قبل از جانین کامینز’ بسیار ستیز “خاک آمریکا” منتشر شد Flatiron, کتاب, رمان, بالا بردن پرچم قرمز داخلی با توجه به Myriam Gurba.

“من صحبت کردم به افرادی که کار در Flatiron که به من گفت که این کتاب مشخص شد مشکل از گرفتن بروید” Gurba اتهام صحبت کردن قبل از بسته بندی شده اتاق در روز پنج شنبه در یک پنل سازماندهی شده توسط خود گروه جدید #DignidadLiteraria. “و مردم را نقد شد یا اخراج و یا آنها احساس وادار به سکوت. … آنها می دانستند که این اتفاق می افتد و آنها را از طریق رفت و با آن به هر حال.”

Flatiron کتاب است که یک بخش از Macmillan Publishing بلافاصله پاسخ برای یک بار درخواست برای نظر.

تبلیغات

Gurba منفی نقد و بررسی رمان شد کاتالیزور برای یکی از بزرگترین مجادلات در آمریکا چاپ و نشر در سال های اخیر است. این رویداد برگزار شد در انطاکیه دانشگاه در کالور سیتی, میزبانی جمعیت حدود 100 نفر است. در اشاره ای به #OwnVoices جنبش ده ها کتاب توسط مردم از رنگ بر روی صفحه نمایش در نزدیکی بازگشت. مخاطبان متنوع از فعالان فروشندگان کتاب و اساتید و نویسندگان و دیگر اعضای جامعه پر از صندلی یا ایستاده به همراه محیط, گاهی, تکان, کف زدن و زمزمه توافق بیش از سخنرانی های ساخته شده توسط اعضا در افتا.

آنها وجود دارد برای شنیدن Gurba, Roxane, گی, رومئو Guzman, وندی C. اورتیز و کریستوفر صوت بحث در مورد صنعت چاپ و نشر.

این رویداد بخشی از #DignidadLiteraria ملی هفته از عمل یک سری از سالن های شهر به بحث Latinx دید در آمریکا این اولین پنل برگزار شد از نویسندگان و #DignidadLiteraria بنیانگذاران Gurba دیوید بولز و روبرتو Lovato ملاقات با مک میلان ناشران و دیگران در روز دوشنبه برای بحث در مورد مراحل این طرح می تواند به تقویت Latinx صدای در صنعت.

در نشست روز دوشنبه در نیویورک مک میلان متعهد به افزایش تعداد آن از Latinx کارکنان نویسندگان و عناوین و برای تغییر “به طور کلی اکوسیستم.” همچنین قول داد به منظور توسعه یک طرح عمل برای رسیدگی به این اهداف در عرض 90 روز و برای تجدید قوا با همگروهی در 30 روز برای ارزیابی پیشرفت است.

تبلیغات

در پاسخ به Gurba ادعا می کنند که Flatiron نادیده گرفته و پرچم های قرمز, گی گفت که او معتقد است این ناشر ادامه خواهد داد به اخراج آنها چون “خاک آمریکا” است که به خوبی فروش, عرضه داشتن, در, No. 1 در نیویورک تایمز پرفروش لیست. “این زن است که به تنظیم شود برای زندگی, این کتاب در حال رفتن به کسب حق امتیاز در ابد و پس از آن فقط تقویت آنچه انتشارات در حال حاضر می داند که تا زمانی که مردم سفید در حال ترجمه تجارب مردم از رنگ آن را به فروش بسیار خوب” گفت, گی, پرفروشترین نویسنده از “گرسنگی” و “بد فمینیستی.”

The first panel held by #DignidadLiteraria was standing-room-only.

اولین پنل برگزار شده توسط #DignidadLiteraria ایستاده بود-اتاق-تنها.

(کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز)

گی, زمان مشغول صحبت کردن و نوشتن برنامه به نظر می رسد در ظرفیت خود را به عنوان سردبیر Ortiz مقاله در موضوع “ماجراهای در چاپ و نشر در خارج از دروازه” در مجله آنلاین همجنس مجله.

