوای آزاد, کنسرت های نجومی در تاریخ آن است. تایید هنرمندان شامل jazz guitarist, Pat Metheny نیوزیلند گروه راک شلوغ خانه Motown افسانه اسموکی رابینسون و Gladys Knight و برادوی آواز ستاره Audra مک دونالد برنادت پیترز و جنیفر هادسون.

تبلیغات

رافائل پیار که در پاییز گذشته عرضه به عنوان سمفونی موسیقی جدید, مدیر انجام خواهد شد حداقل دو کنسرت در تابستان امسال در پوسته شروع با جولای 10 فصل بازکن.

“پوسته اضافه خواهد شد تا حد زیادی به طراوت و چالاکی از شهر ما” سمفونی اجرایی مارتا Gilmer گفت. “و با وجود اجراهای ما در حال تولید است که شما نمی قادر خواهد بود برای شنیدن هر جای دیگری.”

The Shell

خدمه ساخت و ساز با این نسخهها کار در سن دیگو سمفونی جدید برگزاری کنسرت پوسته واقع در Embarcadero مارینا پارک جنوبی پشت مرکز کنوانسیون سان دیگو.

(Eduardo Contreras / San Diego Union-Tribune)

2020 وارد زمین در محل جدید نیز شامل پسران ساحل, مکزیکی ranchera موسیقی عماد آیدا کووا, neo-R&B ستاره ماکسول و خواننده Bobby McFerrin یکی از سه نوازنده به نام یک سال 2020 موقوفه ملی برای هنر, موسیقی جاز, کارشناسی ارشد honoree.

تبلیغات

پوسته باید انعطاف پذیر صندلی ظرفیت را قادر خواهد ساخت که آن را به جای بین 2000 و 10000 شرکت کنندگان در هر رویداد به عنوان مخالف از 2900-به-4,000 ظرفیت در سمفونی 2019 تابستان کنسرت.

بسیاری از 2020 فصل کنسرت را به یک صندلی ظرفیت 3,660 تعدادی که افزایش خواهد یافت و به حدود 5000 برای جنیفر هادسون 12 جولای کنسرت و 6000 برای 1812 چایکوفسکی دیدنی کنسرت در سپتامبر. 13.

زمین برای محل جدید شکسته شد در پاییز گذشته پس از بندر سن دیگو توافق برای اجاره یک 3.68 هکتار در سایت Embarcadero مارینا پارک به سمفونی تا 50 سال است. علاوه بر آن دائمی مرحله جدید این پوسته را شامل پشت صحنه اتاق پانسمان با دوش, سایت کتابخانه موسیقی به خانه موسیقی نمرات انجام شده توسط ارکستر و یک سالن VIP.

عقب مرحله منطقه را شامل خواهد شد 5,445 فوت مربع مشاهده عمومی عرشه. این سمفونی نیز ساختمان 68-غرفه دستشویی که بخشی از آن باز خواهد شد در طول سال به مردم است. این کنسرت در سایت نیز اجاره می شود آن را برای توابع خصوصی گروه جلسه در مجاورت مرکز کنوانسیون سان دیگو و یا حوادث دیگر.

اگر همه می رود با توجه به طرح این پوسته می تواند به سرعت تبدیل به یک دارایی برای شهرستان و سمفونی که سالانه سقوط-طریق-کنسرت بهار فصل برگزار می شود در داخل خانه در مرکز شهر در این نزدیکی است, Joan و اروین Jacobs مرکز موسیقی. جدید, در بیرون محل برگزاری شده است بودجه تا حد زیادی با کمک های مالی خصوصی سمفونی مدیر عامل Gilmer اشاره کرد.

“پوسته شده رویا و امید بسیاری از مردم برای مدت زمان طولانی — 17 سال — های آینده با هم از طبیعت و فرهنگ” او گفت:.

“من بسیار احساسی در مورد آن چرا که این سایت را ایجاد کرده است خاطرات باور نکردنی برای مردم که با حضور در کنسرت در آن برای مدت زمان طولانی. اما این همچنین فرصتی است برای کسانی که شده اند در اینجا و در عین حال آن را کشف کند.”

که در آن سمفونی قبلی کنسرت تابستان فصل به طور معمول فرار از اواخر ژوئن تا اوایل سپتامبر سال 2020 نسخه را گسترش از 10 جولای تا اکتبر. 1. گسترش گنجایش بدان معنی است که به جای برخی از همان کنسرت تکرار شود بیش از دو شب متوالی — به عنوان مورد حداقل شش بار در سال 2019 — انواع بیشتری از فردی کنسرت برگزار می شود.

تبلیغات

در این مرحله خواهد بود مجهز به یک مایر صدا صورت فلکی سیستم همراه با گسترده جدید سیستم روشنایی. به جز VIP جداول بلافاصله در مقابل, مرحله, صندلی مناطق خواهد شد در به آرامی شیب دار تراس مطلوب ارائه دیدگاه های هنرمندان.

حداکثر سطح حجم به صورت تمام کنسرت خواهد بود 98 دسی بل است. مانیتورینگ صوتی دستگاه نصب خواهد شد در سراسر خلیج در کورونادو برای اطمینان از سطح حجم وجود ندارد بیش از 45 دسی بل در طول کنسرت های برگزار شده در پوسته.

“ما در حال سرمایه گذاری مقدار قابل توجهی از پول را به این برتر برگزاری” Gilmer گفت. “این برای ما مهم است که ما همه چیز را راست.”

در حال حاضر, حداقل, محل خواهد بود به سادگی شناخته شده به عنوان پوسته بدون نام حمایت از شرکت های بزرگ چسبیده به آن چه که می تواند تغییر کند.

“این یک امکان مجزا,” Gilmer گفت. “اما یک تصمیم ممکن است ساخته شده به انجام این کار تا یک سال آینده.”

تحت هر نام او گفت: این پوسته باید رشد.

“وجود خواهد داشت برنامه نویسی در طول سال در پوسته” Gilmer گفت. “اما فصل بعد است:” چگونه می تواند ما را در فعال کردن پارک در پوسته پارک؟’ چرا که 85 درصد از این پارک باقی خواهد ماند و برای عموم…. وجود دارد بیشتر فصل ها و نوآوری های به آمده به دلیل آن استقبال برگزاری.”

Varga می نویسد: San Diego Union-Tribune.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im