روسیه در صدر 10,000 Coronavirus موارد با مسکو در کانون

بزرگنمایی این تصویر

Moscovites می پوشد ماسک صورت در طول این بیماری همه گیر از رمان coronavirus بیماری (COVID-19). پایتخت شده و مستند در ارتباط با ساکنان گفت: برای ماندن در خانه و بیرون رفتن برای اهداف ضروری تنها. ولادیمیر Gerdo/ولادیمیر Gerdo/TASS پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ولادیمیر Gerdo/ولادیمیر Gerdo/TASS

روسیه مقامات در روز پنج شنبه گزارش داد 1,459 موارد جدید از رمان coronavirus در یک روز یک رکورد برای کشور است که در حال حاضر پیشی گرفته 10,000 موارد است.

ملی coronavirus بحران مرکز پاسخ گفت که شمار کشته شدگان روز افزایش یافته است 13. در مجموع 76 نفر کشته شده اند از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس با توجه به رسمی برگه در روسیه است.

در یک سخنرانی تلویزیونی, آدرس ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز پنجشنبه اعلام کرد که او سفارش فرمت ملی “غیر کار در هفته” اندازه گیری طراحی شده برای افزایش اجتماعی فاصله تا پایان ماه با توجه به مسکو بار.

او همچنین قانون را امضا کرد و آن را یک جرم به شکستن coronavirus قرنطینه قوانین با مجازات تا به هفت سال زندان و حکم به پنج سال زندان برای پخش اطلاعات نادرست در مورد رمان coronavirus این روزنامه است.

پوتین گفت که نماینده تصمیم گیری به مقامات منطقه ای با توجه به تفاوت در عفونت نرخ در سراسر کشور است.

که اعلام نظر می رسد با هدف فرو نشاندن خشم بیش از یک one-size-fits-all رویکرد به این بیماری همه گیر است که تا به حال رخ داده است. پایتخت مسکو متحمل شده است فشار از شیوع و حساب آن را برای اکثریت قریب به اتفاق موارد تایید شده در روسیه است. در اوایل این هفته, چارلز Maynes گزارش از مسکو برای, NPR اشاره کرد که پرت و دور افتاده در مناطق با چند مورد تا کنون در حال سقوط بودند تحت همان تنگ محدودیت به مسکو و شهرهای دیگر با افزایش نرخ ابتلا به عفونت.

“وجود دارد مناطق که در آن نه تنها یک مورد از این بیماری شناخته شده است, اگر چه کمتر از آنها به عنوان زمان می رود” پوتین اذعان کرد در اوایل این هفته.

در ضمن ناسا فضانورد کریس کسیدی و فضانوردان آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner منتقل شنبه از بایکونور cosmodrome در قزاقستان محدود برای یک مداری قرار ملاقات گذاشتن با ایستگاه فضایی بین المللی.

مقامات روسیه گرفته بود احتیاطی اضافی برای محافظت در برابر این احتمال که خدمه می تواند به آلوده شدن به عفونت با کوروناویروس. در یک ارتباط تصویری با روزنامه نگاران از بایکونور کسیدی گفت: سه شده بود تحت عنوان “بسیار سختگیرانه قرنطینه” در ماه گذشته و پس شدند در سلامت خوب پیش از راه اندازی با توجه به آسوشیتد پرس.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>