سن دیگو کلانتر موافقت برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مهاجرت

سن دیگو شهرستان کلانتر به اشتراک گذاری سوابق افرادی که شد با عنوان جرم جنایی دستگیر و با مقامات اداره مهاجرت تبدیل شدن به اولین آژانس های اجرای قانون محلی در پنج کشور مطابق با خواسته های غیر معمول برای اطلاعات مقامات روز جمعه گفت.

در هفته های اخیر ایالات متحده مهاجرت و گمرک صادر کرده اداری احضاریه — امضا شده توسط یک مقام مهاجرت نه یک قاضی — به دولت های محلی و سازمان های اجرای قانون در کلرادو, کانکتیکات, New York, اورگان و کالیفرنیا.

کلانتر لایحه گور را اعلام, در بیانیه ای از گروه خود را اواخر روز پنجشنبه در آمد کمتر از یک هفته پس از یخ صادر چهار احضاریه تنها آنهایی که تا کنون در کالیفرنیا است. این سازمان برای اولین بار در تمام پنج کشور مطابق با درخواست های یخ سخنگوی مک لورن گفت.

تقاضا برای اطلاعات در میان چندین اخیر حرکت های برگ برنده دولت در برابر آنچه آن را در نظر “محراب” حوزه های قضایی که اتخاذ قوانین و سیاست ها به منظور محدود کردن همکاری با مقامات اداره مهاجرت.

تبلیغات

“در حالی که کلانتر می کند اجرای قوانین مهاجرت ما موظف به پیروی از قانونی صادر احضاریه” این گروه خواند.

گروه گفت: دولت قانون که به شدت محدودیت همکاری با مقامات اداره مهاجرت نمی کند به صراحت آدرس احضاریه. آن گفت: قبلی درخواست برای اطلاعات شده اند و داوطلبانه است.

“فدرال حکم ایجاد یک اجباری تعهد قانونی است و نه “همکاری” بیانیه بخوانید.

Monika Langarica یک وکیل در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در سن دیه گو و امپریال شهرستان گفت: دولت قانون که کلانتر ذکر کالیفرنیا ارزش عمل به وضوح ممنوع های غیر عمومی اطلاعات شخصی با یخ. او گفت که این گروه باید نیاز به دادگاه احضاریه صادر شده.

تبلیغات

“یخ را با صدور احضاریه و کلانتر, پتانسیل انطباق خطر انداختن امنیت عمومی و جامعه اعتماد” او گفت:.

دفتر کالیفرنیا دموکراتیک دادستان کل خاویر بکررا کاهش یافته است به نظر.

گور است جمهوری منتخب به طور رسمی حزبی موقعیت و رئیس سابق اف بی آی سن دیگو ، او شناخته شده نیست به عنوان یک فتنه در مهاجرت.

رابرت آبجو آمریکا وکیل در سن دیگو گفت: بخش کلانتر انطباق با دو احضاریه بودند که با توجه به این هفته. اطلاعات بر روی دو نفر دیگر به علت است در هفته آینده.

یخ صادر آخرین دور از احضاریه جمعه به چندین سازمان در اورگن — ایالتی اورگان پلیس, Hillsboro, اداره پلیس واسکو شهرستان کلانتر دفتر و Clackamas County Sheriff ،

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>