روستایی کالیفرنیا خواستار بازگشایی در حال حاضر حتی به عنوان Newsom خواستار صبر

برای باب ویلیامز, رئیس Tehama County مدیره از سرپرستان اعداد اصلا توجیه واقعیت است. روستایی شمال کالیفرنیا جامعه 65,000 تا به حال تنها یک مورد از coronavirus اما همچنان با همان محدودیت از دولت به عنوان متراکم تر شهرهایی مانند لس آنجلس که تا به حال بیش از 23,000 موارد است.

که چرا ویلیامز اتحاد پیوست مقامات منتخب از ساحل مرکزی مرکزی دره شمال کالیفرنیا و جاهای دیگر که خواسته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به اجازه دهید آنها را به تدریج آسانسور اقامت خود را در خانه سفارش دهید. آنها استدلال کرده اند که عفونت خود را به نرخ غیر قابل مقایسه هستند به نقاط داغ در دولت و coronavirus به نظر می رسد تحت کنترل است.

Tehama County خواهد شد در حال حاضر رنج می برند از لغو 99 سالانه رد بلاف دور تا بازار مال فروشان است که به تولید 4 میلیون دلار به 7 میلیون دلار برای اقتصاد محلی است که تنها دارای یک مالیات بر فروش و درآمد حدود 2 میلیون دلار در سال است. با بازگشایی ویلیامز امید به کاهش آسیب برساند.

“آیا این عادلانه برای درمان Tehama همان L. A. شهرستان ؟” او گفت:. “من فکر می کنم مردم محلی است که در برخورد با مشکل در اینجا بهتر است به درک آنچه مورد نیاز در مناطق روستایی کالیفرنیا از مردمی در ساکرامنتو یا L. A.”

تبلیغات

شش هفته به فرماندار منظور فشار نصب شده برای مقامات برای شروع تدریجی محدودیت. نوزده شهرستانهای استان از هومبولت به Tuolumne باید ثبت مرگ و میر ناشی از ویروس است. متوسط جمعیت شهرستانهای فرزنو و سانتا باربارا را تک رقمی مرگ عوارض.

جمعه گذشته نامه ای از مقامات منتخب در شمال کالیفرنیا Butte, گلن, Tehama, یوبا سیتی, ساتر و Colusa شهرستانهای خواسته فرماندار به “اجازه می دهد تا ما شهرستان به ورزش محلی به اجرای دقیق و مرحله به مرحله بازگشایی محلی ما اقتصاد” و اشاره کرد که آنها تا به حال تنها یک coronavirus بیمار در بخش مراقبت های ویژه. زودتر نامه امضا شده توسط شهرستانها در شهرستان استنیسلاس مراحل پیشنهادی برای نرم کردن محدودیت ها و سان لوئیس Obispo شهرستان که دارای یک ثبت مرگ نیز درخواست مجوز برای بازگشایی شده است.

یک منطقه در حال حرکت به جلو بدون فرماندار برکت و رحمت است. Modoc شهرستان که کمتر از 9,000 ساکنان و گزارش صفر coronavirus موارد اعلام کرده است این برنامه اجازه می دهد تا همه کسب و کار و مدارس و کلیساها به بازگشایی شروع جمعه تا زمانی که مردم به ماندن شش فوت از هم جدا.

“کسب و کار ما در حال مرگ هستند و مردم باید قادر به تغذیه فرزندان خود و پرداخت اجاره خود را” گفت: هدر Hadwick معاون مدیر شهرستان از خدمات اورژانس. “ما زندگی می کنند یک زندگی متفاوت از بقیه از کالیفرنیا. ما بسیار روستایی و به طور طبیعی اجتماعی و تعهدی در زندگی روزمره ما است.”

تبلیغات

Newsom اذعان کرده است تفاوت بیان کرد که همه مناطق اجازه داده می شود برای نرم کردن خاموش کردن قوانین در یک بار. او با ارائه یک طرح است که مستلزم آن است که دولت 58 شهرستانهای قادر به انجام قوی تماس با ردیابی به طوری که آنها می توانید پیگیری بالقوه گسترش coronavirus.

