Rikers Island زندانیان ترس برای زندگی خود را در میان ویروس فاجعه

نیویورک—یک زندانی با استفاده از پد الکل که یک آرایشگر به او داده بود پس از کوتاه کردن مو برای پاکسازی استفاده می شود اغلب Rikers Island jailhouse تلفن. یکی دیگر از استفاده از جوراب برای نگه داشتن یک تلفن در طول 15 دقیقه تماس. یک سوم گفت که او و دیگران استفاده کرده اند رقیق شامپو برای ضد عفونی کردن سلول میله های زندان و در صدر جدول.

در نزدیک به دو هفته پس از coronavirus چشمانداز به شهر نیویورک زندان سیستم ترس شده اند از پتانسیل بهداشت عمومی فاجعه در cellblocks که در آن هزاران نفر برگزار شد در محله های نزدیک.

مقامات دولتی کار کرده اند به انتشار صدها نفر از مردم در زندان به کاهش پتانسیل بهداشت عمومی فاجعه اما در حالی که تلاش های در حال حرکت رو به جلو اجرای قانون مقامات نگران امنیت عمومی را خواست احتیاط. در داخل زندان در ضمن زندانیان — از جمله برخی از کسانی که در حال انتظار برای منتشر — شده اند در تلاش برای محافظت از خود را از ویروس.

“شما بالای یک دیگر بدون توجه به آنچه شما انجام دهد” گفت: یک مرد که منتشر شد از Rikers Island اخیرا که خواسته به شناسایی نام جیمی زیرا او می ترسید قصاص از مقامات مجری قانون. “وجود دارد هیچ تهویه. اگر هر چیزی شناور است همه از آن می شود.”

به عنوان مقامات دولتی در سراسر کشور, تقلا برای آزادی خود به خود جمعیت های آسیب پذیر در زندان ها و زندان به عنوان یک نتیجه از coronavirus نیویورک پیچیده در Rikers Island ارائه یک مطالعه موردی در دشواری تعادل عمومی ایمنی و بهداشت عمومی و نگرانی است.

روز دوشنبه به عنوان مثال پس از هفته ها از همکاری با مسئولان شهرستان این شهرستان در پنج منطقه وکلای حمله “به ظاهر اتفاقی فرایند” است که توسط آن افراد از جمله برخی از متهم به جرایم خشونت آمیز بود که منتشر شد.

“حتی در این زمان دشوار جامعه ما باید توانایی برای حفاظت از کسانی که زندانی هستند, برای جلوگیری از نقض حقوق خود و یا به خطر انداختن جامعه” وکلای منطقه نوشت: در یک داغدار نامه ای به شهردار, بیل د Blasio, و اضافه کرد که شرایط در Rikers در حال حاضر سازگار با توصیه های مقامات بهداشت فدرال.

برای دو هفته گذشته de Blasio شده است هل دادن قضات و دادستان برای آزادی به عنوان بسیاری از اهل بیت به عنوان امکان پذیر است و پس از هشدار دادند از مدافعان و زندان مقامات بهداشت در مورد عوارض این بیماری می تواند در داخل قفل یو پی اس.

ترس از ویروس به رشد در میان زندانیان و افسران اصلاح چند گفت که در مصاحبه های. برخی از تشکلات مردم حاضر به انجام کار محول شده به آنها را شروع کرده اند و یا اختلالات خواستار تمیز کردن لوازم و ماسک. دیگران گفت که اصلاح افسران که اختصاص داده شده به مصرف مردم به درمانگاه نادیده گرفته اند درخواست های خود را برای مراقبت های پزشکی است. برخی از اصلاح ماموران گفت: آنها تجهیزات لازم را برای محافظت از خود را از ویروس و این که آنها تا به حال دریافت راهنمایی از رهبری است.

پیتر ترون, سخنگوی وزارت شهرستان از اصلاح در بیانیه ای گفت که این شهر “در حال انجام همه چیز ما می توانید با خیال راحت و انسانی افراد خانه ما در زندان” در این بیماری همه گیر. شهر اصلاح امور سینتیا Brann کاهش یافته است به مصاحبه.

دو هفته پیش این گروه را یک “طرح اقدام” که شامل پله تا تمیز کردن از اهل بیت مسکن در مناطق و کارکنان مناطق مشترک داشتن بازداشت شدگان خواب سر تا پا و درخواست از آنها برای اقامت یک متر از یکدیگر و به شستن دست های خود را اغلب. مقامات زندان نیز گفت: آنها داده بود اصلاح اعضای هیات ماسک و لوازم دیگر.

