اگر چه Riverside County Sheriff اداره شده با توجه به اختیارات بلیط و یا دستگیری متخلفان بالقوه این شهرستان را در آخرین بهداشت به منظور کمک به کند کردن گسترش coronavirus کلانتر چاد بیانکو گفت: این آخرین چیزی که او می خواست به انجام.

در بهداشت عمومی منظور دکتر کامرون قیصر شهرستان بهداشت عمومی افسر به نام برای ساکنان خانه بمانند اما اگر آنها تا به حال ضروری ماموریت و یا قرار ملاقات به پوشیدن ماسک صورت هنگام بیرون رفتن. او همچنین اظهار داشت که ساکنان نباید اجتماعات — از هر شماره در خارج از مردم که زندگی در خانه خود را. سازمان های اجرای قانون مجاز به اجرای این دستورات که اجرا از طریق 30 آوریل “را به عنوان آنها لازم بدانند” با توجه به مقامات شهرستان.

همانطور که از دوشنبه شب وجود دارد 946 تایید موارد COVID-19 و 60 بهبود سوابق نشان می دهد. وجود 25 مرگ و میر از جمله دو نماینده که درگذشت پنج شنبه.

“من شفاعت به شما همکار من Riverside County ساکنان خود را برای همکاری داوطلبانه با رعایت دستورات داده شده توسط ما فرماندار و شهرستان افسر بهداشت” بیانکو گفت: در یک پیام ویدئویی شنبه. “اگر شما آن را برای خودتان انجام آن برای من. آیا آن را برای خانواده من. آیا آن را برای خانواده خود را.”

تبلیغات

بیانکو گفت که این اداره نمی تواند راه اندازی “هر نوع دولت پلیس” در شهرستان ریورساید. نمایندگان نیز نمی توان به توقف وسایل نقلیه و یا راه اندازی ایستگاه های بازرسی برای رانندگان و آنها نمی تواند متوقف کردن ساکنان در حالی که آنها را در یک پیاده روی با خانواده خود را. نمایندگان نیز متوقف نخواهد شد و یا بلیط ساکنان به سادگی برای پوشیدن ماسک, او گفت:.

بیانکو نیز خواسته ساکنان به 911 تماس بگیرید به گزارش بالقوه متخلفان. انجام این کار, او گفت:, اثرات توانایی خود را برای پاسخ به “شرایط اضطراری و بحرانی می نامد.”

شهرستان اطلاعات عمومی افسر بروک Federico گفت: شهروندان باید خود را مودبانه صحبت می کنند به کسانی که در نقض نظم و فقط اگر کاملا ضروری تماس (951) 351-6866.

“ما نمی خواهیم مردم را به شرم همسایگان خود,” او گفت: “اما هر کس می تواند مودبانه به اشتراک گذاری این پیام با مردم می دانند که در مورد نیاز به پوشیدن ماسک و ماندن در داخل.

تبلیغات

“ما نمی توانیم از دست دادن بینایی از ما مدنیت با هر یک از دیگر. همسایگان و کمک به همسایگان خود در همه زمان ها و این که بخش بزرگی از جامعه در کنار رودخانه شهرستان است. ما در این با هم و ما باید همه کمک کند.”

ممنوعیت تجمعات نیز به مکان های عبادت و توجه به این شهرستان است. با خرما جمعه و عید پاک به سرعت نزدیک شدن به انتخابات گفت: تمام کلیساها و معابد و کنیسه ها و مساجد و خانه های دیگر از عبادت منع شدند از فرد گرفته است. که شامل رانندگی در خدمات مذهبی.

مقامات در حال تشویق افرادی که می خواهید به جشن و رعایت تعطیلات برای انجام این کار با تماشای livestreams که بسیاری از سازمان های مذهبی به میزبانی آنلاین.

“دردناک به عنوان آن را برای ما اجازه دهید ما به دنبال این بخشنامه” اسقف جرالد بارنز از اسقف نشین از سان برناردینو گفت: در یک ویدئو در بخش وب سایت. “اجازه دهید ما آن را به عنوان یک عمل عشق و فداکاری برای همه ما برادران و خواهران و نشانه ای از احترام ما برای زندگی بشر است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im