“دولت است و نه به اندازه اما نه روستایی و شهری در مقابل یک اندازه به عنوان خوب,” او گفت: این هفته است. “من می خواهم به بیرون آمدن با هم با برخی از پایه های انتظار … و سپس ایجاد تسهیلات برای واریانس.”

Jeffrey Martin, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه سان فرانسیسکو گفت: استان ها باید کم و کنترل سطح عفونت کافی تست و توانایی به آدرس انگ ارتباط با یک مورد مثبت.

“این تصمیم به پناهگاه در محل بود شاید آسان است,” او گفت:. “ما شاهد نصب تعداد عفونت و واقعا وجود دارد تنها یک چیز برای انجام…. در مقابل این باز کردن یکی که خیلی سخت تر است. ما مجبور به تصمیم گیری در یک ثانیه است.”

تبلیغات

شهردار Kerri وارن شهرستان از درختان بید در Glenn County است که در میان کسانی که در خواست برای بازگشایی زود است. شهرستان 28,000 او اشاره کرد تا به حال پنج مورد مثبت.

درختان بید استفاده می شود برای دریافت مالیات قابل توجهی درآمد از یک ماشین مسیر مسابقه در منطقه, او گفت:. صدها نفر از بازدید کنندگان خواهد پر کردن هتل ها در تعطیلات آخر هفته. در حال حاضر هتل ها تقریبا خالی است و تنها چند کسب و کار در حال باز کردن در مرکز شهر.

Virus Outbreak Contrasting Governors

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در مورد یک طرح برای چه آن را به آسانسور coronavirus محدودیت در طول یک ماه آوریل در کنفرانس خبری در دفتر فرماندار از خدمات اورژانس در رانچو کوردووا ، کالیفرنیا.

(غنی Pedroncelli / آسوشیتد پرس)

“اگر ما همدردی با آنچه در جریان است در جنوب کالیفرنیا به برگزاری شمال کالیفرنیا برای کسانی که محدودیت های آن درست نیست چرا که ما نمی باید به مسائل آنها با داشتن پایین وجود دارد” وارن گفت. “هر زمان که ما بازگشایی اگر منحنی است نه ماندن تخت یا مسطح با تمام معنی ما را انجام خواهد داد آنچه ما باید انجام دهیم و جلو و عقب.”

تبلیغات

جارد پادگان شهرستان افسر بهداشت موافقت کرد که از آن زمان به تدریج بازگشایی شده است. چهار نفر از coronavirus موارد او گفت: قرارداد شد در خارج از شهرستان در حالی که پنجمین ناشناخته است.

“ما باید همه چیز را تعطیل برای یک مورد,” او گفت:.

این شهرستان تنها بیمارستان آماده کرده بود برای یک موج در حال گسترش تخت, ساختمان این پایگاه به صورت سیار بیمارستان صحرایی و اضافه کردن ویدئو مانیتور بنابراین پرستاران می تواند تماشای بیماران از راه دور در میان سایر مراحل است.

آن را تا به حال هیچ coronavirus بستری شدن در بیمارستان. با کاهش تعداد بیماران به طور کلی پرستاران خواسته شده به کار کمتر شیفت — افزایش ترس آنها ممکن است ترک.

تبلیغات

“است که بزرگ ترین چیزی است که ما واقعا در این بیمارستان های روستایی — آن نیروی انسانی و خوب و صالح کارکنان” پادگان گفت. “وقتی کسی برگ آنها معمولا نمی دوباره متاسفانه.”

مقامات دیگر امضا کنندگان این نامه هستند اطمینان توسط این واقعیت است که موج آنها برای آماده هرگز آمد.