مقامات زندان بازگشایی به تازگی یک ساختمان بسته به خانه دیگر زندانیان قرار دادن بازداشت شدگان که تست مثبت در یک بخش از تسهیلات و کسانی که با علائم تب و سرفه و گلو درد — در یکی دیگر گفت: مردم با آگاهی از عملکرد داخلی از زندان است. هر دو گروه داده شد و ماسک.

در عین حال در مصاحبه شش کارکنان زندان و هشت نفر یا به تازگی منتشر شده و یا هنوز در حال برگزار شد Rikers Island توصیف یک زمان شلوغ و غیر بهداشتی فضای داخل 10 زندان وجود دارد. بیشتر صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به محافظت از شغل خود و یا از ترس از اقدامات تلافی جویانه از سوی مقامات اجرای قانون.

جیمی که به تازگی منتشر شده از Rikers Island, گفت که او و دیگر بازداشت شدگان تا به حال مخلوط شامپو با آب و با استفاده از راه حل برای ضد عفونی کردن کانتر دستگیره های درب و مناطق دیگر در خوابگاه مشترک توسط 50 مرد. آنها تا به حال داده نشده است تمیز کردن وسایل, او گفت:. مدفوع بر روی برخی از دیوارهای نگه داشتن قلم و خوابگاه مناطق دو تن از بازداشت شدگان گفت.

اجتماعی فاصله غیر ممکن است, او گفت:. در Rikers jailhouse که در آن جیمی بود 40 تا 50 زندانیان استفاده از توالت و به اشتراک گذاری سه گوشی به تماس با عزیزان و وکلا. در طول وعده های غذایی زندانیان نشستن در پنج جدول با شش مدفوع. “که آرنج به آرنج” جیمی گفت. برخی از جداول سفت, با مواد غذایی از قبلی وعده های غذایی, او گفت:.

مقامات وزارت گفت که گوشی در حال بررسی هر دو ساعت و که زندانیان دسترسی به صابون و تمیز کردن وسایل.

برخی از زندانیان ناتوان در انتظار منتشر شده اند در یک “برزخ قانونی” به عنوان یک مدافع آن را توصیف کرد.

به عنوان مثال یک زن 24 ساله که نقض آزادی مشروط خود را زمانی که او دستگیر شده مواد مخدر به اتهام. او آزمایش مثبت برای coronavirus و منتقل شد به ویژه قرنطینه واحد یک اتاق با 10 نفر همه آنها نیز آلوده.

دادستان و مقامات بهداشتی در زندان و آزادی مشروط هیئت مدیره بود و همه راضی به یک طرح به آزادی انسان که دارای دیابت و بیماری ریوی اما از صبح روز دوشنبه او باقی مانده گیر کرده در یک زاغه از مراحل اداری خود را وکیل لارا Belkin گفت.

برخی از زندان اعضای هیات صحبت به شرط ناشناس ماندن به شغل خود را گفت: آنها نمی دنده محافظ مانند ماسک و دستکش.

آنها گفته شده را به خود صابون به کار می کنند و به بررسی خود را متوسط آنها گفت. مراقبت های بهداشتی کارگران که در معرض یک فرد که دارای آزمایش مثبت انتظار می رود برای ادامه کار مگر اینکه آنها نشانه توسعه.

“همه تعجب است که چگونه ما قرار است به انجام این کار” یکی Rikers ملکی عضو هیات گفت. “این واقعا ترسناک چگونه غیر بهداشتی است.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

این اصلاح افسران نیز درهم و برهم قرنطینه روش. در یک نمونه لباس متعلق به یک زندانی که تا به حال آزمایش مثبت شد در سمت چپ گارد کار منطقه است. در یکی دیگر از, یک زندانی با علائم آنفلوانزا یک آزمون برای ویروس اما بازگشت به خود cellblock به انتظار نتایج.

الیاس Husamudeen رئیس جمهور از اصلاح افسران خیرخواه انجمن گفت: مقامات زندان شده بود با توجه به عنوان طولانی به عنوان یک هفته به اطلاع افسران که آنها تا به حال شده است در تماس با کسی که تا به حال آزمایش مثبت است. وی در این بخش به شکل نیروی کار به بهتر هماهنگ پاسخ.

“هنگامی که گروه قصد فعال؟” Husamudeen پرسید. “آنها واقعا آماده برای چه می آید؟”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>