ریچموند معترضان سرنگونی کلمبوس مجسمه پرتاب آن را در دریاچه

RICHMOND, Va. – یک مجسمه کریستف کلمب در ریچموند پاره شد, توسط معترضان به آتش کشیده و پس از آن پرتاب به یک دریاچه است.

این رقم سرنگون شد کمتر از دو ساعت پس از معترضان با تجمع در این شهر برد پارک شعار میدادند برای این مجسمه را به پایین گرفته شود و رسانه های خبری گزارش شده است.

پس از شکل حذف شد از پایه آن حدود 8:30 p. m. روز شنبه با معترضان با استفاده از چند طناب نشانه آن است که بار خوانده شده “کلمبوس نشان دهنده نسل کشی” قرار داده شد در اسپری-رنگ پایه و اساس است که یک بار برگزار می شود مجسمه. پس از آن بود به آتش کشیدند و نورد را به یک دریاچه در پارک NBC 12 گزارش شده است.

وجود دارد بدون حضور پلیس در پارک اما یک هلیکوپتر پلیس دیده می شد گردان در منطقه پس از این متعلق به شهرستان رقم زده بود پایین Richmond Times-Dispatch گزارش شده است.

قبلا در طول روز فعال چلسی هیگز-حکیم و دیگر معترضان خطاب به یک جمعیت جمع آوری شده در برد پارک در مورد مبارزات مردم بومی و آفریقایی-آمریکایی ها در امریکا است. “ما باید برای شروع که در آن همه آغاز شد” هیگز-دانا گفت: در طول سخنرانی او. “ما باید برای شروع با افرادی که ایستاده بود برای اولین بار در این سرزمین است.”

کلمبوس مجسمه اختصاص داده شده بود در ریچموند در دسامبر سال 1927 بوده و اولین مجسمه کریستف کلمب بنا در جنوب این روزنامه گزارش داد. آن سرنگونی می آید در میان ملی تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و چند روز پس از یک مجسمه مؤتلفه ژنرال کارتر ویلیامز Wickham کشیده شد از پایه آن در مونرو پارک توسط تظاهرکنندگان که همچنین با استفاده از طناب به پاره کردن آن.

بومی آمریکا طرفداران نیز به مدت طولانی تحت فشار متحده برای تغییر روز کلمبوس به مردمان بومی در روز بیش از نگرانی هایی است که کلمبوس موجب قرن نسل کشی علیه جمعیت بومی در آمریکا.

ونسا بولین عضو ریچموند بومی جامعه به جمعیت گفت او نمی آمد “به ربودن” تظاهرات علیه خشونت پلیس اما به “همبستگی” با مردم است. دیگر سخنران یوسف راجرز اعلام کرد که منطقه “Powhatan زمین” و صحبت در مورد چگونه سفید برتری و نژاد پرستی نهادینه شده نهفته است هر دو گروه است.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>