شهر سالت لیک در فرودگاه تدابیر قوانین برای تبریک مبلغان بازگشت از خارج از کشور

بزرگنمایی این تصویر

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا مکث به صحبت با رسانه ها در کاپیتول هیل در روز پنج شنبه. رامنی در میان مقامات که با انتقاد از نقض فرودگاه دستورالعمل برای تبریک بازگشت مبلغان. کارولین Kaster/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کارولین Kaster/AP

سالت لیک سیتی مقامات اعلام کرده اند سخت تر محدودیت های خانواده و دوستان جلسه مورمون مبلغان بازگشت از خارج از کشور پس از به خوبی wishers مسخره رسمی دستورالعمل thronging فرودگاه پارکینگ بیش از آخر هفته با خوش آمدید-صفحه اصلی علائم و بالن.

صدها نفر از مردم جمع آوری شده برای گریان reunions برای برخی از 1600 مبلغان پرواز در اجاره هواپیما از فیلیپین که به دستور خارجی ها به ترک در میان coronavirus بیماری همه گیر. جنوب شرقی آسیا کشور ثبت کرده است برخی از 500 مورد از عفونت و بیش از 30 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

قبلا مقامات فرودگاه دستورالعمل صادر کرده است که تنها دو نفر باید خوش آمد می گوید هر یک مبلغ و که آنها باید باقی می ماند در خودروهای خود را از اقدامات با هدف حفظ “اجتماعی فاصله” که مقامات بهداشتی باید تلقی لازم به منظور محدود کردن گسترش پاتوژن.

اما عکس و تصویری از صحنه در فرودگاه در روز یکشنبه نشان داد که بسیاری از مردم به مبارزه طلبیده دستورالعمل.

این شهر سالت لیک تریبون توصیف صحنه: “مبلغان که به دستور کلیسا به خود را جدا از خانواده خود را برای 14 روز پس از بازگشت آنان بود به آغوش. برخی از کشیده ماسک خود را به خوش آمد می گوید خود را به خوبی wishers به عنوان کودکان و سالمندان به طور یکسان مخلوط در نوعی بازی فوتبال راگبی.”

شهرستان و مقامات دولتی و حتی جمهوری خواه ایالت میت رامنی که نشان دهنده یوتا است و خود را عضوی از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران ابراز انتقاد.

رامنی که تنها روز قبل از رفت به خود انزوا به دلیل تماس با همکار جمهوری خواه ایالت رند پل از کنتاکی که آزمایش مثبت برای این ویروس به نام تجمع “غیر مسئولانه است.”

“ما نیاز به کار با هم برای امن نگه داشتن جوامع ما,” او گفت: در Facebook post.

رامنی کلمات تکرار آن یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت و سالت لیک سیتی شهردار ارین Mendenhall.

“ما می دانیم چقدر مهم آن این است که دوباره با یک عضو خانواده در طول این زمان, اما ما باید به پایبندی به جرم جمع آوری استانداردهای که در محل برای محافظت از ما” Mendenhall گفت. “زندگی بر روی خط هستند و هر احتیاط باید انجام شود برای کمک به جلوگیری از گسترش سریع این بیماری خطرناک.”

یوتا مقامات روز دوشنبه گفت که مقامات تایید کرده اند 257 coronavirus موارد در دولت که از روز دوشنبه در یک COVID-19 مرگ است.

“آنچه رخ داده است بعد از ظهر یکشنبه در سالت لیک در فرودگاه باعث می شود ما نگرانی عمیق خود را با مبلغان و خانواده خود را نادیده گرفتن دستورالعمل مهم در مورد خود انزوا و تجمع در فرودگاه” نامه ای از فرودگاه گفت.

تحت قوانین جدید فرودگاه حاضر مقامات می گویند تنها یک ماشین در هر بازگشت مبلغ خواهد بود مجاز تعیین شده با پارکینگ و امنیت فرودگاه در حال حاضر برای اطمینان از انطباق با توجه به این شهر سالت لیک تریبون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر