افزایش دریاها در حال حاضر پایمال منطقه خلیج است. در اینجا این است که این پیشنهاد از جان گذشته برای جلوگیری از فاجعه

زمانی که جف Moneda اول شروع به کار برای پرورش شهرستان که در آن مسیرهای پیاده روی در باد در امتداد شهر دیدنی لاگون و بهترین خانه و قرار گرفتن در کنار آن منظره کانالهای او موفق به دریافت یک ایمیل از فدرال مقامات اورژانس که در حال تکان او را به عمل است.

“اولین چیزی که در صندوق پستی من یک نامه از FEMA که گفت: ‘شما نیاز به جمع آوری خود را levee و یا ما در حال رفتن به محل کل شهرستان در سیل منطقه'” گفت: Moneda شهر manager. “بحث در مورد استرس است.”

برای یک شهر 34,000 که ساخته شده بود پر شده در تالاب در امتداد خلیج سان فرانسیسکو آینده بستگی به قدرت هشت مایل طولانی levee که به صورت دهه برگزار کرده است به افزایش دریا. اما با هر جزر و مد و طوفان آب را نگه می دارد تلاش برای حرکت به عقب و اصلاح شهر. سیل نقشه حتی در میانه حالات نشان می دهد بسیاری از شهرستان هولناک اگر هیچ چیز انجام شده است.

سرنوشت پرورش شهرستان و بقیه از منطقه خلیج بود جلو و مرکز در هفته گذشته به عنوان قانونگذاران دولت دست و پنجه نرم با بسیاری از تهدیدات کالیفرنیا باید مقابله به اقیانوس هل دورتر داخلی. یک کمیته ویژه از قانونگذاران جمع شده بودند — برای دومین بار در دو ماه از سال بدون ملاقات — به دوباره بسیار مورد نیاز بحث در مورد چگونه برای آماده سازی بهتر جوامع در بالا و پایین ساحل ویرانگر از دست دادن.

تبلیغات

خانه ها و جاری شدن سیل بحرانی جاده ها و زیرساخت ها در حال حاضر صرفا از سرنگونی به دریا گفتند اما در شهرهای بالا و پایین ساحل شده اند و فلج انتخاب های دشوار پیش رو است. بیش از 150 میلیارد دلار در اموال می تواند در معرض خطر سیل با 2100 — آسیب اقتصادی به مراتب مخرب تر از از دولت بدترین زلزله و آتش سوزی.

عدم عمل خواهد شد و در نتیجه فرصت های از دست رفته به فعال — و خیلی هزینه های بالاتر به گفته دانشمندان و مقامات محلی و قانونی تحلیلگران صحبت کرد که قبل از دولت مجمع انتخاب کمیته افزایش سطح دریا و کالیفرنیا اقتصاد است.

Flood risk in Foster City

(توماس Suh Lauder / لس آنجلس تایمز)

Assemblywoman Tasha Boerner Horvath (D-انسینیتاس) که احیا این کمیته در سال گذشته اذعان کرد که چقدر در خطر است و گفت: قوه مقننه باید به عمل سریع و کشف کردن آنچه را اولویت بندی کنید.

تبلیغات

“ما در حال حاضر از 10 سال دیر به این موضوع,” او گفت:, “و گزینه های وجود دارد که در حال لغزش به دور از ما به عنوان ما به تعویق انداختن یک کار بسیار دشوار است گفتگو.”

این اظهارات در زمانی که بیشتر مقامات در سراسر کشور در حال بیدار شدن از خواب به, اجتماعی, اقتصادی و فاجعه زیست محیطی از سطح دریا افزایش یابد. اقیانوس حفاظت شورا یک نهاد مشورتی وظیفه هدایت دولت ساحلی سیاست در حال حاضر هل دادن کالیفرنیا آماده می شود برای حداقل 3.5 فوت از سطح دریا افزایش تا سال 2050.

قانونی تحلیلگران در یک اقدام بی سابقه گزارش به تازگی ساخته شده است که هر گونه اقدام یا عدم اقدام ظرف 10 سال آینده می تواند تعیین سرنوشت سواحل کالیفرنیا.

برای کسانی که در منطقه خلیج — که در آن میلیون ها نفر از مردم با تکیه بر جاده اصلی و زیرساخت های در معرض خطر مزمن شدن سیل — مبارزه در برابر دریا بوده است پر هزینه و طاقت فرسا به چالش بکشد.

تنها با 2 پا از جاری شدن سیل در اطراف منطقه خلیج به عنوان بسیاری از 90000 نفر می تواند در سمت چپ بی خانمان, یک مقام گفت. نگه داشتن این جزیره شهر آالمدا بالای آب می تواند هزینه تقریبا 1 میلیارد دلار دیگر گفت: اما جلوگیری از 8 میلیارد دلار خسارت است. زیرساخت های مهندسین ساخته شده در مورد بهتر دیواره های دریا برای حفاظت از سان فرانسیسکو و اوکلند فرودگاه — هر دو ساخته شده بر روی خلیج را پر کنید و به سختی پشتیبانی پیری dikes.