گسترده بحث coalesced در اطراف یک زن و شوهر از flashpoints. یکی از آنها شد و اعضا’ تفاوت با سفید کنیم.

اورتیز بازگو واکنش های منفی او را دریافت و پس از انتشار مقاله خود را که به نام شباهت بین او 2014 خاطرات “حفاری” و کیت الیزابت راسل آینده بسیار پیش بینی و به شدت ترویج رمان “تاریک من ونسا.”

“حفاری” در حدود پنج سال رابطه جنسی نوجوان اورتیز و هشتم-کلاس زبان انگلیسی ، “من تیره ونسا” که راسل با دریافت هفت-رقم پیش می گوید یک داستان مشابه: A 17-year-old girl مواجه جنسی رابطه او با معلم انگلیسی هنگامی که او 15 پس از یکی دیگر از دانشجویان او را متهم به سوء استفاده جنسی.

اورتیز گفت: برخی از مهم پاسخ گرفته اند به شکل “نژادپرستی … پردهی سفید فمینیسم.”

گی گفت که از آن شده است زنان سفید ایم که بسیج برای دفاع از راسل در برابر اورتیز که به نام کتاب “داستانی را در واقعیت زندگی می کردم.” (در پنل Ortiz را تکذیب کرد که او تا کنون به اتهام سرقت ادبی.)

تبلیغات

گی گفت که اتهامات حرفه ای حسادت و خواسته برای عذر خواهی از نوعی که گل نشسته Ortiz مشترک هستند. “ما این را بسیاری در آنلاین گفتمانی که در آن مردم با دیدن چیزی است که باعث و یا ناراحتی و آنها نگران هستند که این می تواند اتفاق می افتد به آنها را از بین ببرد. به طوری که آنها پشت سر هر کس آنها را درک است که بزرگترین قربانی آن همیشه سفید است.”

موضوع دیگری مورد خطاب قرار پنل بود این سوال که آیا بهتر بود به استفاده از پرس زمانی که شرکت های بزرگ gatekeepers موفق به آغوش آنها.

Gurba گفت: #DignidadLiteraria پیشنهاد کرده بود در طول Macmillan جلسه که ناشر شروع Latinx مشخصات ناشر. “ما به آنها اساسا یک مدل کسب و کار برای آن … [اما] آنها حتی نمی خواهید به لمس کاغذ. … آمریکایی های مکزیکی ترسناک هستند مردم!” او گفت:.

قبل از گفتگو باز شد تا به مخاطبان مدیر Xochitl-کثیف برمجو خواسته اعضا چگونه مردم رنگ می توانید نگه دارید ناشران بزرگ پاسخگو در حالی که همچنین حمایت از کوچک پرس.

گی, توصیه به مردم برای حفظ و بالا بردن صدای خود را. “تنها دلیل Macmillan پاسخ داده است چرا که واکنش خیلی مهم و خیلی غلیظ و آن نرفته است,” او گفت:. “که فقط نشان می دهد که هنگامی که ما صحبت می کنند به عنوان مردم از رنگ آن در واقع چیزی که ما آن را در اعداد است.”

او تاکید کرد که حمایت از انتشار کوچک نیست همیشه پاسخ تنها به دلیل آن “اجازه می دهد تا بزرگ چاپ و نشر قلاب” و آن تغییر نمی کند این واقعیت است که به اصطلاح پنج کنترل اکثریت قریب به اتفاق کتاب های ما را بخوانید. گی, تشویق مصرف کنندگان به آموزش خود را در مورد آنچه اتفاق می افتد در پرس و “را یکی از هر سه خرید کتاب کوچک-پرس, کتاب, اگر نه بیشتر.”

در هر صورت او شک و تردید از شکایت شایع است که صنعت چاپ و نشر در حال کاهش است و نیاز به حمایت. “تالار چاپ و نشر در حال رفتن به خوب است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im