یوبا و شهرستان سوتر تا به حال بیش از 40 نفر با هشت بستری شدن در بیمارستان و سه مرگ و میر. شهرستان ها که به زودی گسترش و تست یک برنامه برای تماس با ردیابی حال امن دو دبیرستان ورزشگاه به عنوان جایگزین سایت های پزشکی.

“خروش نشده محقق گفت:” ریکی Samayoa شهردار ماریس ویل شهر از حدود 12000 در شهرستان یوبا سیتی. “این به من می دهد خوش بینی است که ما انجام می دهند درست است.”

تبلیغات

Sandee غرق اجرا می شود که خوشحال وایکینگ ورزشی میخانه و رستوران در ساتر شهرستان یوبا سیتی با شوهرش به نفع بازگشایی به زودی. درآمد خود را کاهش یافته است و حدود 70 درصد آنها تا به حال به غیر روحانی کردن ده ها تن از کارکنان.

غرق اذعان کرد که آنها ممکن است تنها باید هر جدول در رستوران در دسترس برای اطمینان اجتماعی فاصله. اما صندلی مشتریان او گفت: احتمالا افزایش درآمد 20 درصد.

“داشتن مشتریان در آمده — که بزرگ برای ما,” او گفت:. “ما به سختی قادر به نگه داشتن درهای ما باز است. آن را بسیار استرس زا باشد.”

در نامه هفت تن از شهرداران شهرستان استنیسلاس در دره مرکزی خواسته Newsom به دنبال “یک استراتژی تهاجمی” برای بازگشایی خود را در شهرستان. این منطقه تا به حال بیش از 300 coronavirus موارد و 11 مورد مرگ و میر و به تازگی دیدم شیوع در پرستاری مرکز. تا کنون بیش از 90 ساکنان و کارکنان در تورلاک پرستاری و توانبخشی مرکز آزمایش مثبت است. شش فعلی و سابق ساکنان که تست مثبت فوت کرده اند.

تبلیغات

راج سینگ سخنگوی این شهرستان از خدمات اورژانس گفت که این شهرستان دارای 33 full-زمان تماس با ردیاب. آن را به تازگی شروع به ارائه تا 200 تست یک روز در یک سایت جامعه است اما تنها با انجام حدود نیمی از آن در روند بررسی این که آیا این تعداد کمتر است با توجه به مسائل حمل و نقل و یا موانع دیگر.

Virus Outbreak California

این یوبا سیتی ساتر بازار باقی می ماند بسته به علت coronavirus ناشی از اجباری پناهگاه در محل سفارشات در شهرستان یوبا سیتی, کالیفرنیا.

(غنی Pedroncelli / آسوشیتد پرس)

پترسون شهردار دبورا Novelli را انتخاب و به ثبت نامه. او گفت که او هنوز هم شنیدن که ساکنان با علائم خفیف هستند و نه در حال آزمایش و این موارد در شهر که دارای جمعیت 22,000 شده اند در حال افزایش است.

“من همدردی با جامعه کسب و کار. ما نیاز به این شهرستان و رفتن و عملکرد اما در حال حاضر من فکر نمی کنم آن زمان” او گفت:. “ما نمی توانیم باز کردن اقتصاد به ضرر مردم است.”

تبلیغات

اما استنیسلاس شهرستان در حال حاضر با تشکیل یک نیروی کار با رهبران مختلف از بخش های کسب و کار به آمده تا با ارشاد برای بازگشایی.

David White, مدیر عامل شرکت فرصت استنیسلاس, یک سازمان است که پشتیبانی از توسعه اقتصادی گفت: این گروه همچنین آماده سازی مجازی ایمنی و بهداشت محیط کار آموزش. کسب و کار شرکت را دریافت برچسب سپس آنها می تواند صفحه نمایش به افزایش عمومی اعتماد به نفس.

“ما در حال رفتن به جلو حرکت دولت” سفید گفت. “چه ما در حال تلاش برای ارائه یک محیط امن ابتکار عمل است که می تواند یک مدل برای دولت برای استان ها مانند ما که می خواهید برای باز کردن با احتیاط و با دقت.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر