Riverside County سفارشات همه ساکنان به پوشش چهره خود را هنگام خروج از خانه

Riverside County سلامت عمومی افسر در روز شنبه دستور داد تمام ساکنان به پوشش چهره خود را زمانی که خانه را ترک مارک چشمگیر تشدید توسط مقامات شهرستان در تلاش خود را به سرعت گسترش رمان coronavirus.

دکتر کامرون قیصر گفت: با وجود قبلی درخواست از مقامات شهرستان برای ساکنان به لحاظ اجتماعی فاصله خود را پوشش چهره و ماندن در خانه “بیشتر و بیشتر” ساکنان آلوده شدن با ویروس “هر کسی را گرفتن پیام است.”

“ما از تغییر و گفت که شما باید گفت که شما باید” قیصر گفت: در تهیه بیانیه منتشر شده توسط این شهرستان است.

همانطور که از شنبه رودخانه شهرستان گزارش شده 665 تایید موارد COVID-19 در حالی که 18 نفر فوت کرده اند از این بیماری گفته است.

تبلیغات

پوشش صورت می تواند شامل bandannas روسری “و یا لباس های دیگر است که قابل مشاهده سوراخ” با توجه به آماده بیانیه از شهرستان. درجه پزشکی, ماسک مانند N95, باید این سایت متعلق به بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ بیانیه ای گفت:.

لس آنجلس و منطقه خلیج قبلا در خواست ساکنان خود را برای پوشش دهان و بینی و سان Diego County دیروز دستور داد همه کارگران ضروری برای انجام همان بخشی از یک تلاش گسترده در میان دولت های محلی و دولت برای پهن کردن منحنی همه گیری قبل از بیمارستان های غرق شده با COVID-19 بيمار.

اما Riverside County جدید دستور است به مراتب سخت تر و نیاز به هر کسی که خانه را ترک می کند به پوشش است.

این منظور نیز ممنوعیت تجمع از مردم به جز اعضای خانواده ساکن در همان صفحه اصلی با توجه به شهرستان ها را از انتشار اخبار.

تبلیغات

به شدت دقت کنید در انتشار اخبار گفت که افسران پلیس باید قدرت اجرای دستورات “به عنوان آنها را لازم بدانند.”

“ما در حال حاضر از دست داده و دو نفر از نمایندگان ما به این ویروس است. من از همه شما به آنها افتخار با ماندن در خانه و گفت:” کلانتر چاد بیانکو.

این گردهمایی بان کی مون نیز به مکان های عبادت و توجه به این شهرستان است. ضروری کسب و کار مانند فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و ایستگاه های گاز تحت تاثیر قرار نمی.

یک مقام به ذکر است که برای مسیحیان یکشنبه آغاز هفته دفاع مقدس هفته قبل از عید پاک است و این زمان مناسبی برای نشان دادن عشق خود را برای همسایگان خود است.

“یکشنبه نخل, عید فصح و عید پاک مقدس روز. بهترین راه برای تمرین عشق ما به خدا است دوست داشتن همکار ما همسایه. که به معنی ماندن در منزل و با توجه به تعطیلات در خانه” گفت: شهرستان هیئت ناظران رئیس V. مانوئل پرز.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de