افزایش ویروس مجموع نیروی تجدید نظر از میله های مدارس, گردشگری

میتو ژاپن – میله ممکن است منو و بسیاری از مدارس دنبال تنظیم بسته باقی می ماند برای سال های آینده به عنوان جدید کروناویروس باعث بیماری و مرگ در بسیاری از کشورها و ایالات متحده در جنوب و غرب است.

هند رکورد روزانه افزایش نزدیک به 32,7000 موارد تحت فشار قرار دادند و مجموع آن نزدیک به 1 میلیون و مسئولین نسبت به reimpose سه روز مستند و شب حکومت نظامی در ساحل غربی ایالت گوا دو هفته پس از آن بازگشایی شد به گردشگران است.

بالا انتخاب رسمی در محبوب کوله پشتی مقصد Pramod Spike گفت: مردم از موازین اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. نزدیک به 40 ، 000 نفر جریمه شد در مورد $1.30 هر یک در دو هفته گذشته برای پوشیدن ماسک.

در ژاپن نخست وزیر شینزو آبه گفت که او ممکن است مجبور به تجدید نظر در برنامه ریزی برای گردشگری داخلی کمپین برای کمک به جبران ضرر و زیان از نگه داشتن مرزهای بسته به بازدید کنندگان خارجی است. توکیو موارد جدید در حال افزایش است, توسط صدها نفر روزانه.

“ما به دنبال در این وضعیت با سطح بالایی از عصبانیت” آبه او گفت: “برو به” کمپین ارائه تخفیف برای سفر در ژاپن که قرار بود هفته آینده آغاز می شود.

همانطور که درست است بسیاری از مکان های توکیو شبانه — میله باشگاه کاباره های کارائوکه و سرو — دیده شده است به عنوان یک پیوند ضعیف در تلاش برای مهار این ویروس. اما داده های اخیر نشان می دهد این بیماری نیز در ادارات و در میان مسن ژاپنی, سکس در مدارس مهد کودک و ارشد امکانات واگرد زودتر پیشرفت است.

دولت ژاپن است محدود تا چه حد از آن می تواند به محدود کردن کسب و کار و فعالیتهای عمومی و هرگز آن را اعمال کامل مستند. مقامات تلاش بیش از تجارت کردن بین مهار گسترش ویروس و حفاظت از اقتصاد بیمار.

در استرالیا که در آن برخی از حمایت از سیاست ریشه کنی ویروس به جای سرکوب نخست وزیر اسکات موریسون حکومت کردن استراتژی به عنوان پر هزینه و خطرناک و بالقوه توهم است.

“شما نمی توانید وام مسکن خود را برای اقتصاد چه خواهد ثابت کند یک هدف گمراه کننده” او گفت:.

در ابتدا پس از سرکوب همه گیر استرالیا دیدم این ویروس دست آوردن جای پایی با نقض از کنترل در ملبورن هتل قرنطينه فقط به عنوان ملت بلند بود آن مستند محدودیت. این شهرستان شده است تعطیل دوباره به مدت شش هفته به عنوان 317 موارد جدید اضافه شد پنج شنبه به چوب خط حساب کردن در ملبورن و اطراف ویکتوریا دولت است.

استرالیا کوچکتر همسایه نیوزیلند تا به حال موفقیت با هدف ریشه کن کردن داشتن تا به حال هیچ جامعه-گسترش موارد در 76 روز. همه از آن 27 فعال موارد افرادی هستند که در قرنطینه پس از بازگشت از سفر خارجی است.

با مرزهای خود را بسته به خارجی ها, نیوزیلند از سر گرفته است و بسیاری از فعالیت های. اما برای بسیاری از کشورها یک بازگشت به حالت عادی به نظر می رسد بیشتر از بسیاری از پیش بینی فقط هفته پیش.

فرمانداران در چندین ایالت آمریکا دستور مورد نیاز برای ماسک و تحمیل بیشتر محدودیت در انجام عملیات از کافه ها و رستوران ها به عنوان تعدادی از موارد در ایالات متحده رسید. کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس و فلوریدا هم گزارش در مورد 36,000 موارد جدید در روز چهارشنبه.

