حمله موشکی زخم ایالات متحده به رهبری نیروهای ائتلاف سربازان عراقی در پایگاه در نزدیکی بغداد

بزرگنمایی این تصویر

عزاداران دعا بیش پرچم-بخور تابوت از دو نفر از نیروهای مردمی کشته شد در روز شنبه آمریکا حمله هوایی در عراق در طول بارداري در امام علی حرم در نجف اشرف, عراق, روز شنبه. Anmar خلیل/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Anmar خلیل/AP

بیش از ده دو راکت در یک پایگاه نظامی در شمال بغداد میزبانی نیروهای آمریکایی صبح روز شنبه زخمی شدن سه نفر از اعضای عربستان و عراق دو سرباز ائتلاف را سخنگو گفت: در یک صدای جیر جیر شنبه.

سخنگوی ائتلاف سرهنگ Myles Caggins سوم گفت: تحقیقات در حال انجام است.

نیروهای عراقی گفت: آنها هفت راکت انداز و 24 موشک که نیست آتش سوزی در یک گاراژ در منطقه ای در نزدیکی اردوگاه تاجی پایه که در آن راکت, رویترز گزارش. هیچ گروهی هنوز مسئولیت این حمله است.

نظامی گفت: ایالات متحده و یا دیگر نیروهای خارجی نباید استفاده از این حمله به عنوان بهانه ای برای اقدام نظامی بدون عراق را تصویب و به تمامی نیروهای خارجی به سرعت عقب نشینی به عنوان پارلمان خواسته رویترز گزارش.

یک حساب توییتر ادعا می شود این مقام امنیتی رسانه ای همراه عراق نخست وزیر ترکیه به نام برای پارلمان عراق “اجرای سریع” از تصمیم خود در این ائتلاف را برداشت.

اردوگاه تاجی پایه دچار حمله موشکی روز شنبه که منجر به کشته شدن دو آمریکایی و یک عضو از بریتانیا نیروهای مسلح مجروح شدن 14 نفر دیگر.

ایالات متحده پس از آن راه اندازی حملات هوایی تلافی جویانه در برابر Kataib حزب الله یک ایران گروه مشکوک برای حمله است. مقامات عراقی شکایت کرده است که حملات هوایی به جای کشته شدن سه سرباز عراقی دو افسر پلیس و یک غیر نظامی کارگر و همچنین به عنوان آسیب دیده ناتمام غیر نظامی در فرودگاه نیویورک تایمز گزارش. ژنرال Kenneth F. مکنزی رئیس نظامی فرماندهی مرکزی رد شکایت.

ایالات متحده-روابط ایران شده اند در آبهای آشفته از اواخر ماه دسامبر با بسیاری از اقدامات نظامی بازی کردن در خاک عراق. در دسامبر. 29, Kataib Hezbolla شات رگباری از راکت به یک پایگاه نظامی آمریکا در نزدیکی کرکوک. نیروهای آمریکایی انتقام علیه شیعه گروه شبه نظامی در عراق و سوریه چند روز بعد.

در ماه ژانویه یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا کشته شده مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی و نیروهای شبه نظامی عراق فرمانده ابو مهدی Muhandis در نزدیکی فرودگاه بغداد هل دادن دو کشور به چه بسیاری از ترس به آستانه جنگ. وزارت دفاع توجیه این حمله گفت: به طور کلی “به طور فعال در حال توسعه برنامه ای برای حمله به دیپلمات های آمریکایی و اعضای خدمات در عراق و سراسر منطقه است.”

عراق سرپرست نخست وزیر و پارلمان را توصیه می شود نیروهای ایالات متحده را در پی مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی کشتن. ایالات متحده اعتراض کردند.

ایران انتقام راه اندازی موشک های بالستیک در العین در سوریه پایگاه هوایی در عراق و یک پایه دوم در مسکو که در خانه های ایالات متحده پرسنل.

اعتصاب در سوریه مجروح حداقل 34 ایالات متحده خدمات اعضا.

ایران-حمایت شبه نظامیان می گویند حملات به نیروهای آمریکایی ادامه خواهد داد تا زمانی که این نیروهای ترک عراق, NPR جین Mia گزارش.

ونسا Romo جین Mia و گرگ Myre کمک به این داستان.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر