روزی DiManno: برون سپاری تولید و تشدید بحران بهداشتی به عنوان فولاد ماسک در تامین کوتاه مدت هستند

آتش سوزی در استرالیا, مصرف میلیون ها نفر بر میلیونها نفر از ماسک صورت.

آتش سوزی در کالیفرنیا ایضا.

که قبل از همه گیر سیاره است.

پس از این آتش سوزی شیوع کروناویروس در چین البته — در اوج آلودگی در این کشور شد و استارت از 116 میلیون ماسک یک روزو این کافی نیست.

تایوان که انجام داده است یک کار فوق العاده ای حاوی CODIV-19 — فقط دو مرگ با وجود نزدیکی به چین epicentre — ratcheted تا تولید روزانه 10 میلیون سهمیه بندی آنها به شهروندان در هزینه 17 سنت در هر. اما به طور طبیعی آنها قرار داده تایوانی اول دولت ممنوعیت صادرات فولاد ماسک و ارتقا N95 نسخه در Jan. 27 اگر چه ارائه برای اتباع خارج از کشور اجازه داده شد در اوایل این ماه.

تعداد بی شماری از کشورها واردات ارزان ماسک از تایوان و چین است. از این رو بین المللی کمبود در یک زمان در طول تاریخ بی سابقه ای باید با زنجیره تامین قطع به عنوان coronavirus سونامی رخ داد.

“ما باید هرگز برون سپاری تولید” می گوید: دکتر Kashif Pirzada, اورژانس پزشک در یک بیمارستان تورنتو. “ما شاهد عواقب در حال حاضر نیاز به ذخیره نیکل و یا یک سکه در هر یک از ماسک. تمام کسانی که ایتالیایی ها نباید درگذشت. خود را در مراقبت های بهداشتی کارگران باید تا به حال تمام حمایت های در دسترس به آنها را در خط مقدم. کارخانه های محلی باید قادر به در مقیاس بالا. همه کشورهایی که صادرات آنها را ضربه کردم با این بیماری همه گیر. این است که چرا ما باید یک منبع در حال حاضر.”

در سراسر جهان, اگر دیر خط مونتاژ کارخانه ها هستند که به سرعت در حال تعمیرات اساسی به تولید ماسک و پزشکی دیگر دنده محافظ — دستکش و لباس, چهره, سپر, عینک و هواکش هر چند هواکش با چند حرکت قطعات نیاز به پیچیده تر ساخت و تخصص است.

بنابراین پرستاران در ایالات متحده کاهش می یابد به ارسال فوری تماس استراحتی برای دنده در رسانه های اجتماعی و یک بیمارستان تورنتو راه اندازی کرده است یک درخواست برای کمک های عمومی برای دفع قریب الوقوع بحران.

“من شنیده ام از دعوا مشت می افتد در ایالات متحده بیش از گرفتن آخرین ماسک با چهره سپر می گوید:” Pirzada که در پزشکی گسترده در سایت های شبکه های. چرا که برخی از بیمارستان ها در کانادا و ایالات متحده آمریکا شده اند churlish در مورد اجازه دادن به کارکنان خود را می دانم که چگونه وضعیت وخیم شدن است.

“من با ارائه یک ماسک گفتند که تمام من” پرستار در اوهایو با سی ان ان گفت.

تماس با اسلحه — هشدار — باعث شد به خصوص پس از نیویورکر به چاپ مقاله چند روز پیش توسط دکتر Atul Gawande بسیار محترم جراح و بهداشت عمومی محقق در ماساچوست که خطاب چگونه به حفظ و مراقبت از سلامت کارگران را از تبدیل شدن به بیماران است. سیستم بهداشت عمومی را کاملا تشنج اگر پزشکان و پرستاران و تکنسین آزمایشگاه سقوط بیمار توسط صدها نفر.

ایتالیا برای آن گناهان است و باقي داستان. از سه شنبه 4,824 مراقبت های بهداشتی کارگران تا به حال آلوده شده است. نوزده پزشکان و پرستاران فوت کرده است.

“ما دیده نمی خرد و در عین حال می گوید:” Pirzada, از بیمارستان که او خواسته نمی شود به نام. “مدل نشان می دهد نورد موارد به اوج خود خواهد رسید در حدود یک هفته است. پس از آن خواهیم دید. اگر شما شروع به شنیدن در مورد بیمارستان های سقوط, شما می دانم که آنچه که ما برای آماده سازی کافی نیست.”