چهار متحده گزارش شده و در مجموع بیش از 450 جدید مرگ و میر. در آلاباما که گزارش یک روز بالا از 40 مرگ و میر در انتخابات گفت: دولت آغاز خواهد شد نیاز به ماسک صورت.

شهردار لس آنجلس اعلام کرد این کشور را که دومین شهر در آستانه تعطیلی همه اما ضروری کسب و کار و بیشتر مدارس ساخته شده در نظر دارد برای شروع ترم پاییز بدون در-سایت آموزش.

سان فرانسیسکو و ساکرامنتو, پیوست, Los Angeles, San Diego, اوکلند و مناطق دیگر در اعلام عمومی دانش آموزان را به درس اما چوب با آموزش دیجیتال که در دوره جدید آغاز می شود به دلیل گسترش ویروس و تست به تاخیر می اندازد.

در تگزاس که دوباره تنظیم یک رکورد برای تایید موارد جدید, با نزدیک به 10,800 جمهوری خواه رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت به طور فزاینده ای با تاکید بر پوشش صورت به عنوان راهی برای جلوگیری از یکی دیگر از مستند.

مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک مورد نیاز ماسک در فضاهای عمومی و در بزرگتر, هوای آزاد, تجمعات در شهرستان که در آن چهار یا بیشتر مردم شناخته شده است به COVID-19. این دموکرات را به عنوان دولت گزارش یک رکورد تعداد موارد تایید شده.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine به دادگاه تجدید نظر در یک سخنرانی تلویزیونی به آدرس Ohioans به “یک بار-در-یک-صد سال قربانی” برای محافظت از همسایگان خود — که آیا یا نه این دولت نیاز به آنها را به انجام این کار.

اشاره به وخیم مرگ عوارض اسپانیایی آنفولانزای همه گیر و جنگ ویتنام او خواست آنها را به پوشیدن پوشش صورت در تمام اوقات در حالی که در مکان های صادر شده اما هیچ دستور.

“دوستان این است که یک مته. قطعا آن را از هر گونه جعل. این است که یک لباس تمرین,” او گفت:.

کسب و کار شده اند سفت احتیاطی با خارج شدن ایالات متحده به بزرگترین خرده فروش به مشتریان نیاز به پوشیدن پوشش صورت در همه آن باشگاه سام و اسم فروشگاه. در لاس وگاس برخی از قمار شروع به محدود کردن سیگار برای حفظ مشتریان از بین بردن ماسک آنها نیاز به پوشیدن.

نشان می دهد که وجود دارد می تواند یک راه رو به جلو چین اول شد اقتصاد به از سرگیری رشد پس از همه گیری آغاز شد و در آن مرکزی شهر ووهان. این گزارش به طور غیر منتظره ای قوی 3.2% گسترش در آخرین سه ماهه پس از ضد ویروس مستندات برداشته شد و کارخانه ها و فروشگاه ها بازگشایی شد.

به 6.8% انقباض در ماه های ژانویه-مارس بود کشورهای بدترین رکود پس از حداقل اواسط دهه 1960 بود.

اقتصاددانان می گویند چین است که به احتمال زیاد به بهبود سریع تر از برخی دیگر اقتصادهای عمده با توجه به حزب حاکم کمونیست تصمیم به تحمیل ترین فشرده ضد بیماری اقدامات در تاریخ است. کسانی که قطع بیشتر و دسترسی به شهرها با مجموع 60 میلیون نفر و به حالت تعلیق در تجارت و سفر — مراحل بعد از آن تقلید توسط برخی از آسیایی و اروپایی دولت ها به عنوان ویروس گسترش یافته است.

چند کشور دیگر نشان داده اند را به تحمیل چنین اقدامات سختگیرانه برای حفظ این ویروس در خلیج.

بیش از 13.5 میلیون نفر آلوده شده اند در سراسر جهان و بیش از 580,000 فوت کرده اند با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این اعداد واقعی تصور می شود به مراتب بالاتر برای تعدادی از دلایل از جمله محدود تست.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet