سن دیگو شهرستان برطرف محدودیت در اقیانوس دسترسی به, حکم پوشش صورت

San Diego County مقامات دوشنبه اعلام کرد که محدودیت محدود کردن اقیانوس دسترسی خواهد بود برداشته هموار کردن راه برای شهرستانها در سراسر منطقه به بازگشایی سواحل به عنوان به زودی به عنوان دوشنبه.

این تصمیم به این شهرستان وارد شده یکی دیگر از 183 مورد از COVID-19 و دو مرگ و میر بیشتر. بالاتر مورد کل بود تا حدودی نسبت به تعداد بالاتر از آزمایشات انجام شده در روز قبل از. مقامات گفت: 3,122 آزمون انجام شد پنج شنبه — 867 بیشتر از روز قبل.

شهرستان سرپرست ناتان فلچر تاکید کرد که فرد در حوزه های قضایی نیاز به تصمیم گیری برای خود را هنگامی که و چگونه آنها را باز سواحل است. شهرستانها همچنین می توانید انتخاب کنید به بیشتر محدود.

“ما قطعا درک اهمیت ویژه ای اقیانوس به جامعه ما به جامعه ما به راه ما از زندگی” فلچر گفت. “از آن جایی که ما شنا گشت و گذار کنید و از نو خلق کردن. اقیانوس یک نماد است که ما به عنوان سن Diegans و آن را مناسب در این نقطه است که ما برای باز کردن دسترسی محدود به اقیانوس است.”

تبلیغات

این تغییر به این منطقه بهداشت عمومی منظور می رود به اثر دوشنبه بازگشایی و اقیانوس به شنا, گشت و گذار, قایقرانی و paddleboarding. تصمیم به صدق نمی کند دولت در سواحل و پارکینگ بسته باقی خواهد ماند.

گروه فعالیت های قایقرانی باقی خواهد ماند و ممنوع است. در حالی که ساکنان می تواند راه رفتن و دویدن در کنار ساحل, آنها نمی نشستن و یا دراز کشیدن.

“ما باور داریم که ما می توانیم از این مرحله و این عمل در راه است که سازش تلاش های ما برای محافظت از بهداشت عمومی است اما ما نیاز به کمک به اطمینان از انطباق” فلچر گفت.

مقامات نیز الزامی است که ساکنان که خانه های خود را ترک پوشیدن چهره و پوشش اگر آنها در حال رفتن به درون شش پا را از یک فرد است که یک همخانه.

تبلیغات

“اعتقاد ما این است برای رفتن به یک بخشی از زندگی طبیعی جدید,” فلچر گفت. “تا زمانی که ما یک واکسن یا به طور گسترده ای در دسترس دارو درمانی وجود دارد برای رفتن به بخش هایی از زندگی که در حال رفتن به تغییر. و مورد استفاده قرار گرفتن به صورت پوشش زمانی که شما خانه خود را ترک — که برای رفتن به یک بخشی از این تغییر است.”

که تغییر را به اثر می رود ممکن است 1 اما مقامات شهرستان در حال تشویق ساکنان به پیروی از آن بلافاصله.

Winkley می نویسد: San Diego Union-Tribune.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de