تا زمانی که فقط چند روز پیش Pirzada, بیمارستان مدیران گفتن پزشکی کارکنان آنها نیاز ندارد و به همین ماسک محافظ مگر اینکه آنها در برخورد به طور مستقیم با بیماران و بیشتر تجهیزات حفاظتی نیست مگر اینکه نیاز وجود دارد ارتباط صمیمی مانند لولهگذاری. اما که ممکن است بیمار توصیه می شود.

“توصیه ها را تغییر روز به روز از سلامت می گوید:” Pirzada اشاره کرد او در بیمارستان شده است از دست دادن یک یا دو پزشک در روز صرفا به این دلیل آنها در حال حاضر با sniffles. “آنها خواست برای منزوی کردن و تست شده است. مراقبت های بهداشتی کارگران در حال حرکت به بالای لیست برای تست. سپس آنها سعی کنید به عقب بر گردیم به شما در این زمینه ظرف چند روز تست (منفی).”

پزشکان و پرستاران برای تمام تعهد خود را به بشریت هیچ تمایلی به تبدیل شدن به شهدا. برخی از آنها سوال حکمت هر دو overprotecting — پزشکان از حذف سهمیه بندی که ممکن است چیزی بیش از یک نور سرد و تحت حفاظت اطمینان کارکنان های اجتماعی که فاصله کافی است در هنگام مواجهه با یکدیگر است.

“این در واقع یک بحث منطقه در حال حاضر” Pirzada همچنان ادامه دارد. “کمبود بزرگ وجود دارد از انواع ماسک به خصوص N95s و همچنین کاغذ ماسک جراحی ، ما همه شنیده ایم در مورد چگونه کشورهایی مانند تایوان و کره جنوبی و سنگاپور موفق به کنترل شیوع بیماری. اما چه کسی اشاره دارد که تقریبا هر فرد مجرد است که با پوشیدن ماسک تمام وقت در بیمارستان عمومی است.

“چه دشوار است برای ما این است که بیمارستان ها به ما گفته اند ماسک لازم نیست, شما فقط می توانید اقامت دو متر از هم جدا از یکدیگر موفق باشید به شما. و آنچه که ما در حال دیدن, برای اولین بار در اروپا و در حال حاضر در شهر نیویورک است که بسیاری از آنها در حال گرفتن بیمار است.”

کالیفرنیا پس از شدت ضربه توسط CODIV-19 تلاش برای تهیه یک میلیارد دستکش و صدها میلیون نفر از لباس. دولت می گوید آن نیز نیاز 50,000 بیشتر تخت بیمارستان برای مقابله با رشد همه گیر.

انجمنهای پزشکی از پزشکان و پرستاران با صدور بیانیه ای درخواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به فعال کردن دفاع تولید عمل می کنند که قدمت آن به سال 1950 — جنگ کره — برای تبدیل کارخانه را به همه اقدامات ممکن است به افزایش تولید داخلی تجهیزات “به طوری که بیمارستان و نظام سلامت و پزشکان و پرستاران و تمام خط مقدم ارائه دهندگان” دریافت تجهیزات آنها “به شدت نیاز دارید.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا کنون کاهش یافته است به قاطعانه بسیج بخش خصوصی برای مقابله با سراسر کشور پزشکی کمبود عرضه به عنوان مقامات دولتی شده اند با عصبانیت تلاش برای بیشتر توپ زدن یکدیگر برای تضمین آنچه مورد نیاز است, آیا با وارد کردن سفارشات و یا از کاملا محدود تولید کنندگان داخلی.

انتاریو — 588 تایید موارد متفاوت است. نگاهی به شماره. برتر داگ فورد و گفت: با پادشاهی متحده, ماسک, ارائه دهنده حاضر به پر کردن سفارشات از اروپا و شمال امریکا است. “ما در حال انجام همه چیز ما می توانید به مطمئن شوید که ما یک عرضه در دست رقابتی قرار دادن سفارشات برای یک میلیون ماسک یک پتو دو میلیون نفر است. ما مطمئن شوید که نام ما در لیست.”

