Riverside County پاسخ به کروناویروس سنبله موقت بیمارستان

پس از گزارش خود بزرگترین افزایش در coronavirus موارد در یک روز در کنار رودخانه شهرستان است که افتتاح دو فدرال ایستگاه های پزشکی برای کاهش استرس در بیمارستان های محلی به عنوان آنها آماده برای هجوم بیماران.

شهرستان ردیاب روزانه گزارش 59 COVID-19 موارد با شش تلفات شنبه. روز شنبه, موارد افزایش به 107 و هشت نفر فوت کرده است با توجه به Riverside County عمومی وزارت بهداشت.

هفت مرگ و میر در Coachella Valley و هشتم شد و در اواسط منطقه از شهرستان سخنگوی بروک Federico گفت. همه افراد 70 ساله یا مسن تر و برخی از آنان در شرایط بهداشتی اساسی.

افزایش موارد می آید تنها چند روز پس از شهرستان افتتاح دو درایو-از طریق تست سایت یکی در Coachella Valley و دیگر در لیک ال سینور. سایت “دیدن صدها نفر از بیماران” روزانه, Federico گفت. بین درایو-از طریق خصوصی و آزمایشگاه testings او گفت: این شهرستان شده است قادر به نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی حجم از موارد.

تبلیغات

“ما می دانیم که بسیاری از مردم در حال گرفتن تست شده و این به این معنی است که ما می بینیم تعداد موارد افزایش,” او گفت:. “ما می خواهیم واقعا استرس اهمیت اجتماعی فاصله و زیر فرماندار دستور به ماندن در خانه از آنجا که تعدادی از موارد است که در ادامه به افزایش است و این بدان معنی است که آن را در حال گسترش است.”

اعضای گارد ملی شروع به راه اندازی یکی از این دو به طور موقت ایستگاه های پزشکی در روز چهارشنبه در شهرستان Fairgrounds در Indio. دوم محل خواهد شد که در بخش غربی شهرستان, تایید نشده, هنوز, Federico گفت.

این Indio تسهیلات است که انتظار می رود برای باز کردن در یک تا دو هفته پس از کارگران نصب لوله کشی و برق است.

حدود 30 نفر از اعضای گارد ملی کالیفرنیا در حال حرکت مواد از جمله تخت (125 برای هر مرکز) و رختخواب و دنده محافظ (از جمله فولاد ماسک و دستکش). این شهرستان با دریافت این منابع از دولت در اوایل این هفته Federico گفت. آنها انجام خواهد شد اجرای قانون وظایف در حالی که در سایت.

تبلیغات

موقت ایستگاه های پزشکی را درمان کمتر شدید COVID-19 بيمار و محلی کنونی بیمارستان بیمارانی که نیاز به یک سطح پایین تر از مراقبت او اضافه شده است.

وجود خواهد داشت در حدود 30-40 اعضای هیات از جمله پزشکان و داروسازان و شهرستان و کارکنان مشغول به کار در هر یک از موقت تجهیزات پزشکی, Federico گفت.

“این ایستگاه را از بین بردن استرس از بیمارستان های ما اجازه می دهد آنها را به ارائه بهتر سطوح بالاتر برای مراقبت از ما sickest افراد و افراد بیشتری در این راه به بهبود سریع تر” Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de