Riverside County مقیم در میان coronavirus بیماران از الماس شاهزاده کشتی کروز

یک Riverside County ساکن بود که یک مسافر در الماس شاهزاده کشتی کروز دارای آزمایش مثبت برای coronavirus, مقامات گفت.

فردی است که در حال حاضر قرار دارد در شمال کالیفرنیا مرکز پزشکی است و انتظار می رود تا بهبودی کامل رودخانه شهرستان بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر گفت:.

قریب به 3500 نفر مسافر و خدمه در هیئت مدیره کشتی بود که آن را قرنطینه پس از مسافران از چین که سوار بین Jan. 19 و 24 تست مثبت برای کوروناویروس. چهار نفر بودند که سوار کشتی کرده اند از این ویروس که اعلام شده بین المللی سلامت عمومی اورژانس.

وزارت امور خارجه ایالات متحده در اواسط ماه فوریه چارتر پرواز به حمل و نقل بیش از 300 شهروندان ایالات متحده از کشتی است که لنگر انداخت خاموش یوکوهاما ژاپن پس از Feb. 3 پس از آن قرنطینه. مسافران فرود آمد Feb. 17 در پایگاه نیروی هوایی تراویس در Solano County, اگر چه برخی در ادامه به پایگاه مشترک سن آنتونیو-Lackland در تگزاس است. همه تحت یک فدرال 14 روز قرنطینه در پایگاه.

تبلیغات

از کسانی که وارد تراویس, 21 آزمایش مثبت برای COVID-19 و 17 هنوز دریافت درمان به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اطلاعات عمومی افسر اسکات Pauley گفت. این شهرستان ریورساید اقامت گنجانده شده است که در شماره Pauley گفت.

با توجه به CDC آخرین شمارش صبح روز چهارشنبه 59 شهروندان ایالات متحده باید آزمایش مثبت برای coronavirus — 42 از آنها عودت شهروندان از الماس شاهزاده خانم کروز. این تعداد افزایش یافته است توسط دو پس از CDC مدیر نانسی r. schultze ، آخرین تعداد روز سه شنبه اگر چه CDC بود فورا در دسترس برای ارائه جزئیات بیشتر در این موارد اضافی.

بیش از 81,000 موارد coronavirus گزارش شده در سطح جهان و بیش از 2700 نفر فوت کرده اند با اکثریت در سرزمین اصلی چین, کانون شیوع.

تبلیغات

CDC مقامات هشدار داده اند که در حالی که این ویروس به احتمال زیاد به گسترش در آمریکا و جوامع آنفولانزا هنوز هم شمار خطر بیشتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de