کیگالی رواندا – برای آگوستین Ngabonziza یک بازمانده از نسل کشی رواندا آن را دشوار است به تعجب که آیا خدا تبدیل شده است و بیشتر از راه دور این روز است. چه چیز دیگری می تواند یکی توضیح دهد که چرا یک کشور است که همیشه می آید با هم برای سالگرد قتل در حال حاضر محدود در خانه ؟

هر سال در تاریخ 7 آوریل 49 ساله Ngabonziza و دوستان بازدید از یک بنای یادبود در سایت در پایتخت کیگالی جایی که آنها ذخیره کردن یک تاج گل برای بیش از 800,000 قربانیان قتل عام از جمله اعضای خانواده خود و دعا برای مرده.

اما در روز سه شنبه 26 سال پس از قتل عام آنها نمی تواند. شرق کشور آفریقایی است که زیر یک ملی مستند به دلیل coronavirus و اعزام پلیس و نظامی را به مطمئن شوید که مردم در خانه بمانند.

“این وحشتناک نیست که قادر به افتخار مرده” Ngabonziza آسوشیتدپرس گفت. “ما از طریق مشکلات اما این وحشتناک است.”

دولت ممنوع سالانه پیاده روی به یاد داشته باشید و شب زنده داری در استادیوم ملی از جمله مهم ترین رویدادهای به مناسبت نسل کشی است. کمیسیون ملی برای مبارزه با نسل کشی گفت: حتی گروه بازدیدکننده داشته است به یادبود نسل کشی شده اند به حالت تعلیق درآمد.

به جای رواندا به دنبال بزرگداشت حوادث در تلویزیون و یا رسانه های اجتماعی به عنوان رئیس جمهور پل Kagame روشن شعله یاد و خطاب به ملت.

“این شرایط غیر معمول نمی خواهد ما جلوگیری از انجام تعهد ما برای بزرگداشت کسانی که ما از دست رفته و کنسول بازماندگان” او گفت:. “تنها تغییر است راه ما بزرگداشت.”

بیش از 800,000 قومی توتسی و Hutus که سعی در حفاظت از آنها کشته شدند در طول 100 روز در سال 1994. جرم کشتار توتسی مشتعل شد در مارس 6 هنگامی که هواپیمای حامل رئیس جمهور Juvénal Habyarimana به ضرب گلوله کشته شد و سقوط کرد در کیگالی کشتن رهبر است که مانند بسیاری از رواندا بود قومی هوتو.

“توتسی” بودند مقصر سقوط هواپیما که آنها را تکذیب کرد و گروههای افراطیون هوتو آغاز به کشتار آنها از جمله کودکان با حمایت از ارتش و پلیس و شبه نظامیان.

در حال حاضر کیگالی به یاد مردگان در سکوت. خیابان ها خلوت. Ngabonziza به نام آنها یادآور روز از قتل عام.

“تنها تفاوت این است که ما نمی بینیم بدن مرده و شنیدن صدای شلیک گلوله,” او گفت:.

رواندا 105 تایید coronavirus موارد است. هفته گذشته دولت تمدید مستند توسط دو هفته.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

دولت شده است و توزیع مواد غذایی به فقیر برای کمک به آنها در خانه بمانند.

این هفته کابینه اعلام کرد که برخی از مقامات ارشد خواهد نبرند آوریل خود حقوق و دستمزد برای کمک به صندوق حمایت از آسیب پذیر رواندا. و این کشور در هفته گذشته امن $109 میلیون دلار در حمایت اضطراری از صندوق بین المللی پول.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im