در پرورش شهرستان و صاحبان املاک به پایان رسید تا موافقت — با بیش از 80 درصد رای به مالیات خود را 90 میلیون دلار به منظور بالا بردن levee بسیاری از فوت بالاتر است. امیدوار به شروع ساخت و ساز در اوایل این تابستان.

مانع عمدتا خاکی در حال حاضر منحنی در امتداد خلیج مایل است. روز شنبه صبح سالانه پادشاه جزر و مد — مدت زمانی که خورشید و زمین در تراز وسط قرار دارد نزدیک به هم و ایجاد بالاتر از جزر و مد بالا — سطح آب رز به عنوان بالا که 9 پا با توجه به نزدیکترین جزر و مد سنج.

تبلیغات

در سراسر خلیج, گروه, از مردم جمع آوری شده در اسکله ها و بنادر و سواحل و مصب شاهد آب خزنده تا پل ها و هل دادن به تالاب ها و کم دروغ گفتن در جاده ها. این جزر و مد, ساحلی, دانشمندان می گویند در نهایت تبدیل خواهد شد که طبیعی است.

مشكل در این منطقه آب های زیرزمینی و جاری شدن سیل به عنوان اقیانوس حرکت می کند دورتر داخلی — چه برخی از محققان تماس “دریا در زیر ما است.”

به عنوان اقیانوس ها افزایش می یابد که فشار هل آب شیرین تا از زیر پای ما گفت: Kristina تپه که تحقیقات در دانشگاه برکلی بر این کمتر-صحبت در مورد افزایش سطح دریا موضوع است. زیرزمین و در زیر زمین پایه را تمرین آب لب شور می تواند زنگ زدن لوله های فاضلاب سمی آلاینده های مدفون در خاک می تواند حباب و گسترش یافته است.

“ما می تواند صرف صدها میلیارد دلار و هنوز هم جاری شدن سیل در داخلی طرف تمام کسانی که levees” هیل گفت: افزایش سطح دریا کمیته نشان دادن یک نقشه از مناطق که در آن آب است که در حال حاضر نشت از زمین خارج شد. “ما بسیار نگران سلامت انسان و سلامت خلیج است.”

راه حل کارشناسان می گویند بستگی دارد بیشتر در شهرستانها و حمل و نقل و مقامات و صاحبان املاک کار با هم در سراسر مناطق. بیش از حد بسیاری از آنها هنوز هم jostling برای پول و مصوبات به دفاع از چه چیزی در انتظار آنهاست — به جای دیدن اندازه بزرگتر تصویر.

افزایش جزر و مد و سابق باتلاق توجه نیست به شهرستان مرزی و یا اموال خطوط گفتند و عمل از یک حوزه قضایی ممکن است یکی دیگر از پایین ساحل. وجود دارد نیاز به هماهنگی بیشتر مقامات توافق کردند برای بازگرداندن تالاب و تجدید نظر زیرساخت های حیاتی است که در خدمت بیش از هر جامعه است.

سان متئو کانتی برای مثال به تازگی با تشکیل یک صلیب-قضایی سطح دریا افزایش حالت ارتجاعی منطقه است که با بودجه دولتی و حتی توسط آن داخلی جوامع است. مقامات می گویند این کنترل سیل رویکرد اجازه می دهد تا منطقه را به برنامه ریزی برای آن خط ساحلی نیاز به در راه است که نمی توان در یک شهر-توسط-شهرستان بر اساس.

تبلیغات

هنوز هم برخی در هفته گذشته نگران است که این تلاش های منطقه ای می تواند صدمه دیده جوامع خود را در هزینه حفاظت از کسانی که با بیشتر سیاسی در نوسان بودن و قدرت. را در شهرستان میل بری یکی رسمی خواسته بود پرداخت برای محافظت از نفوذ بیشتر شهرستانها — در حالی که جذب بسیاری از اثرات زیست محیطی?

علامت Stechbart ساکن Pacifica به نام دولت و مجلس را نمی دهد تا بر روی دیواره های دریا. در شهر خود که در آن bluffs در حال فرو ریختن و امواج اغلب لبریز جاده یک فشار از سوی برخی از مقامات به نظر جابجایی داخلی است خشم بسیاری از صاحبان املاک.

Pacifica گفت: باید “فراهم همان حمایت به عنوان SFO و مقر گوگل است که ما به شدت نیاز; در غیر این صورت بسیار جدی مقادیر ارزش ملک در حال رفتن به رفتن در آب است.”

وارنر Chabot که سر سان فرانسیسکو خور موسسه گفت: بیشتر پروژه های آزمایشی کمک خواهد کرد که این مورد برای به اشتراک گذاری منابع و ایده های سراسر مرز. او که سال ها صرف تشویق Bay منطقه بسیاری از سازمان های مختلف به فکر می کنم در مورد خط ساحلی فراتر از بسته با بسته, شهر, توسط شهر.

با حمایت بیشتر از دولت او خواست قانونگذاران کالیفرنیا ساحلی جوامع می توان به “یک مدل ملی از چه شهری مناطق در لبه دریا ارائه می کنند جسورانه عادلانه و فراگیر راه حل برای تغییر آب و هوا.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im