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر به یاد خبرنگاران که وجود دارد نیز یک تلاش هماهنگ برای افزایش ظرفیت داخلی. قطعات خودرو تامین کنندگان و کاغذ و خمیر کاغذ شرکت ها در حال تبدیل به هواکش و ماسک. “من واقعا خوش — البته ما در یک وضعیت دشوار است — اما ما در واقع بیرون کشیدن تمام متوقف می شود.”

در سراسر جهان knitters و فاضلاب گرفته تا چالش که در آن دولت شکست خورده اند. فریبنده افرادی که زیرک با یک انگشتانه. این ماشین که دانلود کردم ماسک الگوهای کردن, اینترنت, اگر تنها به احساس مانند آنها در حال انجام کاری برای کمک به.

سنت لوک و دانشگاه در شبکه بهداشت و درمان در بیت لحم پن., در آخر هفته نوشته شده توجه کنید در وب سایت خود درخواست نه تنها برای کمک های مالی از تجهیزات حفاظت شخصی و سایر لوازم — ترمومتر وحشتناک در تامین کوتاه مدت — اما پارچه و الاستیک به خود را دارند. لباس شنا شرکت اهدا کرده است 3,600 متری از elasticized پارچه به اندازه کافی به 10,000 ماسک. ملی صنایع دستی زنجیره ای در ایالات متحده باز انبار که در آن خانه فاضلاب می تواند رها از ماسک و لباس. در بالتیمور 160 داوطلب با 414 3D printers در حال ساخت پلاستیک سپر چهره برای دانشگاه جانز هاپکینز و دیگر بیمارستان های منطقه.

در مربوط به چتربازی در Murchia اسپانیا, اعضای ملی نیروی هوایی در حال تبدیل کردن 500 ماسک در روز است. در بلژیک یک شبکه گسترده ای از خانه-دوخت ماسک سازندگان متورم است از آنچه که در ابتدا فقط یک کمی بانوی پیر. راهبه ها در ایتالیا بدوزید. خانه مد در فرانسه را بدل به ماسک خطوط مونتاژ.

البته پارچه ماسک به دور از ایده آل قطعا نه به عنوان موثر به عنوان سه گانه-طبقه حرفه ای ماسک یا انزوا لباسهای ساخته شده از “ذوب بلود پارچه” با چسب درز; قطعا فقیر پسر عموی به N95 ماسک که فیلتر کردن 95 درصد از ذرات هوابرد. اما هنوز هم یک لعنت بینایی بهتر از روسری و bandanas شده اند که خواست پس از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به عنوان آخرین چاره.

مراکز کنترل بیماری در واقع به تازگی تغییر توصیه های خود را برای بهینه سازی تامین ماسک صورت در میان نیاز به افزایش است. در حال حاضر به جز در مورد لوله (قرار دادن لوله تنفس) این آژانس می گوید استاندارد فولاد ماسک قابل قبول هنگام بررسی یا درمان یک بیمار است. در واقع پرستاران می تواند توسل به روسری و bandanas موقت به عنوان ماسک در هنگام مراقبت از COVID-19 بيمار.

آمریکا انجمن پرستاران نمی مانند صدا که در تمام بیان در یک منتشر شد نامه سرگشاده: “ما نگران آن است که CDC توصیه ها صرفا بر اساس زنجیره تامین و تولید چالش است.”

به وضوح ، اما دکتر Pirzada, برای یک خواهد بود سپاسگزار برای هر چیزی که او می تواند اگر اوضاع وخیم می شود.

“آنها مفید است,” او می گوید از ماسک های خانگی صحبت کردن به عنوان یک پزشک که می رود خانه پس از هر تغییر به یک نوزاد و دو ساله. “آنها نمی محافظت از شما آنها را نمی خواهد شما را نجات دهد. اما آنها را محافظت می کند هر کس در اطراف شما.”

نمی فیلتر کردن میکروب ها در هوا و یا پرت در سراسر یک اتاق در هنگام گزاری تراشه بیمار اما می تواند به جلوگیری از مراقبت های بهداشتی کارگران که قرارداد این ویروس از گسترش آن به همکاران در سرفه قطرات است.

شل و ول سپر. گاهی اوقات در این بدترین زمان ها است که به خوبی به عنوان آن می شود.

Rosie DiManno
روزی DiManno یک مقاله نویس مستقر در تورنتو پوشش ورزش و امور جاری. او در توییتر دنبال کنید: @rdimanno

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>